Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
همشونو کشتم 3 تا در باز شد که فقط توشون آیتم بود بقیه بستس .
اون سربازا رو باید کنار در بکشین تا روحشن وارد در بشه و بازشون کنه. اولین در از سمت راست، راه اصلیه.

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
این Smelter Demon خیلی روی اعصاب بود D:
چند بار رفتم اصلا نشد ! بعد online هم رفتم بازم نشد تا اخرش بعد از مصرف کردن 3 تا Human Effigy خلاصه یه دوتا جادوگر join شدن فکر کنم به 1 دقیقه هم نرسید boss رو کشتن D: . احتمالا دفعه دوم بازی رو خودم دیگه با Sorcerer برم اصلا.

این قسمتو باهات کاملا موافقم !
اون دسته از دوستانی که تازه کارن و باره اولشونه که دارن این سری رو تجربه میکنن یا میخوان اول بازی یکمی کارشون راحتتر باشه , بهتره که با کلاس جادوگر ( Sorcerer ) شروع کنن ...

من خودم با شمشیرزن شروع کردم و الان نصف شمشیرزن و نصف جادوگرم !!! ( لول 81 فعلا :| )
مثلا اول بازی اون غول تک چشما هستن که اگه کلاست جنگجو باشه مجبوری بهشون نزدیک شی ( اون موقع فقط کافیه یکی از اون کمبوهاشون بهت بخوره و الفاتحه o:-) ) در حالی که اگه جادوگر باشی راحت میشه از راه دور کارشونو ساخت !

بنظر من قدرتمندترین کلاس اول بازی همین جادوگره :-b

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
این Pursuer لعنتی...

بعد از اینکه تو Forest Of Fallen Giants با هزار بار try کشتمش دوباره توی Iron Keep یهو ظاهر شد شروع کرد کامبو زدن ... باز یک ساعت طول کشید تا ترتیبشو بدم... ولی Ring Of Blades +1 داد... راضیم فعلا... o:-)

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
یه سوال کلی...!!

بعد از اینهمه مردن تواین بازی اعصابتون چه جوری میشه؟؟؟؟ من 3 بار تاالان بازی رو پاک کردم (1 رو) دوباره نصب کردم..نمیدونم چرا.ولی یه حسی بهم میگه توباید این بازیو بری..خودم میدونم بازی برای من ساخته نشده ولی خدایی خیلی بی انصافیه...تادلمو خوش میکنم الان یه Bonfire پیدا میکنم سیو میشه یه کم بازی....یه غول بی شاخو دم میاد دهنمو سرویس میکنه..دوببببببببببببببباره از اول:|

High Gamer V6

کاربر سایت
May 1, 2014
58
نام
بهروز
یه سوال کلی...!!

بعد از اینهمه مردن تواین بازی اعصابتون چه جوری میشه؟؟؟؟ من 3 بار تاالان بازی رو پاک کردم (1 رو) دوباره نصب کردم..نمیدونم چرا.ولی یه حسی بهم میگه توباید این بازیو بری..خودم میدونم بازی برای من ساخته نشده ولی خدایی خیلی بی انصافیه...تادلمو خوش میکنم الان یه Bonfire پیدا میکنم سیو میشه یه کم بازی....یه غول بی شاخو دم میاد دهنمو سرویس میکنه..دوببببببببببببببباره از اول:|

باید خودتو تو بازی ببینی هر باس یا هر موجودی تو این بازی با یه شیوه خاص کشته میشه به موقع دفاع به موقع حمله و بسیار هوشیار و زیرک مولفه های خاصیه که اعصاب راحت میخواد و باید خوره اینجور بازیها باشی
ولی همین که چندبار بازی پاک کردی دوباره نصب کردی نشون میده کم کم داری به راه راست هدایت میشی :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اصولا با تغییر تو‌Texture های گرافیکی بازی نباید مشکل VAC وجود داشته باشه،اون اخطار‌هایی‌ که دادن احتمال بعید هست فکر کنم.:d

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
یه سوال کلی...!!

خب جواب سوالت اینه : اعصابمون بسیار **** میشه :d
منم وقتی برای بار 50ام Pursuer کشتم همین حس رو داشتم ولی با این حال حس خوشحالی ای که موقع فرو کردن Halbard توی شکمش و کوبدنش رو زمین و بعد نگاه کردن جنازه اش که دود میشه ، داشتم ، خیلی خیلی قویتر از او نارحتی بود ;)

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
صد رحمت به ds1فکر میکردم اون سختره حداقل گله ای دشمن نمیریخت سرمون بازی رو زدن سخت تر کردن اول بازی میان پشت سر هم باس میندازن جلو ادم

دوست عزیز من برعکس شما فکر میکنم که بازی نسبت به شماره اول خیلی آسونتر شده. اگه برید دوباره قسمت یکش رو دوباره بازی کنید میبینید که اینبار انصافا خیلی آسونتر شده...همه ی باس های این شماره سختی خاصی نداشتن...حتی ancient dragon هم که بنظر خیلی ها سخت ترین باس بازیه بنظرم باس قلق خوری هست و اگه قلقشو پیدا کنی میتونی براحتی هرچه تمام تر بزنیش. توی شماره اول برای مثال باس black Dragon Kalameet انصافا پدرمو در آورد تا بتونم بکشمش. ولی تو این نسخه بیشتر باس ها رو میشد بار دوم یا سوم شکست داد.

یه سوال:
توی بازی یه منطقه ی پوشیده از آب هست که چندتا زن دارن آواز میخونن .اونجا یه در چوبی هستش که لاک هستش. چطور میشه اونو باز کرد؟!
ممنون:x

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
یه سوال کلی...!!

من تو بازیه metal gear این حس بهم دست داده بود نمیدونستم چرا دوست داشتم بازیش کنم ولی موقعی که بازی میکردم حالم بد میشد بعد از یه مدتی که یاد گرفتم بازیش چطوریه فهمیدم اون حس ششم بوده که فهمیده بازیه سالاریه چون اگه بازیش نمیکردن به معنیه واقعیه کلمه نصف عمرم بر فنا بود.
امروز رفتم فیفا 14 بازی کنم انقدر از سوتی دادن بازیکنام اعصابم خورد شده بود که میخواستم دسته رو بشکنم با خودم گفتم برم دارک سولز بازی کنم حالم خوب بشه.
ولی هرچی فکر میکنم این بازی در مقابل god hand سخت که نیست اسونم هست کسایی که این شاهکارو رو درجه سختیه hard بازی کردن میفهمن چی میگم.

dukenukem22

کاربر سایت
May 25, 2013
693
علمای محترم. من الان وسطای بازیم. فقط خواستم بپرسم ایا تو این شماره هم مکان نا جوانمردانه ای مثل BlightTown هست که به وسیله ی سم آبکش کنن آدمو یا تو دریایی از سم آدمو خفه کنن یا خیر. اگه هست فقط اسم مکانشو بگین تا یه خورده رزیست م رو بالا ببرم قبل رسیدن به اونجا.
ممنون.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
علمای محترم. من الان وسطای بازیم. فقط خواستم بپرسم ایا تو این شماره هم مکان نا جوانمردانه ای مثل BlightTown هست که به وسیله ی سم آبکش کنن آدمو یا تو دریایی از سم آدمو خفه کنن یا خیر. اگه هست فقط اسم مکانشو بگین تا یه خورده رزیست م رو بالا ببرم قبل رسیدن به اونجا.
ممنون.
یکی Earthen Peak و قبل از اون هست که کلا به سم آغشته هست.
یکی Black Gulch هست که مجسمه ها سم بارونت میکنن.
The Gutter هم کلا توی تاریکی مطلق غوطه وره.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اصولا با تغییر تو‌Texture های گرافیکی بازی نباید مشکل VAC وجود داشته باشه،اون اخطار‌هایی‌ که دادن احتمال بعید هست فکر کنم.:d

این مد ها اصلا به texture کار ندارن و تغییر توی dll و exe بازی میدن. همین می تونه بن کنه شما رو

WILD GOAT

کاربر سایت
Mar 1, 2009
305
دوستان نظرتون درباره کلاس sorcerer به صورت کلی چیه؟
چون زیاد ابزار و armor مخصوص این کلاس ظاهرا یافت نمیشه. شاید چون من زیاد پیشروی نکردم اینو میگم!
انگار بیشتر باید جادو رو در کنار ابزار شمشیر و شیلد و غیره بکار برد و کاربرد تکی زیاد نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر