Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام
این Shrine of winter رو حتما باید باز کنم یا اگه نرفتم مشکلی نداره؟؟
مسیر بدست اوردن King Ring اونجاست دوست عزیز و حتما برای پایان دادن ب بازی باید King Ring رو داشته باشید
الان من چطوری به باس آخر بازی برسم؟؟
King Ring رو ک گرفتی میری از aldia keep شروع میکنی تا اخر مسیر اونجا ی کلید بهت داده میشه ک میتونی باهاش بری ب خاطره ها توی این خاطره هام ی سری giant soul بر میداری ک باعث میشه باس اخر برات باز بشه
لوکیشن باس اخر هم داخل throne of want هست

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
الان من چطوری به باس آخر بازی برسم؟؟
باید وارد Shrine بشه .
برای وارد شدنش باید 4 باس اصلی رو بزنی
Ferja - Rotten - Lost Sinner - Old Iron King
باید King Rings رو هم بگیری ( توی Undead Crypt پس از boss و دیدن Vendrick شاه )
بعدش هم باید یه کسی رو ملاقت کنی
spoiler
Ancient Dragon هست که کلیدی رو بهت میده که میتونی وارد خاطرات بشی
بدش که وارد شدی Memorie ها رو باید giant اصلی رو بکشی و کلید مربوطه رو بگیری به Drangelic castle بری و از اون دری که توی bonfire اول با king's ring باز میشه به throne room بری ...

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
سلام خدمت دوستان عزیز (( شوالیه های گرامی!:d)).
دوستان عزیز یه سوال داشتم از خدمتتون. قبل اش کمی از احساساتم از بازی میون طرفدارای این سری بگم!
بگم خدمت اتون که بنده نزدیک به 25 سال "مک" در خدمت بازی رایانه ای هستم خصوصا ژانر شهیر rpg . باید بگم خدمت اتون که سری "دارک سولز" واقعا من رو هیجان زده کرد!! بخاطر داستان به ظاهر سطحی! ولی باطنا عمیق و زیبا! سوپرایز ها و رازهای پی ا پی! گیم پلی و سختی کشنده بازی که عاشق اش شدم! و ارزش بالای تکرار اون.
و اینکه دارک سولز 2 خیلی راحت تر از شماره اول اش هست به نظر من! مثلا من از باس looking glass night انتظار سختی بیشتری داشتم با اون استایل و ابهت!! و و و
بنده کلاسم sorcerer هست لول ام 140 و 7 باس دبگه زنده هستند!! و به شدت دووست دارم n+ و شروع کنم!!
خوب سخن کوتاه کنم و اما سوال بنده!
.
.
دوستان عزیز راهی برای پیدا کردن sunlight medal در حالت offline هست. درکاوننت heirs of sun در رنک 3 جادوی sunlight spear رو بهت میده که خیلی میخوامش؟!؟ راهی هست آیا؟!:-/
.
با روح old king soul میشه یک جادو trade کرد به اسم blinding bolt "فیت" 65 میخواد. کسی از دوستان امتحان کرده این جادو رو؟؟

آخرین ویرایش:

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
باید وارد Shrine بشه .
برای وارد شدنش باید 4 باس اصلی رو بزنی
Ferja - Rotten - Lost Sinner - Old Iron King
باید King Rings رو هم بگیری ( توی Undead Crypt پس از boss و دیدن Vendrick شاه )
بعدش هم باید یه کسی رو ملاقت کنی
spoiler
Ancient Dragon هست که کلیدی رو بهت میده که میتونی وارد خاطرات بشی
بدش که وارد شدی Memorie ها رو باید giant اصلی رو بکشی و کلید مربوطه رو بگیری به Drangelic castle بری و از اون دری که توی bonfire اول با king's ring باز میشه به throne room بری ...

من همه رو کشتم به جز این Lost Sinner که نمیدونم کجاست ؟؟ باید روحاشون هم داشته باشم همراهم؟؟

dukenukem22

کاربر سایت
May 25, 2013
693
من با اون تریلر cg که حدودا یک سال پیش باهاش بازی announce شد، خیلی تخیل زده بودم. منتها با تموم شدن بازی و باز کردن تمامی لوکیشن ها، بازم یه سری از چیزا برام ندیده باقی موند. مثلا" اون در دایره شکلی که با 2 تا زنجیر بالا میرفت یا اون لونه ی خیلی بزرگ که شبیه به لونه ی کلاغ بود یا اون آدمای ماسک دار که رو ماسکشون یه قطره اشک سیاه بود. اینا همه تو تریلر بودن ولی اصلا" تو بازی نبودن!

آخرین ویرایش:

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
من همه رو کشتم به جز این Lost Sinner که نمیدونم کجاست ؟؟ باید روحاشون هم داشته باشم همراهم؟؟

تو lost bastille وقتی اون 3 تا boss هارو کشتی یه جا هست وارد می شی وقتی رفتی جلوتر یه مسیری جلوته که جلوش 3 نفرن اگه اشتباه نکنم که تیرکمان دارند مستقیم میری طرفشون بعد میری بالا bonefire رو lit می کنی بعد میای پایین یکی هست می کشیش بعد 3 نفرن که تیر کمان دارند اونارو که کشتی یه اسانسوره که میره پایین از اونجا به بعد دیگه مشخصه شرمنده اگه توضیحاتم ناقص بود

topol20

کاربر سایت
Aug 5, 2011
19
کسی میدونه این دختره که تو shrine of amana هستش را براش باید چیکار کنیم .؟
همش تو این خونه نشسته و پنجره ها را بسته.
لطفا کسی میدونه بگه

- - -ویرایش - - -

آقا ما این زنه که تو قفس بود را آزاد کردیم رفتیم باش Talk کنیم تا حرف زدیم دود شد رفت هوا .؟چرا؟کسی میدونه

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
کسی میدونه این دختره که تو shrine of amana هستش را براش باید چیکار کنیم .؟
همش تو این خونه نشسته و پنجره ها را بسته.
لطفا کسی میدونه بگه

- - -ویرایش - - -

آقا ما این زنه که تو قفس بود را آزاد کردیم رفتیم باش Talk کنیم تا حرف زدیم دود شد رفت هوا .؟چرا؟کسی میدونه
با همشون حرف بزن، یه جیزی بهت هدیه میدن. بعد هم آخر مرحله برو بالا وقتی Undead هستی یه در باز میشه میرسی به آخریشون انگار اگر human effigy نداشته باشی میتونی اونجا خودت رو human کنی.
اون داستانش تو مخیه البته اینکه چرا دود میشه رو دقیق نمیدونم ولی اینا انگار از نوادگان Nitto هست تو شماره قبلی. کلا اینا رو king vendrik گذاشته اونجا که آواز بخونن undead ها رو بی حرکت کنن.

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
تو lost bastille وقتی اون 3 تا boss هارو کشتی یه جا هست وارد می شی وقتی رفتی جلوتر یه مسیری جلوته که جلوش 3 نفرن اگه اشتباه نکنم که تیرکمان دارند مستقیم میری طرفشون بعد میری بالا bonefire رو lit می کنی بعد میای پایین یکی هست می کشیش بعد 3 نفرن که تیر کمان دارند اونارو که کشتی یه اسانسوره که میره پایین از اونجا به بعد دیگه مشخصه شرمنده اگه توضیحاتم ناقص بود

منظورت از اون 3 تا باس همون پرنده هاست؟؟ اگه میشه یه عکس بذار چون محیط بازی خیلی پیچیده است، ممنون میشم../

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر