Dante ديگر انسان نيست!

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti

يكي از خصوصياتي كه DMC هاي قبلي در خود داشتند اين بود كه شخصيت اصلي آن نيمي انسان و نيم ديگر شيطان بود ، شايد بتوان گفت يكي از دلايلي كه دانته طرفدار بسيار داشت همين نيمه ي انساني او بود ، دانته پسر Sparda (شيطان) و Eva (انسان) بود !

طبق اخبار بدست آمده ، دانته ي جديد كه در DMC ـه Ninja Theory حضور دارد ديگر انسان نيست بلكه دانته ي جوان در حال حاضر نيمه فرشته و نيمه شيطان است .از طرف ديگر با توجه به كارهايي كه در طول بازي انجام ميدهيد بر روي اسلحه ي شما تاثير ميگذارد به صورتي كه اگر شما بيشتر شيطاني باشيد اسلحه ي شما به تبري شيطاني تبديل ميشود و اگر خوي فرشتگي بيشتري داشته باشيد با داس مقدس دشمنان خود را قلع و قم ميكنيد.

DmC سال آينده بر روي Xbox360 - Ps3 عرضه خواهد شد.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
دقت کردید قیافه دانته عوض شده؟

الان خیلی قابل تحمل شده. آرت هاش هم خیلی جالبن. از ان گندی که بود خیلی فاصله گرفته.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
او یک فرشته بود :biggrin1:
خب دیگه کم مونده بود DMC بشه inFAMOUS که اونم شد :biggrin1: (حتی آرت هاشم عین همون طراحی شده :biggrin1: ) همین مونده وسط همچین بازی اکشنی بشینی انتخاب کنی که کیُ نفله کنی به کی رحم کنی :biggrin1: وای وای حواسم باشه اینو نکشم روحم شیطانی میشه :biggrin1:
دقت کردید قیافه دانته عوض شده؟
گردنبندش هم برگشته :D

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
اتفاقا هرچه بیشتر در ذات با دانته ابن اسپاردا فرق کنه بهتره :D ! راحت تر هضم میکنیم که این اون نیست ...
جدای تمام مسائل حالا هر چی که هست ، اسم بازی Devil may cry هست ؛ خدا کنه اثری آبرو مند باشه "لا اقل" .

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
يعني همه با اين DmC مشكل دارن؟ :d .
من حس خيلي خوبي دارم بهش ، خدا كنه وقتي بازي اومد نبينيم عنوان نقدش نوشته " سقوط يك فرشته" !

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
واقعا حیف این استودیو که با ایده مسخره کپکام برای ریبوت سری DMC داره تیشه به ریشه خودش میزنه . ( قصد پلید کپکام از این کار فقط به تعطیلی کشوندن و ورشکستگی NT ـه!:D)

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
دو دقیقه ی دیگه میگن تو بازی انتخاب داری که طرف کدوم رو بگیری!
دیگه کلا Fable و Infamous و... رو تبدیل کردن!!
عجب روزگاری شده. اصلا به شخصیت دانته نمیخوره که بخوای انتخاب کنی شیطان بشی یا فرشته! اصلا این مسخره بازی ها به DMC مگه میاد؟! دارن روند گیم پلی رو کلا عوض میکنن با این حرکت.( حالا چه خوب چه بد اصلا DMC به این چیزا نیست )
این قیافشم حتمی با شیطان یا فرشته شدن فرق میکنه. اولی شیطانیش بود این جدیده هم فرشتش :D

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
دوستان من هیچ یک از DMC ها رو بازی نکردم اما دو بازی نینجا تئوری Heavenly Sword و Enslaved برام خیلی لذت بخش بودند، بخصوص HS که معرکه بود.
بنابراین نظر مثبتی روی این DmC دارم و شدیدا منتظرش هستم. :)

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
یعنی خاک عالم تو سرشون با این بازی ساختنشون!)x

وقتی خالق DmC رو بندازند بیرون همین میشه دیگه! تنها راه نجاتش اینکه بدن به Platinum Games که اونم احتمالش صفر درصده !

• Like
Reactions: MehradCreed

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
18566683152413099469.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر