Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اقا این چه وعضشه قبل از این که همه رو بکشم برم سره وقته شوالیه شمشیرم میشکنه :| چیکار کنم الان من :((((
یه شمشیر دیگه نداری ینی؟ :d
repair_powder.png

در صورتیکه شمشیرت break نشده باشه با این ایتم میتونی بدون smith یا bonfire اسلحه تو هرجا که هستی تعمیر کنی

آخرین ویرایش:

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
یه شمشیر دیگه نداری ینی؟ :d
repair_powder.png

در صورتیکه شمشیرت break نشده باشه با این ایتم میتونی بدون smith یا bonfire اسلحه تو هرجا که هستی تعمیر کنی

- - -ویرایش - - -

زیاد تو فکر بخشیده شدنت نباش
این بابا هشتصد و خورده ای هزار تا soul میخواد برای تطهیر کردنت :d
اگر وضعت خوبه که خب هیچی ... :d
خو اوله بازی کوفتم ندارم چی کنم :| نقطه شروع بازهی

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام
خو اوله بازی کوفتم ندارم چی کنم :| نقطه شروع بازهی
شما کلاست چیه؟ پیشنهاد میشه knight بسازی همون اول بازی ی شمشیر خوب داره ی شیلد هم میتونی از توی ماجولا براش برداری (کنار خونه ی اون گربه ی مسیر هست توش ی صندوقه شیلد رو از اونجا میتونید بگیرید برای اول بازی خوبه
ویرایش:فکر کن جای اون شمشیر Frostmourne توی دستاته:d
__
@koorosh sh
شوالیه کلاس سخت و سنگینیه
اول کار ممکنه به خاطر یه شیلد و شمشیر جلو بیوفته،
ولی طی کار کم میاره،
من خودم هیچوقت توی هیچ نقش افرینی (جز همین دارک سولز) نتونستم با جادوگری کنار بیام و کلاسم همینه مبارز بوده
ولی با کلاس شوالیه این بازی هم نمیتونم کار کنم
اصل سرعت رو ترجیح میدم به قدرت ....
هنر نداره نایت، تکنیک نداره
به نظرم ....
من با knight بازی رو تموم کردم خیلی خوب بود بنظرم ولی همونطور ک شما میفرماید چابک و سریع بودن رو ترجیح میدم ب تانک بودن واسه همینم تا بازی تموم شد کلا کارکتر رو حذف کردم و با swordsman ی بار دیگه بازی رو تموم کردم الانم میخوام + NG برم

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
شوالیه کلاس سخت و سنگینیه
اول کار ممکنه به خاطر یه شیلد و شمشیر جلو بیوفته،
ولی طی کار کم میاره (طبق اشناییش با این بازیو تجربش)
من خودم هیچوقت توی هیچ نقش افرینی (جز همین دارک سولز) نتونستم با جادوگری کنار بیام و کلاسم همیشه مبارز بوده
ولی با کلاس شوالیه این بازی هم نمیتونم کار کنم
اصل سرعت رو ترجیح میدم به قدرت ....
هنر نداره نایتِ دارک سولز، تکنیک نداره
به نظرم .... :d

من با knight بازی رو تموم کردم خیلی خوب بود بنظرم ولی همونطور ک شما میفرماید چابک و سریع بودن رو ترجیح میدم ب تانک بودن واسه همینم تا بازی تموم شد کلا کارکتر رو حذف کردم و با swordsman ی بار دیگه بازی رو تموم کردم الانم میخوام + NG برم
سووُرد من که عالیه کلاسش
من خیلی خوشم اومد،
تنها ضعفش وقتی بود که گیر میکردی لای چندتا دشمن، دیگه کارت تموم بود
من دفعه اول و دوم با واریور رفتم خیلی خوب بود
دفعه سوم با سووُردمن
الان شروع کردم با جادوگر یکم جلو رفتم
اگه بتونی ترکیب جادو های دارک و لایت و جادو معمولیارو به تناسب جلو ببری خیلی قوی میشه (نبرد دورادور فقط)
از جلو هم که گیر بیوفتی تموم ...
---------------------------
کلاس متنوع و خاص (مثل اینا) دیگه کدوم کلاس رو امتحان کنم؟

آخرین ویرایش:

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
اون تجربه بالاتون تو ژانر RPG تو حلقم برادر
با سبک rpg مشکلی ندارم تنها دلیلیم که اینو می خوام بازی کنم بخاطر همینه ولی این بازیش گنگه یکم وقتی اوله بازی شمشیر میترکه اهنگریم کلی باید بری جلو ok بشه چی باید کرد :| تو تاپیک های بازی های blizzard که همشون rpg هستن همه منو میشناسن ;)

