شایعه Dante's Inferno 2 در دست ساخت

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
8.jpg

استدیوی Visceral Games آگهی استخدام تعدادی نیروی جدید در زمینه طراح شخصیت، طراح محیط و انیماتور ارشد داده است.

در این آگهی آمده است:" این فرصتی مناسب است تا بر روی یک فرانچایز برجسته که از سوی EA Games ساپورت می‌شود مشارکت کنید".

" این بازی دنباله‌ای برای یکی از IP‌های بزرگ Visceral Games می‌باشد که استاندارد‌های جدیدی را به ثبت خواهد رساند و به یکی از برترین‌های سبک action/melee-combat( مبارزات شمشیری) در دنیا تبدیل می‌شود."

Source

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
با اینکه خیلی ها گفتن تقلیدی ـه و خوششون نیومد ولی من عاشق بازی شدم.جو فوق العاده ای داشت(ولی بازم کتابش رو بیشتر دوست دارم:biggrin1:)

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
با اینکه خیلی ها گفتن تقلیدی ـه و خوششون نیومد ولی من عاشق بازی شدم.جو فوق العاده ای داشت(ولی بازم کتابش رو بیشتر دوست دارم:biggrin1:)

کلا داستان کتاب رو عوض کرده بودن ! دیگه نمیشه گفت کتاب رو بازی کردن ! فقط ازش ایده گرفتن و عوضش کردن

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,064
نام
آریا
شماره اول که بد چیزی بود ! یه معجون عجیب غریب از صداهای اعصاب خورد کن و گیم پلی فوق تکراری و گرافیک زیبا (؟!)
از همه جالب تر داستانش بود که فقط یه سوءاستفاده قشنگ از یک کتاب بزرگ بود ...

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
کلا داستان کتاب رو عوض کرده بودن ! دیگه نمیشه گفت کتاب رو بازی کردن ! فقط ازش ایده گرفتن و عوضش کردن
از همه جالب تر داستانش بود که فقط یه سوءاستفاده قشنگ از یک کتاب بزرگ بود ...
دوستان،من هر سه شماره کمدی الهی رو 2بار:eek:خوندم.یه جوری گفتید انگار من اطلاعی ندارم:biggrin1:جالب اینجاست که صحبت های ورژیل از کتاب اصلی بود و معروفترین جمله کتاب که میگه:ای کسانی که وارد میشوید(وارد دالان جهنم که تو بازی مرجله Limbo بود)دست از هر امیدی بشویید:love:(البته این صحبت واسه ورژیل نیست)
آریا جان،اتفاقا صداهای قشنگی داشت که!مخصوصا صدای زجه ملت:biggrin1:فقط قیافه دانته رو من یه جور دیگه تصور میکردم.طرف خیلی زاقارت بود:biggrin1:
ویرایش:ئلم نیومد اینو ننویسم:biggrin1:کارشناس ها و عالمان حوزه ادبیات میگن که کاری که فردوسی و حافظ با ادبیات ایران کردند دانته با ادبیات ایتالیا و جهان کرده.هر چند سال ها قبل از کمدی الهی ما هم به زبان پهلوی کتابی با همین مضمون با اسم داویراف نامه داشتیم
بحث خیلی پرت شد.به خدا نمیخواستم بگم حالیمه:biggrin1:فقط اطلاع رسانی بود به خدا:biggrin1:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من از 1 خوشم اومد ولی چون خدای جنگ رو بازی کرده بودم زیاد نتونست راضیم کنه ولی مطمئنم این شماره عالی تر میشه و حتما نمره بالای 7 میگیره(ببینم میتونه این شرکتvg موفقیت dead space رو دوباره کسب کنه؟)

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
دوستان،من هر سه شماره کمدی الهی رو 2بار:eek:خوندم.یه جوری گفتید انگار من اطلاعی ندارم:biggrin1:جالب اینجاست که صحبت های ورژیل از کتاب اصلی بود و معروفترین جمله کتاب که میگه:ای کسانی که وارد میشوید(وارد دالان جهنم که تو بازی مرجله Limbo بود)دست از هر امیدی بشویید:love:(البته این صحبت واسه ورژیل نیست)
آریا جان،اتفاقا صداهای قشنگی داشت که!مخصوصا صدای زجه ملت:biggrin1:فقط قیافه دانته رو من یه جور دیگه تصور میکردم.طرف خیلی زاقارت بود:biggrin1:
ویرایش:ئلم نیومد اینو ننویسم:biggrin1:کارشناس ها و عالمان حوزه ادبیات میگن که کاری که فردوسی و حافظ با ادبیات ایران کردند دانته با ادبیات ایتالیا و جهان کرده.هر چند سال ها قبل از کمدی الهی ما هم به زبان پهلوی کتابی با همین مضمون با اسم داویراف نامه داشتیم
بحث خیلی پرت شد.به خدا نمیخواستم بگم حالیمه:biggrin1:فقط اطلاع رسانی بود به خدا:biggrin1:

خب ما هم نگفتیم که کلا داستان من در آوردی هست !

اما خب داستان کتاب کلا خیلی با داستان بازی فرق می کنه :biggrin1:
تا اونجایی که ما یادمون هست این داتنه رفت تو جهنم واسه کار دیگه ای :biggrin1:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
خدا کنه که همون DI باشه. اگه برزخ و بهشت رو بخوان اینطوری اکشن و با این کیفیت درست کنن، یه فرصت خیلی بزرگ رو از دست دادند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر