Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:
.
سلام رفیق عزیز...
.
اون کلید یه درب توی راهروی منتهی به غول رو برات باز میکنه...

ممنون داداش عماد

درشو باز كردم به غير از يك صندوق چيز خاصي نبود.

الان كلا من موندم كجا برم. چون تا الان پنج تا غول اصلي كه باعث ميشن بنفاير اصلي هاي نقاط مختلف دنيا روشن بشن را پيدا كردم. ولي ديگه راه خاصي را تو بازي هر چه قدر ميگردم پيدا نمي كنم.

البته يه مكان هست كه اسمش Undead Crypt هست ولي هنوز نتونستم مكانشو پيدا كنم. مكانش دقيقا كجاست؟ چون ميخوام kings ring را به دست بيارم اين مكان را بايد حتما پيدا كنم كه فعلا نتونستم.

ممنون داداش عماد

درشو باز كردم به غير از يك صندوق چيز خاصي نبود.

الان كلا من موندم كجا برم. چون تا الان پنج تا غول اصلي كه باعث ميشن بنفاير اصلي هاي نقاط مختلف دنيا روشن بشن را پيدا كردم. ولي ديگه راه خاصي را تو بازي هر چه قدر ميگردم پيدا نمي كنم.

البته يه مكان هست كه اسمش Undead Crypt هست ولي هنوز نتونستم مكانشو پيدا كنم. مكانش دقيقا كجاست؟ چون ميخوام kings ring را به دست بيارم اين مكان را بايد حتما پيدا كنم كه فعلا نتونستم.
.
قربونت رفیق ...
.
اره اونجا همون صندوقه چیزه دیگه ای نیست...
.
امیر محمد جان غول های اصلی 4 تا هستن...اگر همه اشون رو زدی باید بری shaded woods همون راهی که یه خانومی جلوش سنگ شده! راه اش از ماجولا هست اش...بعد از shaded woods باید بری drangleic castle که راهش سر راسته...بعد از اون shrine of amena و بعد اش هم undead crypt البته تا undead crypt باید از سد2-3 تا غول رد بشی!!

- - -ویرایش - - -

اگه امکانش هست لینک dlc اولی و کرکش رو هم بزارید ممنون.
.
بیا رفیق
این لینک dlc اولی :
Download File : License.zip
.
اینم اپدیت :
https://safelinking.net/p/812f063981
.
برای اینکه سیو هاتو بشماسه باید از کرک codex استفاده کنی...
http://www.dl.game2dl.com/srv2/games...ODEX-Crack.rar
.
اول اپدیت و دانلود کن بریز محل نصب اپدیت کن که ورژن بازی ات 1.04 بشه...
دوم فایل های dlc رو جایگزین کن...
نهایتا هم کرک کودکس و تمام...

آخرین ویرایش:
ته یکی از راهرو های بازی! توی صندوق که سخت میشه بهش رسید.! یه آشنای قدیمی میبینیم!
.
به نظر که خودشه! اینجا اسم اش majestic grate sword ئه ! :x محبوب ام رو پیدا کردم! (( البته یکی از محبوب هام رو! ))

دوستانی که مثل من توی NG +++ و بالاتر هستید براتون یه خبر بد دارم:d یه باس وحشتناک به نام Fume Knight هست که رسما همه باس های اصلی بازی و DLC قبلی پیشش سوسکن، یعنی حداقل برای من که اینطور بود و حسابی وقت منو گرفت. فکر کنم بعد از 50 -60 بار مردن تونستم بکشمش بالاخره. البته بازم میگم که توی NG + و بالاتر کشتنش سخته چون HPش یه جورایی خیلی زیاده ولی توی حالت معمولی آسونه.

یه باس هم بعدش هست که صحنه نبرد و طراحیش خیلی حماسیه و فک آدم رو میندازه ولی خدا رو شکر از قبلیه خیلی آسون تره:d

دوستانی که مثل من توی NG +++ و بالاتر هستید براتون یه خبر بد دارم:d یه باس وحشتناک به نام Fume Knight هست که رسما همه باس های اصلی بازی و DLC قبلی پیشش سوسکن، یعنی حداقل برای من که اینطور بود و حسابی وقت منو گرفت. فکر کنم بعد از 50 -60 بار مردن تونستم بکشمش بالاخره. البته بازم میگم که توی NG + و بالاتر کشتنش سخته چون HPش یه جورایی خیلی زیاده ولی توی حالت معمولی آسونه.

یه باس هم بعدش هست که صحنه نبرد و طراحیش خیلی حماسیه و فک آدم رو میندازه ولی خدا رو شکر از قبلیه خیلی آسون تره:d
.
.
من با fume night مشکلی ندارم! این b.s.d دهن من رو صاف کرد!! ینی رسما! من تو ng ++++ ...! هستم اصلا اعصاب خورد کن شده این بشر!! ماشاالله!! بخوای بهش برسی بد مصیبتیه سر راهت پر جک و جونور هست اش!! تا خود باس run and gun ! میرم با بالاترین سرعت بزن و در رو! بد باس میگیره لهم میکنه!! :d.
انصافا طراحی - رازالود بودن بازی بی نظیره! و سخخخخخخخختی زیاد برای ng ++++++ .... ! ها

.
.
من با fume night مشکلی ندارم! این b.s.d دهن من رو صاف کرد!! ینی رسما! من تو ng ++++ ...! هستم اصلا اعصاب خورد کن شده این بشر!! ماشاالله!! بخوای بهش برسی بد مصیبتیه سر راهت پر جک و جونور هست اش!! تا خود باس run and gun ! میرم با بالاترین سرعت بزن و در رو! بد باس میگیره لهم میکنه!! :d.
انصافا طراحی - رازالود بودن بازی بی نظیره! و سخخخخخخخختی زیاد برای ng ++++++ .... ! ها

بابا شما دیگه خیلی حرفه ای هستی که Fume Knight برات آسونه:d منتقد IGN گفته بود که 100 بار با این باس جنگیده و آخر سر هم نتونسته بکشدش! البته وقتی آسون میشه که دیگه یاد گرفته باشی از تمام حرکاتش جا خالی بدی ولی انقدر HPش زیاده که باز آدم یه اشتباه کنه می میره و همه چیز میاد از اول، من بیشتر مردن هام سر همین قضیه بود. Blue Smelter فقط راه رسیدنش بهش یکم بدجوره ولی اگه سعی کنی از اون دوتا راهرو که زندان توشه بری باز با دشمنای آسون تر و کم تری روبرو میشی.

راستی یه نکته جالب: اگه آرمور Vensaldat رو بپوشید و با Fume Knight بجنگید همون اول شمشیرش رو آتشین میکنه و دلیلش هم اینه که توی داستان بازی این دو نفر با هم دشمن خونی هستن و Fume با دیدن آرمور Vensaldat خیلی زود عصبانی میشه!

بابا شما دیگه خیلی حرفه ای هستی که Fume Knight برات آسونه:d منتقد IGN گفته بود که 100 بار با این باس جنگیده و آخر سر هم نتونسته بکشدش! البته وقتی آسون میشه که دیگه یاد گرفته باشی از تمام حرکاتش جا خالی بدی ولی انقدر HPش زیاده که باز آدم یه اشتباه کنه می میره و همه چیز میاد از اول، من بیشتر مردن هام سر همین قضیه بود. Blue Smelter فقط راه رسیدنش بهش یکم بدجوره ولی اگه سعی کنی از اون دوتا راهرو که زندان توشه بری باز با دشمنای آسون تر و کم تری روبرو میشی.

راستی یه نکته جالب: اگه آرمور Vensaldat رو بپوشید و با Fume Knight بجنگید همون اول شمشیرش رو آتشین میکنه و دلیلش هم اینه که توی داستان بازی این دو نفر با هم دشمن خونی هستن و Fume با دیدن آرمور Vensaldat خیلی زود عصبانی میشه!
.
.
اخه من این انگشتر simpletons ring و دستم کردم! هی غلط میزنم نامرئی میشم! دست اش بهم نمیرسه....البته هنوز نکشتم اش...2 بار تا 80-90 درصد از خون اش رو زدم...ولی کنار ورودی اش یدونه از این چیزا که خون پر میکنه!! سیخ باید کنی توش :)) هست سیخ ام تموم شده! هی میره خون اش رو پر میکنه!!
.
راه اش خیلی داغونه!! اره 2-3 باری از اون راهه که مجسمه قورباغه هه آتیش میندازه رفتم یه جوری میون بره!! :d
.
اوهو چه نکته ی جالبی....من که از تیپ و استیل ئه vensaldat خیلی خوشم امد تو شماره دوم.....این fume knight هم یه جوریایی شبیه به knight of artorias میزنه!!

یا سلام

دوستان این لینک dlc رد جداگانه گذاشته، برای افرادی که با لینک قبلی مشکل داشتن:
دانلود بازی Dark Souls II Crown of the Old Iron King برای PC

ایول , ایول !
اول 10 گیگ رو دیدم , فک کردم اینم از اوناس که بازیو هم باید دانلود کنی ! :d
ولی پایینش لینکه Just Dlc هم هست !!!

ممنون :bighug:

دوستانی که Dlc جدیدو میخوان دانلود کنن , اقدام کنن به دانلود ! :d
دلم تنگ شده واسه ی کشتن باسهاش ...

من هر کاری میکنم نمیتونم از این لینکی که واسه ابدیت دادین دانلود کنم در ضمن اون لینک دی ال سی چرا فقط 142 bytes هست؟
لطفا اگه لینک بهتری از دی ال سی اول به همراه ابدیتش دارید قرار بدید ممنون میشم.

سلام اقا عماد یک سوال برای نصب این دی ال سی باید اپدیت دی ال سی اول هم انجام شه تا نصب شه >؟
.
سلام محسن عزیز...
.
باید همینطور باشه محسن جان....چون dlc فبلی شامل 700 mb هست و ورژن بازی رو میکنه 1.04 .....بخاطر اینکه این dlc و 740 mb بیشتر نیست مطمعنا اپدیت قبلی رو با خودش نداره...گانم باید اول اپدیت 1.04 انجام بشه تا بشه اپدیت 1.05 ((dlc دوم )) رو نصب کرد...

- - -ویرایش - - -

من هر کاری میکنم نمیتونم از این لینکی که واسه ابدیت دادین دانلود کنم در ضمن اون لینک دی ال سی چرا فقط 142 bytes هست؟
لطفا اگه لینک بهتری از دی ال سی اول به همراه ابدیتش دارید قرار بدید ممنون میشم.
.
dlc قسمت اول در غالب یه اپدیت انجام میشه....و فقط یه لایسنس چند کیلو بایتی هست که خودم اپلود کردم براتون...مگه نه dlc تو سایت های دیگه نزدیک 225 mb هست که...بخشی اش mp3 های بازی ...ارت بوک و و و و هست اش و اصل اش همین لایسنس چند کیلو یی ئه!!
.
برای لینک dlc دوم یکی از دوستان از سرورهای داخلی برا دانلود گذاشتن.....اگر dlc اولی هم باشه حتما...

متشکر دوست عزیز فقط من اگه بتونم ابدیت دی ال سی اول رو گیر بیارم مشکلم حله چون اون لینکی شما گذاشتی رو زیر و رو کردم از هیچ قسمتیش نتونستم دانلود کنم
هر چه قدر نت رو هم گشتم ابذیت 1.04نبود یعنی دیگه کلافه شدم در ضمن دی ال سی دوم رو هم از همون لینکه دان کردم فقط اگه ابدیتی چیزی میخواد ممنون میشم بزارید
اگه لینک1.04 از یه جای دیگه بزارید بازم ممنون.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or