چطوری میرسی به اون شمشیرت شکسته میشه
زیاد میزنیش تو در دیوار خب لابد .... :d
اون حالا حالاها باید ببرتت جلو ....
نه والا 11 نفرو باهاش میکشم میشکنه :|

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285

داداش شما همه محیطارو بگرد، فقط همون یه شمشیر نیست که کلی Dagger و شمشیر دیگه هم هست توی اون راه، می تونی دشمنای اون اول رو با اونا بکشی یا اصلا دکمه سرعت رو بگیری و از کنارشون رد بشی بعد از اون نردبونه برو بالا با اون 2-3 تا دشمن و اون شوالیه سفیده بجنگ، بعد شمشیرش که دراپ شد از اون استفاده کن، اون شمشیر خوبیه.

GL & HF

کاربر سایت
May 3, 2013
93
نام
Milad
دوستان میشه لطفا یکی بگه Dragon scale بیشتر کجا گیر میاد ؟
و تو اولایه iron keep من هرچقد گشتم نتونستم اون کسی که دوستمونchuck Berry گفته بود رو پیدا کنم فقط ینفر بود که اونم اسپل و اینجور چیزا میفروخت؟

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوستان میشه لطفا یکی بگه Dragon scale بیشتر کجا گیر میاد ؟
و تو اولایه iron keep من هرچقد گشتم نتونستم اون کسی که دوستمونchuck Berry گفته بود رو پیدا کنم فقط ینفر بود که اونم اسپل و اینجور چیزا میفروخت؟
همونه ولی باید براش یه ایتم بیاری تا بذاره عضو covenant بشی
ایتمش هم:
petrified dragon egg توی dragon shrine

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
زیاد تو فکر بخشیده شدنت نباش
این بابا هشتصد و خورده ای هزار تا soul میخواد برای تطهیر کردنت :d
اگر وضعت خوبه که خب هیچی ...

درسته ولی دیگه به این مقداری که گفتین نمیرسه . به ازای Soul Level مبلغ میره بالا. مگر اینکه Lvl 800 برسید. :d

Forgives sins at the cost of 1,000 souls per soul level

منبع
--------------------
با داستان لباس جدید پادشاه که آشنا هستید ! :d

92619583691376957815.jpg

آخرین ویرایش:

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
با سبک rpg مشکلی ندارم تنها دلیلیم که اینو می خوام بازی کنم بخاطر همینه ولی این بازیش گنگه یکم وقتی اوله بازی شمشیر میترکه اهنگریم کلی باید بری جلو ok بشه چی باید کرد :| تو تاپیک های بازی های blizzard که همشون rpg هستن همه منو میشناسن ;)

خب برید بالا اونور کمانداره میبینید یه جنازه با یه آیتم افتاده از روی لبه بپرید بعد اون آیتمو (شمشیرو )بردارید تازه بعد از اینکه شوالیه سفید رو کشتید یه شمشیر نسبتا خوب برا اولایه بازی میده.

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
درسته ولی دیگه به این مقداری که گفتین نمیرسه . به ازای Soul Level مبلغ میره بالا. مگر اینکه Lvl 800 برسید. :d

Forgives sins at the cost of 1,000 souls per soul level

منبع
--------------------
با داستان لباس جدید پادشاه که آشنا هستید ! :d

92619583691376957815.jpg
The Stories say cowards cant see it :d

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
- - -ویرایش - - -

دوستان تو ghasm of old رفتم 4 نفر کشتم یه اتیش روشن کردم حالا همش اونجا میرم مرحله های بعد چرا باز نمیشه؟
فهمیدم این پیرمرد دوباره همون جاهای قبل باید ببینیم و بریم تو اون سیال دومی دارم میرم.
دشمنای اونجا خیلی سخت و سریعه

آخرین ویرایش:

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
استادان از اونجایی که من تجربه ی اولم هستش که یه همچین شاهکاری رو بازی میکنم ، چندتا سوال دارم:
1.من الان اون Dragon rider رو کشتم (البته بعد از هزاران بار مردن:d)حالا میخوام ببینم چرا لباس جدیدی توی اون مغازه نیستش وقتی هم که میخرم جونم زیاد نمیشه ؟
2.وقتی هم که میخوام یه شمشیر بزرگ و یه دونه سپر بزرگ بردارم نمیشه یه پیامی میده که اینا به خوبی نمیتونن استفاده بشن و اون پایین کادر سمت چپ که شمشیر و سپر قرار داره یه علامت ضربدر میاد؟
3.بیشتر آیتم ها رو که میخرم و یا پیدا میکنم نمیدونم کاربردشون چیه؟؟
فعلا همینا دیگه به پدر و مادرتون هم نیکی کنید:d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر