Dante Versus Kratos

کدامیک بهتر است ؟

• Dante

رای‌ها: 107 44.2%
  • Kratos

رای‌ها: 135 55.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    242

Ali0008

کاربر سایت
Feb 12, 2008
88
نام
علی
خاستم برای افزایش اطلاعات عکس هم بزارم ! :cheesygri :cheesygri
این عکس دانته خان هست !
dante-2.jpg

همه هم میشناسنش ! :cheesygri

به نظر میرسه پرورش اندام کار میکنه !
مثل این که دو پینگ هم کرده ! :cheesygri

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
کوبایاشی سازنده خوش سلیقه ایه وقیافه دانترو تو دویل4 چنان باحال کرده که خیلیا که ازش بدشون میومد ازش خوششون میاد
اصلا من تو کاراکتر های اصلی و معروف بازی دویل4 یه ادمی که قیافه نداشته باشه هم نمیبینم

samii

کاربر سایت
Aug 11, 2007
224
نام
Samii
به نظر من کریتوس یه چیز دیگه هست
دانته میره با موجودات اهریمنی میجنگه ولی کریتوس میره با خدایان یونان می جنگه و می خواد انتقام بگیره .:cool::cool:

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
دانته ولي مگه بده حريف رو با تيكه چل كني بعد بزني تو سرش:laughing::cheesygri:blushing:
ولي من 4 رو بازي نكردم ودمو skill of donteرا تو game trailers ديدم پيشنهاد ميكنم ببينيد با اين وضعيت انتظار ميرفت دانته نرو را بتركونه :oولي اگر رقص اسپانيايي درست باشه .......:ranting::ranting::cursing::cursing::censored:آنوقت اگر وتنها اگر کارگردانش را ببينم كاري مي كنم كه هر دفعه خودش تو آينه ديد فكر كنه خودشو ديده !!!!!آخه نمي خواهم شعور چيزي را انقدر پايين بيارم:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:فكر كن دانته تو بغل دمونها داره ميرقصه يا بغل آرخام

D/-\NTE

کاربر سایت
Mar 18, 2008
262
نام
naser labekhat
من که معلومه به کی رای دادم ولی کریتوس هم کم آدمی نیست
ولی دانته فقط تو 1 و 3 خوب بوده انگار تو نسخه های فرد بازی بهتره 1 و 3 و 5 دوباره باید دانته با برادرش مواجه بشه نجنگه ولی ببیندش تو 3 برادرش رفت به همونجایی که پدرش رفت اگه دقت کرده باشی میفهمی کلا دویل می کرای 3 پایان غم انگیزی داشت من بعد دانته واقعا ورجیل را دوست داشتم مخصوصا توی اون مرحله قبل مرحله ی آخر که اون یارو که قدرت اسپاردا را دزدیده بود با هم دیگه نصفش میکنن و ورجیل از اسلحه ی دانته استفاده میکنم حال کردم و کف کردم چون خیلی عالی بود
100 هزار درود بر دانته:love::love::love::love::love:

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
اصلا دانته پدرِ کریتوسه .. چونکه هر کسی اولین بار کریتوس رو ببینه میگه سازنده ها از دانته و دویل می کرای خیلی تقلید کردند .. حالا خوده بازی هم فقط اولین نفر رو که بکشید اوربه قرمز بیاد بیرون میگید ای بابا این که همون دویل می کرایه !
البته به خاطر بی وفایی دانته به PlayStation رای ما کریتوس :)

D/-\NTE

کاربر سایت
Mar 18, 2008
262
نام
naser labekhat
البته به خاطر بی وفایی دانته به PlayStation رای ما کریتوس :)
با این جمله خیلی حال کردم ولی اگه اینجوری فکر کنیم خیلی ها خیانت کردند حتی MGS2

sh_yuna4ever

کاربر سایت
Jan 3, 2008
206
نام
shahin
من که معلومه به کی رای دادم ولی کریتوس هم کم آدمی نیست
ولی دانته فقط تو 1 و 3 خوب بوده انگار تو نسخه های فرد بازی بهتره 1 و 3 و 5 دوباره باید دانته با برادرش مواجه بشه نجنگه ولی ببیندش تو 3 برادرش رفت به همونجایی که پدرش رفت اگه دقت کرده باشی میفهمی کلا دویل می کرای 3 پایان غم انگیزی داشت من بعد دانته واقعا ورجیل را دوست داشتم مخصوصا توی اون مرحله قبل مرحله ی آخر که اون یارو که قدرت اسپاردا را دزدیده بود با هم دیگه نصفش میکنن و ورجیل از اسلحه ی دانته استفاده میکنم حال کردم و کف کردم چون خیلی عالی بود
100 هزار درود بر دانته:love::love::love::love::love:

كاملا باهات موافقم ولي يه چيزي بهت ميگم كه نبايد بخندي.تو دمو آخر وقتي ديدم ورجيل پريد پايين نزديك بود بزنم زير گريه:((:((:((:((و تو دمويي كه ورجيل اومد پيش دانته و آرخام را تركوندند نميتوانستم رو زمين بشينم:blushing:ولي اينو هم بهتره بدوني كه ورجيل بعد از شكست از دانته به حرفهاي دانته ميرسه و ميخواد براي فرار از گذشته به زادگاه وخونه پدرش پناه ببره وبه دانته ميگه كه بره . ولي ورجيل زنده ميمونه و با موندس دعواش ميشه چون پدزش هم با اون جنگيده بوده . وموندس از ورجيل استفاده ميكنه و dmc1 اتفاق ميوفته.;)

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
اینجا همه میگن دانته دانته!
ولی نتیجه نظرسنجی کاملاً مساویه
الان که نظرمو به کریتوس دادم دیدم 30 به 30 هستند:cheesygri
دانته خیلی سریعتر از کریتوسه ولی ضربه های کریتوس خیلی قوی تر از دانته
دانته خیلی خونسرد و قیافه خوشگلی داره و این ممکنه تو روحیه دشمناش تاثیر مثبت بزاره( حالا بعدش دشمناش چی بشن خدا میدونه :biggrin1:) ولی کریتوس قیافش خیلی خشن و همه ازش می ترسن واسه همین با خدایان جنگ میکنه نه با 4 تا عروسک:biggrin1:
دانته دختر بازه ولی کریتوس دختر کش;) اینو بارها و بارها دیدیم تو بازی
کریتوس به نظر من بهتره

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
فقط كريتوس:evil:يعني چي دانته باباي كريتوسه دانته ننه ي كريتوسه:laughing:اگه به سن و ساله كه كريتوس هزار سال از دانته بزرگتره بعدش از لحاظ قدرت كريتوس مي تونه به يه چشم به هم زدن دانته رو از وسط دو پاره كنه:laughing:يا اينكه سر و دستاشو بندازه جلو پاش:laughing:از لحاظ شخصيتي هم كه دانته فقط مسخره بازي بلده و تو بازي هم هدف درست و حسابي نداره اما كريتوس با كسي شوخي نداره هر كي شاخ شه ميزنه نصفش مي كنه هدفشم كشتن غولها و جنگيدن با خدايان يونانه/:)بعلاوه شخصيت دانته كار ژاپنيهاست به خاطر همين همچي يكم...هستش اما همينطور كه ميدونيد كارگردان گاد اف وار و خالق كريتوس امريكاييه;)

Trip@k

کاربر سایت
Jun 23, 2008
50
سلام به همه آقایون

چه دانته 1 چه دانته 2 چه دانته 3 حتی دانته 4 هم از کراتوس بهتره. کراتوس یه اجمق روانیه که فقط می کشه چه آدم چه موجودات شیطانی :evil:
اما دانته می تونه خودشو کنترل کنه و در عین کله خر بازی !! باهوشه!!!;):cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر