Dante ديگر انسان نيست!

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti

يكي از خصوصياتي كه DMC هاي قبلي در خود داشتند اين بود كه شخصيت اصلي آن نيمي انسان و نيم ديگر شيطان بود ، شايد بتوان گفت يكي از دلايلي كه دانته طرفدار بسيار داشت همين نيمه ي انساني او بود ، دانته پسر Sparda (شيطان) و Eva (انسان) بود !

طبق اخبار بدست آمده ، دانته ي جديد كه در DMC ـه Ninja Theory حضور دارد ديگر انسان نيست بلكه دانته ي جوان در حال حاضر نيمه فرشته و نيمه شيطان است .از طرف ديگر با توجه به كارهايي كه در طول بازي انجام ميدهيد بر روي اسلحه ي شما تاثير ميگذارد به صورتي كه اگر شما بيشتر شيطاني باشيد اسلحه ي شما به تبري شيطاني تبديل ميشود و اگر خوي فرشتگي بيشتري داشته باشيد با داس مقدس دشمنان خود را قلع و قم ميكنيد.

DmC سال آينده بر روي Xbox360 - Ps3 عرضه خواهد شد.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
فرشته!!!!!!!!!! Holy crap!! بایونتاست مگه!!؟
مثل اینکه کامیا نخواد هم غیر مستقیم تو ساخت DmC دخالت میکنه!!
باز خوبه یه دستی به سر و روی قیافش کشیدن!

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
من اولش خیلی نسبت به DMC ناامید بودم ولی این آرت ها جدیدش جالب شده این دانته جدید کم کم قیافه اش داره بهتر میشه اگه اینطوری ادامه بدن عنوان خوبی میشه ولی دوباره برنگردن به عقب که داشتن گند میزدن

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یعنی هم قسم شدن گند بزنن به بازی!!
حتی تو شخصیت هم دست بردن!
یعنی چی نیمی فرشته؟ پس چجوری مادرش آدمه؟

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
اااااااا پس اوا خانم حالا دیگه فرشته شدن.... خوبه ...خیلی خوبه.... خیلی جذابه....
میگم دانته چه هیزم تری به اینا فروخته بود که این بلا رو سرش اوردن ؟!!!
بابا منم موافقم همون نرو رو بیارن تو کار ، اصلا دانته رو حذفش کنن خوبه؟!! بابا باز بهتر از این میشه به خدا !!!
ولی خیلی جالبه ها حالا دو روز دیگه اعلام می کنن ببخشید اشتباه شد اسپاردا دیگه شیطان نیست ، و دانته هم نیمه فرشته نیمه غوله (یه چیزی تو مایه های شرکه !!!)
:|
( دانته درکت می کنم الان خیلی ناراحتی.... می فهمم ولی اینو بدون ما همه به یادتیم)
:(
میگم یه سوال کی جا دانته تو این جدیده حرف می زنه ؟(نکنه Reuben رو هم انداختن بیرون ، هرچند خود ایشون هم یکی از معترضها به دانته ی جدید بود)

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad

يكي از خصوصياتي كه DMC هاي قبلي در خود داشتند اين بود كه شخصيت اصلي آن نيمي انسان و نيم ديگر شيطان بود ، شايد بتوان گفت يكي از دلايلي كه دانته طرفدار بسيار داشت همين نيمه ي انساني او بود ، دانته پسر Sparda (شيطان) و Eva (انسان) بود !

طبق اخبار بدست آمده ، دانته ي جديد كه در DMC ـه Ninja Theory حضور دارد ديگر انسان نيست بلكه دانته ي جوان در حال حاضر نيمه فرشته و نيمه شيطان است .از طرف ديگر با توجه به كارهايي كه در طول بازي انجام ميدهيد بر روي اسلحه ي شما تاثير ميگذارد به صورتي كه اگر شما بيشتر شيطاني باشيد اسلحه ي شما به تبري شيطاني تبديل ميشود و اگر خوي فرشتگي بيشتري داشته باشيد با داس مقدس دشمنان خود را قلع و قم ميكنيد.

DmC سال آينده بر روي Xbox360 - Ps3 عرضه خواهد شد.

فکر کنم برا dmcبعدی دانته بشه نیمی قاطر نیمی خر!!!!
حالم دیگه داره از کامپ کم بهم میخوره...

مرتضی موسوی

کاربر سایت
Jul 3, 2007
86
حالا جدا از این حرفا خدا رو چی دید من میگم میتونه بازی خوبی باشه از عکاساش میشه دید درسته اصلا ربطی به قدیم بودن نداره ولی اینا که مریض نیستند که بازی به این محبوبی رو اینطور خراب کنند دیگه احمق تشریف ندارن کلی مونده. به قول معروف جوجه رو اخر پاییز میشمورند.

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
طبق آخرین خبره اعلام شده این بازی پیشاپیش عنوان LOL OF THE YEAR" LOTY" را در مراسمی از آن خود کرد و از سازنده ی بازی به خاطره نابود کردنه یک عمر خاطرات تشکر و قدردانی به عمل آمد و به پاسه موفقیت های ایشان پروژه ی نابودسازیه سریه رزیدنت اویل نیز به ایشان واگذار شد:d

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
حالا جدا از این حرفا خدا رو چی دید من میگم میتونه بازی خوبی باشه از عکاساش میشه دید درسته اصلا ربطی به قدیم بودن نداره ولی اینا که مریض نیستند که بازی به این محبوبی رو اینطور خراب کنند دیگه احمق تشریف ندارن کلی مونده. به قول معروف جوجه رو اخر پاییز میشمورند.
اتفاقا احمقن،شدیدا هم احمقن!:|:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر