Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:
با منی؟؟کجارو آتیش بزنم؟؟یه بونفایر هست که چپ و راستش راهی برای رفتن نیست..میرم بالا و میرسم به باس..همه جا سمیه

اره داداش با شماست

این اسیاب که تو عکس هست رو با مشعل باید به اتش بکشی
وقتی که اتیش میگیره دیگه این اهرم های داخل ساختمون نمیچرخه و تو اتاق باس به غیر از دور اتاق وسطش مواد سمی نمیمونه

10244336.jpg

اره داداش با شماست

این اسیاب که تو عکس هست رو با مشعل باید به اتش بکشی
وقتی که اتیش میگیره دیگه این اهرم های داخل ساختمون نمیچرخه و تو اتاق باس به غیر از دور اتاق وسطش مواد سمی نمیمونه

10244336.jpg

این آسیابو ازکجا پیدا کنم حالا؟

ویرایش:: آتیشش زدم...اوکی شد..!! شما از کجا فهمیده بودین اینو باید آتیش زد؟؟:|

آخرین ویرایش:
این آسیابو ازکجا پیدا کنم حالا؟

ویرایش:: آتیشش زدم...اوکی شد..!! شما از کجا فهمیده بودین اینو باید آتیش زد؟؟:|

حق با شماست! متأسفانه نسخه ی دوم، برعکسی نسخه ی اول دربرگیرنده ی خیلی از این موردهاست. موردهایی که نشون میدن کارگردان این نسخه خیلی جاها با مفهوم "دشواربودن" سوءتفاهم داشته. اگه یادتون باشه توو نسخه ی اول هرگز به این جور موارد برنمیخوردین، و دشواریها عمدتاً با یه مقدار فکر و صبر و حوصله حل میشدن؛ توو این نسخه انگار هدف از دشواریها خودِ دشواربودنه، نه به چالش کشیدن بازیباز (فقط کافیه باس های دو نسخه رو با هم مقایسه کنیم، فارغ از طراحی شخصیتیِ باسها، توو این نسخه یکنواختیِ حرکاتشون و این که هر جا کم اوردن با چند تا توله عنکبوت و توله موش خواستن مبارزه با باس رو صرفاً دشوارتر و نه چالشبرانگیزتر کنن...). اشکالهای زیادی میشه به این جور طراحی مراحل که شما اشاره کردی، گرفت؛ که خب طبیعتاً این بازی رو برای هر کسی (مثل من) که با نسخه ی اول خاطرات فراموشی-نشدنی ای داره، تا حدی پایین میاره.

پ.ن: این ویدئوی 50 دقیقه ای رو بد نیست نگاه کنین؛ طرف که خودش سولز-بازه، ایرادهای قابل توجهی گرفته به بازی (از موسیقی گرفته تا نحوه ی مبارزه با باسها و داستان و ...).

سلام دوستان من تو. Shrine of winner هستم دره باز نمیشه تمام باس های اصلی رو هم کشتم rotten و. Lost sinner و old iron king اون عنکلوته که اسم سختی داشت همه رو زدم اما باز نمیشه

سلام دوستان من تو. Shrine of winner هستم دره باز نمیشه تمام باس های اصلی رو هم کشتم rotten و. Lost sinner و old iron king اون عنکلوته که اسم سختی داشت همه رو زدم اما باز نمیشه

بانفایر هایی که بعد از این باس ها بودن رو روشن کردی ؟؟؟ اون سول قرمزی که بعد از کشتن عنکبوته ( Dear duke's Freja) اونجا بوده رو از رو زمین برداشتی ؟....

بانفایر هایی که بعد از این باس ها بودن رو روشن کردی ؟؟؟ اون سول قرمزی که بعد از کشتن عنکبوته ( Dear duke's Freja) اونجا بوده رو از رو زمین برداشتی ؟....
من دفعه دوم است که تموم میکنم دفعه قبلی اتفاقی باز شد....ولی الان نمیشه...اره اون کارا هم کردم...کمککک

اره...یه چیزی تو این مایه ها میگه: seek mighiting souls

خب اگه اینو بگه که یعنی باید باس های اصلی رو بکشی.... مطمئن شو که اون بانفایر های شکسته ی بعد از باس های Lost Sinner و Iron King و The Rotten و Dear Duke's Freja رو روشن کردی... همونایی که تورو برمی گردونن ماژولا...
وقتی که اون چهارتا باس رو بکشی Emerald بهت می گه : Make your way to the castle ... و اینا ...

خب اگه اینو بگه که یعنی باید باس های اصلی رو بکشی.... مطمئن شو که اون بانفایر های شکسته ی بعد از باس های Lost Sinner و Iron King و The Rotten و Dear Duke's Freja رو روشن کردی... همونایی که تورو برمی گردونن ماژولا...
وقتی که اون چهارتا باس رو بکشی Emerald بهت می گه : Make your way to the castle ... و اینا ...

اقا به خدا به پیر به پیغمبر کردم ولی تنها کاری نباید میکردم روح هاشونو ترکوندم بعد اون عنکبوت رو که میکشی یه یارو تو کتاب خونست اون رو میکشی یه کلید میده اون واس چیه؟

اقا به خدا به پیر به پیغمبر کردم ولی تنها کاری نباید میکردم روح هاشونو ترکوندم بعد اون عنکبوت رو که میکشی یه یارو تو کتاب خونست اون رو میکشی یه کلید میده اون واس چیه؟

اون کلید برای باز کردن دریه که عنکبوت ها از سقف میان پایین یعنی قبل از اینکه به این boss برسی

توی Iron Keep یه غولی هست بسیار تخس و بی خاصیت که هرچی میزنمش میلی متری ازش خون کم میشه...اسمشو نمیدونم ولی یه زره فوق قوی پوشیده و تو یه میدان دایره ای باهاش میجنگیم...الان فقط دوتا Human Effigy دارم و اون آدمی که احضار میشه واقعا گاوه...همه ش میمیره.من چطوری این گولاخو بزنم؟

ویرایش: نزدیک سه ساعت سرش گیر کردم بعد متوجه شدم نیاز نبود بزنیمش..!!:|

آخرین ویرایش:
توی Iron Keep یه غولی هست بسیار تخس و بی خاصیت که هرچی میزنمش میلی متری ازش خون کم میشه...اسمشو نمیدونم ولی یه زره فوق قوی پوشیده و تو یه میدان دایره ای باهاش میجنگیم...الان فقط دوتا Human Effigy دارم و اون آدمی که احضار میشه واقعا گاوه...همه ش میمیره.من چطوری این گولاخو بزنم؟

اون باس Smelter Demon هست... آره یکم سخته ... راهش اینه که زره سبک بپوشی و ضرباتش رو Roll کنی و موقعی که شمشیرش رو عمود می کنه هم ازش دور شو که دمیج نخوری... فکر کنم به Lightning هم ضعیف باشه ...به اسلحت Gold pine resin بزن ... اصلا به Block کردن ضرباتش فکر هم نکن .... نزنیش و ادامه بدی هم موشکلی نیست :)

اینو رد کن برو اخرای بازی بیا سراغش ... :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or