Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

Nusq

کاربر سایت
Aug 11, 2007
89
گویا Durante (همون مصححِ نسخه ی یک Dark souls که همه با DSfix ش آشنایی داریم)، هنوز چیزی از انتشار نسخه ی PC نگذشته، یه دستکاریهایی توو تنظیمات بازی کرده و به نتایجِ خوبی هم رسیده (به خصوص توو زمینه ی downsampling)؛ ظاهراً کارکردن با این مُدِ چندان دشوار نیست و البته نباید از یاد برد که هنوز در مراحلِ اولیه است و بی-خطا نیست.

منبع (به همراه چند تصویر از نسخه ی مُد-شده)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان لطفا بحث های لینک رو تو پ.خ مطرح کنین چون تاپیک به بیراهه کشیده شده و گذاشتن لینک دانلود هم توی انجمن ممنوعه.

بحث در مورد تنظیمات گرافیکی و کرک و هر چیزی در این رابطه رو هم یه تاپیک مشکلات بزنید و اونجا مطرح کنین (کسی که تاپیک رو میزنه باید آپدیتش هم بکنه)

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
من دیروز بازی شروع کردم با کلاس warrio یه شمشیر شکسته داشت 7.5 ساعت بازی کردم 1 ساعت که دکمه هاش تنظیم میکردم#:-s (که واسه pc نبود تاز با عملکرد دکمه ها و اپشنهاش اشنا شدم ) 6ساعت هم فقط میمردم :(همه sou ها به فنا میرفت تازه خط خون هم هی داره نصف میشه
با این وضعیت اصلن نمیشه پیشروی کرد 3. 4 تا خوک فسقلی که تو ماجولا هست اونا رو میخواستم بکشم نفله کردن:-s یه دونه ادم که بماند
من هنوز تو ماجولا گیر کردم هی زنده یا مرده برمیگردم به بنفایر ماجولا تنها راهش لول اپ کنی اگه بتونی ( من توصیه میکنم که حتما 3 تا گزینه رو
ببرید بالا 1. str و ADP و VGR بعدش DEX و بقیه رو ببرید بالا ( از دیشب کابوس این میدیدم هی میمرد لول اپ لول اپ لول اپ کن)
بازی الان دیگه دستم اومد امروز مطمنم 5 تا باس نفله میکنم:d

• Like
Reactions: masoud101

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من دیروز بازی شروع کردم با کلاس warrio یه شمشیر شکسته داشت 7.5 ساعت بازی کردم 1 ساعت که دکمه هاش تنظیم میکردم#:-s (که واسه pc نبود تاز با عملکرد دکمه ها و اپشنهاش اشنا شدم ) 6ساعت هم فقط میمردم :(همه sou ها به فنا میرفت تازه خط خون هم هی داره نصف میشه
با این وضعیت اصلن نمیشه پیشروی کرد 3. 4 تا خوک فسقلی که تو ماجولا هست اونا رو میخواستم بکشم نفله کردن:-s یه دونه ادم که بماند
من هنوز تو ماجولا گیر کردم هی زنده یا مرده برمیگردم به بنفایر ماجولا تنها راهش لول اپ کنی اگه بتونی ( من توصیه میکنم که حتما 3 تا گزینه رو
ببرید بالا 1. str و ADP و VGR بعدش DEX و بقیه رو ببرید بالا ( از دیشب کابوس این میدیدم هی میمرد لول اپ لول اپ لول اپ کن)
بازی الان دیگه دستم اومد امروز مطمنم 5 تا باس نفله میکنم:d
D: به نظرم اگر امکانش رو داری با همون دسته XBOX 360 برو خیلی خوبه. الان امتحان کردم دسته ps4 هم کار نمیکرد کلا . کاشکی میکرد :(
من با knight رفتم ... یه سری سلاح خوده بازی برای کسایی که pre order دادن میده که از همون اول 2 یا 3 سپرش قابل استفاده بود که خیلی هم خوبن برای شروع به نظرم D:
راستی بچه ها Majula رسیدید اطراف رو بگردید ( مخصوصا اون چاه D: ) که EsTus Flask Shard رو پیدا کنید !
اره منم دفعه اول اون خوکها رو دیدم گفتم ولش کن فوق دو ضربه میزنی میمیرن اما خیلی قوی بودن واسه اول بازی D: . لول . انگاری که سازنده ها دارن troll مون میکنن با این فسقلیا D: لول . هرچقدر هم فرار میکنی همش دنباله ادم میان .
در ضمن من چندین بار زدمشون تا الان Cracked Red Eye Orb دارپ کردن !
اون stat ها هم که بستگی داره چه کلاسی و استایل بخوای بازی کنی . اما یه چیزی بگم که magic هم کلا نیازه 100% مخصوصا Soul Arrows که خیلی به کار میاد شدیدا . من دوتا Boss فعلا زدم .

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
من نسخه قبلی رو یکم بازی کردم . اما بعلت مشکلات و مبهم بودن بازی بیخیالش شدم.
این یکی رو از بس دوستان هایپ کردن شروع کردم. ولی بازی برام گنگه!!
دوستان با تجربه تر لطف کنند بگن با چه کلاسی شروع کنم بهتره ( والا sword man رو انتخاب کردم از بس مردم کلافه شدم)

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
دیشب صفحه اصلی سایت PC Gamer اولین ماد بازی رو نشون داد :D سرعت عمل مردم خیره کننده بوده :D این ماد دور آبجکت ها و متریال های بازی یه سایه ی خیلی کمرنگی میزنه و باعث میشه یه حس عمق میدان بهت دست بده. توی دراو دیستنس هم بجای اینکه تصویر رو مات کنه، اون رو بلور میکنه و باعث میشه یه حس سینمایی داشته باشی توی بازی.
Dark Souls 2 modded: Durante's GeDoSaTo enables downsampling, texture modding | PC Gamer

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
منم بازی را امروز شروع کردم حوصله زیاد میبره طول میکشه تا قلق دست بیاد ..... این که lifegem و بقیه ایتم ها وقتی مردی و از چک پویت اومدی دیگه وجود نداره خیلی رو اعصابه ! :-s
راسی چطور میشه با souls اپگرید کرد ؟ من فقط باهاش ایتم خریدم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من نسخه قبلی رو یکم بازی کردم . اما بعلت مشکلات و مبهم بودن بازی بیخیالش شدم.
این یکی رو از بس دوستان هایپ کردن شروع کردم. ولی بازی برام گنگه!!
دوستان با تجربه تر لطف کنند بگن با چه کلاسی شروع کنم بهتره ( والا sword man رو انتخاب کردم از بس مردم کلافه شدم)
sword man رو اصلا نباید انتخاب کنی اگه تجربه نداری چون همش جا خالی دادن و زدن هست ! باید با بازی اشنایی داشته باشه تا بتونی این سیستم بازی کردن رو یاد بگیری . میتونه توی boss fight ها خیلی کلافت کنه .
برای شروع اولین بار همون Warrior خوب هست چون با سپر شروع میکنه . کلاس Pyro که دیگه نداره اما با Sorcerer هم میتونی شروع کنی بازم باید یه کم وارد باشی.
بازیش مثل بقیه بازیا نیست ... میتونه در اصل گنگ باشه اما یادگرفتن بازی خیلی ساده هست
کلا :
خطا و ازمون + تجربه + مرگ یعنی بازیش D:
اصلا نگران مردن نباشه ( مگر اینکه دوبار بمیری بدونه پس گرفتن soul هات لول ) که عادت میکنی .
اما مرگ توی بازی بیشتر شبیه به یه مکانیزم برای اموختن هرچه بهتر شدن بازیباز در دنیای بازی هست. DS سخت گیر هست اما اصلا بی رحم نیست D: فقط نباید با فکره یه بازی rpg اکشن بشینی پاش. یه مقدار حوصله وصبر میخواد . اشتباهای کوچیک میتونه دردسرهای بزرگی رو به وجود بیاره پس پاش میشینی با حوصله بشین کلا D: دیگه چیزه خاصی نیست.
سیستم بازی پس از یک بار مرگ از جونت کم مینه هر دفعه تا نصف میشه. باید سعی کنی از مرگ جلوگیری کنه . برای پر کردن دوباره جونت میتونی ایتم Human Effigy استفاده کنی که باعث میشه دوباره انسان بشی . باید سعی کنی ایتمهای بازی رو خوبی مدریت و استفاده درست بکنی .
به NPC های بازی اصلا حمله نکن D: مخصوصا Herald
دنیای بازی رو کامل بگرد . قلقه کشتن دشمنها رو یاد بگیر و سعی کنی از جادو هایی مثل Souls Arrows حتما استفاده کنی . Estus Shard پیدا کن تا Flask ها رو upgrade کنی و بسته به playstyle هم از sould برای level up کردنت به درستی استفاده کن . اولین بارت هست بازی میکنه به نظرم سعی کنی روی Strength و Vita و Deffence فکوس کنی مخصوصا با Warrior که شروع راحتری هم داره کلا.
دیگه بقیش رو دوستان چیزی هست بگن D: توضیح دادنش یه کم سخته
اما خودت یادبگیری از هر چیزی لذت بخش تره D:

دیشب صفحه اصلی سایت PC Gamer اولین ماد بازی رو نشون داد :D سرعت عمل مردم خیره کننده بوده :D این ماد دور آبجکت ها و متریال های بازی یه سایه ی خیلی کمرنگی میزنه و باعث میشه یه حس عمق میدان بهت دست بده. توی دراو دیستنس هم بجای اینکه تصویر رو مات کنه، اون رو بلور میکنه و باعث میشه یه حس سینمایی داشته باشی توی بازی.
Dark Souls 2 modded: Durante's GeDoSaTo enables downsampling, texture modding | PC Gamer
فکر کنم چند وقت دیگه بگزره از دموی اولیه بازی هم گرافیک pc میزنه جلو D:
همین این هم پیشترفته خیلی خوبی هست در زمینه بهبوده بازی .

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
برای دوستانی که میخوان از DS4 استفاده کنند:
اول این فایل رو دانلود کنید
x360ce
فایل رو تو پوشه ی محل نصب بازی کپی کنید.
فایل دانلود شده رو باز کنید.در قسمت پایین برنامه روی Preset کلیک کنید و Logitech Cordless Rumblepad 2 رو Load و بعد Save کنید.
برنامه رو ببندید و DSII رو اجرا کنید.
( خودم هنوز تست نکردم ، فردا تست میکنم ولی امیدوارم جواب بده )

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
دوستانی که تاحالا بازی نکردن DS رو و تجربه ای از مردن ندارن میتونن واسه شروع SUPER MEEAT BOY رو بازی کنن تا به مردن عادت کنن بعد بیاین DS :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر