Dark Souls II | Xbox 360

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
کشتمش بالاخره :D با شمشیری ک اول بازی بهم میده البته آپگرید شده تا حد ممکن (+10) با جون نصفه دقیقا

اینم روشی ک من پیش گرفتم
وقتی ک اولش این روح ها رو احضار میکنه ترجیحا اونایی رو بزنید ک نزدیگ محوط ی سمت راست و چپ هستن و جلو رو کاری نداشته باشید چون پرتگاهه و طرفو بکشونید دنبالتون تا از بقیه روح ها دور باشید
حالا اگه لایت اتک داد (همون ک داس رو میچرخونه) سریع ب عقب جاخالی بدید و دور بمونید ولی بعد سریع نزدیکش بشید تا اگه هیوی اتک داد (همون ک داس رو محکم میزنه رو زمین)با ی قلت ب طرفین بتونید با چند ضربه از خونش کم کنید زمانی هم ک مجیک زد باید خیلی سریع جاخالی بدید وگرنه اگه یکمی هم نزدیک لیزرش باشید خواهید مرد یا جونتون خیلی کم میشه(برا من چون جونش نصفه بود می مرد با ی ضرب)
همچنین بهتره ک سپر نداشته باشین و خودتون رو سنگین نکنید تا راحت بتونید ضربه هاشو مهار کنید

الان ن وندریکو زدم ن باس مخفیو و ن اون اژدها گندهه رو :| برم سمتشون یواش یواش ;-)

منم کلاسم Knight هست ولی Buildام رو بیشتر روی STR - DEX بستم و تو بازی مشکلی نداشتم. VGR و Stamina رو هم با هم دیگه بالا آوردم. اصلا هم از مجیک استفاده نکردم، بجاش Pyromancy رو +10 کردم و وقتای نیاز از اون استفاده می کردم. باس آخر بازی هم از نزدیک و راحت کشتم فقط باید Curseهاش رو می زدی و راحت به خودش اتک می دادی. اگه از آیتم Curse Resistance یا انگشترش استفاده می کردی که دیگه آب خوردن می شد.

در مورد Vendrick : اگه Giant Soul نداری که کلا بیخیالش شو، من چهارتا داشتم نزدیک 10-12 دقیقه طول کشید تا کشتمش. در ضمن اون باس مخفی شاید 3-4 برابر سخت تر از باس آخر بازی باشه ولی اگه در مورد زدنش راهنمایی خواستی بگو.

--------------

بهترین اسلحه سنگین برای Buildــه STR - DEX:

[h=1]Curved Dragon Greatsword[/h]
dragon%20greatsword.png

رفتم بین تمام سلاح های بازی تحقیق کردم تا ببینم کدوم از همه بهتره و بنظرم برای Buildــه STR - DEX این از همشون بهتره. بهترین خصوصیتش اینه که Bonus Scaleــش بعد از اینکه +5 بشه برای Dex میشه رنک S که بالاترینه و برای STR هم میشه B که بازم عالیه. دمیجش هم میشه 400 که در مقایسه با سایر سلاح ها که وزنشون خیلی بالاتره بازم بهتره. این اسلحه رو می تونید با Trade کردن Soulــه Ancient Dragon که از خاطراتش بدست میارید با Ornifex بدست بیارید.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
چیزی که الان تو 3+NG دارم اذیتم میکنه اینه که Health دشمن ها خصوصا باس ها افزایش خیلی چشمگیری داشته!
لعنتی ضربات یا جادوها و .... خیلی کمتر جونشو میبرن و مسلما مبارزه زمان خیلی بیشتری هم میبره و هر چی زمان بره بالا بالاخره اشتباهات خودت و حرکات عجیب غریب و گاها غیر مترقبه از طرف باس ها بیشتر میشه و درصد کشته شدنُ بسیار افزایش میده.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR

Curved Dragon Greatsword

dragon%20greatsword.png

رفتم بین تمام سلاح های بازی تحقیق کردم تا ببینم کدوم از همه بهتره و بنظرم برای Buildــه STR - DEX این از همشون بهتره. بهترین خصوصیتش اینه که Bonus Scaleــش بعد از اینکه +5 بشه برای Dex میشه رنک S که بالاترینه و برای STR هم میشه B که بازم عالیه. دمیجش هم میشه 400 که در مقایسه با سایر سلاح ها که وزنشون خیلی بالاتره بازم بهتره. این اسلحه رو می تونید با Trade کردن Soulــه Ancient Dragon که از خاطراتش بدست میارید با Ornifex بدست بیارید.
آخر آخرش چقدر Attack میده ؟؟ (تو صفحه‌ی states راست‌ترین ردیف ...)
یه سلاح دیگه هم که به نظر خوب میاد برای STR بالاها KING's ULTRA GREATSWORD هست ، تو +5 460 تا دمیج و Bonus Scale اش هم تو Strength میشه S ...

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
یعنی اشغال ترین منطقه تو این بازی shrine of amana هست.من موندم اینا موشک حرارتی دارن که هی میزنن و دنبالت تا دورترین مسیر میاد ولی من از نزدیکترین فاصله نمی تونم روشون قفل کنم .دیدن باس هایی که ساختن سخت نیست جاش اینا رو گذاشتن!
آیتمی نیست بشه تو این آب راحت تر راه رفت؟
ممنون

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
آخر آخرش چقدر Attack میده ؟؟ (تو صفحه‌ی states راست‌ترین ردیف ...)
یه سلاح دیگه هم که به نظر خوب میاد برای STR بالاها KING's ULTRA GREATSWORD هست ، تو +5 460 تا دمیج و Bonus Scale اش هم تو Strength میشه S ...

دقیقا نمی دونم باید حساب کرد، اون شمشیر King هم خوبه ولی مساله اینه که وزنش خیلی زیاده(28) و دوم اینکه Bonus Scaleــه DEX نداره اصلا. در ضمن یه مقدار از نظر طول و اندازه کوتاه هست و نمیشه از فاصله های دور باهاش اتک داد.

یعنی اشغال ترین منطقه تو این بازی shrine of amana هست.من موندم اینا موشک حرارتی دارن که هی میزنن و دنبالت تا دورترین مسیر میاد ولی من از نزدیکترین فاصله نمی تونم روشون قفل کنم .دیدن باس هایی که ساختن سخت نیست جاش اینا رو گذاشتن!
ممنون

بهترین راه برای مبارزه باشون اینه تیر Poison از Gavlan بخری به تعداد زیاد بعد تیرکمون رو بیار از فاصله دور قبل از اینکه ببیننت زوم کن و سه تا تیر بهشون بزن خودشون می میرن دیگه. جادوهاشون هم وقتی نزدیکت هست می تونی جاخالی بدی. پشت ستون یا دیوار هم قایم شی بد نیست.

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
منم کلاسم Knight هست ولی Buildام رو بیشتر روی STR - DEX بستم و تو بازی مشکلی نداشتم. VGR و Stamina رو هم با هم دیگه بالا آوردم. اصلا هم از مجیک استفاده نکردم، بجاش Pyromancy رو +10 کردم و وقتای نیاز از اون استفاده می کردم. باس آخر بازی هم از نزدیک و راحت کشتم فقط باید Curseهاش رو می زدی و راحت به خودش اتک می دادی. اگه از آیتم Curse Resistance یا انگشترش استفاده می کردی که دیگه آب خوردن می شد.

در مورد Vendrick : اگه Giant Soul نداری که کلا بیخیالش شو، من چهارتا داشتم نزدیک 10-12 دقیقه طول کشید تا کشتمش. در ضمن اون باس مخفی شاید 3-4 برابر سخت تر از باس آخر بازی باشه ولی اگه در مورد زدنش راهنمایی خواستی بگو.

--------------

Curved Dragon Greatsword

dragon%20greatsword.png

آره منم بیلدم روی همین دوتاست STR حدود 50 اگه اشتباه نکنم DEX هم حدود 30
میدونم میخوام اول برم سمت اون سول اف جاینت ها بعد برم طرفش فقط چند تا سوال:
1:این سول آف جاینت ها رو اگه خرجشون کنیم مشکلی نداره؟
2:این باس مخفی دقیقا محلش کجا میشه؟
3:Ornifex کجاست؟
ممنون

پ.ن:زره کاور بازی خیلی باحاله با اینکه نسبتا سنگینه ولی اصلا دوست ندارم درش بیارم :D

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
آره منم بیلدم روی همین دوتاست STR حدود 50 اگه اشتباه نکنم DEX هم حدود 30
میدونم میخوام اول برم سمت اون سول اف جاینت ها بعد برم طرفش فقط چند تا سوال:
1:این سول آف جاینت ها رو اگه خرجشون کنیم مشکلی نداره؟
2:این باس مخفی دقیقا محلش کجا میشه؟
3:Ornifex کجاست؟
ممنون

پ.ن:زره کاور بازی خیلی باحاله با اینکه نسبتا سنگینه ولی اصلا دوست ندارم درش بیارم :D
1-برای زدن King Vendric بهشون نیاز دارین
2-کدوم باس مخفی؟
3-با yore(سنگ هارو زنده میکنه) برید بونفایر shaded woods ruins نزدیکش یک موجوده که سنگ شده
برش گردونین بکشینش از اون سوراخ جلوتر برید تو در چوبی باز کنید بعد از نجات دادنش میره brightstone cove بونفایر دوم سمت چپ داخل در

آخرین ویرایش:

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
ممنون
این قسمت اشکه منو هم در آورد تا ردش کردم :D :|
باید در زمان مناسب از جادو هاشون جاخالی بدی و هیچوقت هم ازشون فرار نکن چون بهت میرسن
همچنین پشت دیوار ها هم باید مخفی بشی و ی فانتومم توی اون اتاق نزدیک غول بیابونیه میتونی سامون کنی تا خودش بره اینا رو بزنه البته زیاد تفاوتی نمیکنه در کل مزخرف بود :|

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
835
نام
شایان
ممنون

دقیقا!! تازه من melee هم بودم بیشتر سرویس شدم :D
توی این نسخه همچین Ringای پیدا نکردم، اما یادمه تو نسخه ی قبل خیلی خیلی آیتم مهمی بود برای Blighttown و باس Hydra و اینا، که بعد از برگشت به undead asylum پیداش میکردی
دوستان به نظرتون این نسخه یکم بار RPGش پایین نیومده؟ من تو نسخه ی قبل اول بازی با یک sword، نزدیک وسطای بازی با یک اسلحه دیگه، و تا آخرای بازی حدود 5 - 6 تا اسلحه عوض کردم که هیچ، سر هر منطقه ای (مثلا Blighttown) بعضی وقت ها باید کل ستی که پوشیدی رو عوض میکردی. تو Blighttown ست resistance to poison میپوشیدی یادمه بعد Ringای که تو آب سریعتر میدویدی رو میزاشتی. بعد باز سره باس ها خیلی مهم بود از چه سلاحی استفاده میکردی، fire قوی داشته باشه یا lightning و ... و حتی باس هاش هم خیلی متنوع تر بود.
اما این نسخه عملا بعد از زدن Persuer بازی آسون میشه!!!! که اینم همون اولایه بازی راحت میشه زدش با روش خاص. بعدش یک ست و یک شمشیر drangelic میگیرین که دقیقا من اینو آپگرید کردم و باس آخرم با همین کشتم. یعنی کل بازی عملا یک شمشیر و یک ست (حالا اون اواخر Havel رو پیدا کردم شد 2تا) بازی کردم

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
1-برای زدن King Vendric بهشون نیاز ندارین
2-کدوم باس مخفی؟
3-با yore(سنگ هارو زنده میکنه) برید بونفایر shaded woods ruins نزدیکش یک موجوده که سنگ شده
برش گردونین بکشینش از اون سوراخ جلوتر برید تو در چوبی باز کنید بعد از نجات دادنش میره brightstone cove بونفایر دوم سمت چپ داخل در

1:ینی چی نیاز ندارم؟مگه بخاطر آرمورش نیاز نیست؟
2:مگه چند تاشون مخفی هستن؟

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
Ancient Dragon زدنش راحته؟
اینکه میگن بری تو خاطراتش یعنی نیاز به کشتنش نیست!؟یا بری soul رو برداری میمیره!؟تو خاطراتش چجوری باید رفت؟
ممنون

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
اشتباه نوشتم برای زدن وندریک نیازشون دارین...
گارگویل ها مخفی هستند...باقیشون Optional

مطمئنی باس مخفی دیگه نداره؟
چون من اونا رو همون بار اول زدم ینی اونا 2/3 برابر از باس آخر سخت تر بودن؟؟
حالا آخر میفهمیدم اگه جاینت سول ها رو مصرف کنم عیب نداره بازم تاثیرش رو وندریک هست؟

اینکه میگن بری تو خاطراتش یعنی نیاز به کشتنش نیست!؟یا بری soul رو برداری میمیره!؟تو خاطراتش چجوری باید رفت؟
ممنون

نچ اصلا :D
باید بری همونجا ک عنکبوت گنده هه رو زدی ی درخت هست ظاهرا ک باید بری تو خاطراتش ولی خودم هنوز نرفتم

Sent from my LT30p using Tapatalk

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
ممنون
جای باس عنکبوت یه درخت مانندی هست که از طریق اون میشه رفت تو خاطراتش ... بزنیش soul of a giant هم میده ...
پیشنهاد میدم وقتی به جلو آتیش میده بری جلو و به پاش دمیج بدی و برگردی عقب و جایی قرار بگیری که اگه بلند شد سریع از دایره‌ی قرمز خارج شی ... حدود 10 15 بار سعی کردم از طریق پاهای پشتش بزنمش اما وقتی می‌پرید آتیشش بهم میگرفت ...

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
دوستان توی iron keep چطوری میشه Chaos Storm رو گرفت توی اون صندوق؟ من حلقه که مقاومت اتش رو زیاد میکنه استفاده میکنم به اضافه پایرومنسی flash sweat اما تا میرم رو اتش زود جونم تمام میشه!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر