Dante Versus Kratos

کدامیک بهتر است ؟

• Dante

رای‌ها: 107 44.2%
  • Kratos

رای‌ها: 135 55.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    242

Sam_Fisher5

کاربر سایت
Jul 6, 2007
119
داشتم تو فروم IGN چرخ میزدم خبر پیدا کنم یه تاپیک دیدم به اسم : Dante Vs. Kratos
برام خیلی جالب بود چون خودم تا حالا اینجوریشو ندیده بودم !
گفتم چون تقریبا به هم شبیه هستن یه نظر سنجی بذارم ببینم که کدوم طرفدار بیشتری داره !
من خودم دانته رو بیشتر دوست دارم ! چون کریتوس آدم دیوونه ای هست و تعادل روانی نداره ! ولی عوضش دانته در نهایت آرامش آدم میکشه و یک دلیل دیگه اینکه دانته مجردی کار میکنه ولی کریتوس یه زمانی زن وبچه داشته ! در ضمن کریتوس خیلی دروغگو هست ! :mad:
-- دانته شخصیتی جوان ، مسلط و با مهارت است که از چندین سال پیش در میان بازیبازان و با بازی بسیار محبوب Devil May Cry ظاهر شد که البته یه داداش هم داشت که اسمش ویرجیل بود که تو شماره 3 بازی ، معلوم نشد کجا رفت (؟) کلا شخصیتی جالب است . همیشه دو کلت کمری با قدرت شلیک 4 گلوله در یک شلیک !!! داره ! یه شمشیر اندازه دسته بیل ! و یه کت بارونی قرمز به تن داره !
-- کریتوس شخصیت پیر ، دیوانه و روانی و بسیار پر مهارت (به کمک بعضی چیز میزا) زن و بچشو خودش کشته و الانم توسط آرس (؟) اسیره و میخاد خودشو آزاد کنه ! (دقیقا نمی دونم !) شخصیتی جالب برای بازیبازای خفن هست ! توبازی God Of War که 2-3 سال پیش اومد ظاهر شد و تونست طرفدارای بسیار زیادی رو کسب کنه ! کریتوس به دست هاش دو شمشیر وصله ! یعنی با زنجیر ! و نصف بدنش قرمز و نصفش هم سفیده ! در کل باحاله !
اینا نظرات من بود !
بهر حال ! نظر بدید !
موفق باشین !

آخرین ویرایش:

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
اینکه دیگه سوال نداره... دانته :cool: برای اینکه به نظر من سر دانته تو کار خودشه (تقریبا :D) و بطور عادی با کسی کاری نداره ولی کریتوس..... کلا استیل دانته (هم از نظر ظاهر و هم اخلاق و رفتار) حرف نداره!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
من که gow رو بازی نکردم نمیدونم این کراتوس هم مثل دانته این همه دیالوگ و .... میگه؟!
من که الان dmc بازی میکنم کلا خیلی خوشم از دانته اومده یه تیپ و کلاس خاصی داره و پر از حرکات جالب...

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
خوب این یک ویژگی خوب دانته هست.
در کنار کشتن حرف هم بلده بزنه!:biggrin1:
-----
در کل این دو تا هیچ ربطی به هم ندارن!اصلا نباید مقایسشون کرد!

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
اگه دانته dmc4 رو مقایسه می کنید بگم بهتره بحثشم نکنیم چون فقط در دموی اول دانته بود و بقیه جاها خیلی معضرت می خوام ولی با اینکه خیلی دوستش دارم میتونست رهبر سیرک بشه :sick: . من نمی فهمم تو دویل یک دانته کی مسخره بازی در آورد که اینطوری درستش کردن ، بجای اون شخصیت جدی در شماره یک این رو گذاشتن دانته تیکه بار غول ها می کرد ولی مسخره بازی نمی کرد .

در کل اگه کریتوس رو با دانته الان مقایسه کنید صددرصد کریتوس ولی اگه با دانته dmc1 مقایسه کنید دیگه کار سخت میشه و راحت میشه دانته .:love:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
هر جوری فکر میکنیم میبینم سخته این دوتا رو مقایسه کنم :biggrin1:
اما دانته یه خصوصیت داره خیلی خوشم میاد ازش شخصیت با جنبه ایه در مقابل دخترا هم بسیار خونسرده :) نمونه ی تیکه هایی که به lady تو dmc 3 مینداخت
kratos هم شخصیته پر قدرتیه :biggrin1: در کل جفتشون خفنن :biggrin1:

Sam_Fisher5

کاربر سایت
Jul 6, 2007
119
در کل این دو تا هیچ ربطی به هم ندارن!اصلا نباید مقایسشون کرد!
شما از نظر شخصیتی مقایسه کن ! (قوای جسمی ، استیل ، نحوه شمشمیر زنی ، مهارت و ... )
اگه دانته dmc4 رو مقایسه می کنید بگم بهتره بحثشم نکنیم چون فقط در دموی اول دانته بود و بقیه جاها خیلی معضرت می خوام ولی با اینکه خیلی دوستش دارم میتونست رهبر سیرک بشه
55 % ! شما میخای از DMC 1-4 رو حساب کن ! خوشت نیومد ، ویرجیل و نئو رو هم بزار روش !

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
ما دانته یه خصوصیت داره خیلی خوشم میاد ازش شخصیت با جنبه ایه در مقابل دخترا هم بسیار خونسرده :) نمونه ی تیکه هایی که به lady تو dmc 3 مینداخت
کیوان جان فکر کنم کامل دیول 4 رو نرفتی برو مطمئنم نظرت عوض میشه مخصوصاَ جلوی غول قورباغه :biggrin1:بعداَ مطمئنم نظرت عوض میشه :-" خدایی هنوزم میگم این دویل هم دویل نبود یکی از ماموریتهای دانته بود مثل شماره دو فقط به فاجعه ایی دو نبود .
55 % ! شما میخای از DMC 1-4 رو حساب کن ! خوشت نیومد ، ویرجیل و نئو رو هم بزار روش !
راستش متوجه منظورت نشدم :confused:درضمن اون شخصیت تلفظ درستش نیرو هستش :biggrin1:.

Ali0008

کاربر سایت
Feb 12, 2008
88
نام
علی
سلام علیک !
من همون Sam_Fisher5 هستم !
به دلیل مسایل شخصی نام کاربری جدید ساختم !
منظورم اینه که با 55 درصد حرفهای شما موافقم!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
کیوان جان فکر کنم کامل دیول 4 رو نرفتی برو مطمئنم نظرت عوض میشه مخصوصاَ جلوی غول قورباغه بعداَ مطمئنم نظرت عوض میشه خدایی هنوزم میگم این دویل هم دویل نبود یکی از ماموریتهای دانته بود مثل شماره دو فقط به فاجعه ایی دو نبود .
من که فعلا تو مرحله 5 هستم تازه دیروز تونستم بازی کنم :D یعنی دانته هم به فنا رفت؟ :((

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
من که فعلا تو مرحله 5 هستم تازه دیروز تونستم بازی کنم :D یعنی دانته هم به فنا رفت؟ :((
بچم رو خراب کردن نامردا :(( تمام جذبش ریخته تازه اینکه چیزی نیست برات اسپانیایی هم میرقصه :wallbash:. خدایی من سناریو نویس این دفعه رو با کارگردانش رو ببینم با شمشیر اسپاردا نصفش می کنم آخه وقتی نمیتونه برای چی میسازه :((:(:((. دانته فقط دانته 1 تو سه هم خوب بود ولی چهار آااااااااااااااااااااااااااا:((

Ali0008

کاربر سایت
Feb 12, 2008
88
نام
علی
چم رو خراب کردن نامردا تمام جذبش ریخته تازه اینکه چیزی نیست برات اسپانیایی هم میرقصه . خدایی من سناریو نویس این دفعه رو با کارگردانش رو ببینم با شمشیر اسپاردا نصفش می کنم آخه وقتی نمیتونه برای چی میسازه . دانته فقط دانته 1 تو سه هم خوب بود ولی چهار آاااااااااااااااااااااااا ااا
:) :) :)
زیادم بد نشده ها ! ولی این نیرو خیلی پررو هست !
نمیشه تو مراحل بالاتر گرفت زدش ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر