Custom Firmwares

Silent Hill 0

کاربر سایت
Jan 30, 2007
24
نام
فرشاد
سلام. من یک psp fw 1.5 دارم.و می خواستم بدونم:(devhook emulated 3.01

1-ااز کجا باید بفهمم که fw من oeیاse هست.

2-psp مو به چی تبدیل کنم بهتره

3-لطفا خیلی خیلی ساده توضیح بده.(من هم هوشم پایین هم تازه کارم)

4-TANX

اگه psp 1.50 داری بهتر به 3.03 OE-C آپدیت کنید

Bazicenter_PSP

کاربر سایت
Jun 15, 2006
92
نام
علي
طریقه ی فعال کردن LocationFree Player در OE
اول fw 3.2 رو با استفاده از psardumper بشکنید , وارد پوشه ی font بشید و فایل ltn9 را بگیرید و به jpn0 تغییر نام بدید و این فایل رو در پوشه ی font فلش اصلی جایگزین کنید .بعد موارد پوشه ی resource واقع در پوشه ی F0 (در fw که شکستید) شوید و تمامی فایل هایی که با اسم LFTV شروع و به پسوند rcos ختم میشوند (9 فایل) را در پوشه ی vsh/resouce در فلش اصلی کپی کنید .دوباره وارد قسمت vsh/module (در fw که شکستید) شده و تمامی فایل هایی که با اسم LFTV شروع و با پسوند prx ختم میشوند (3 فایل) را در vsh/nodule فلش اصلی کپی کنید.
با کلیک بر روی LocationFree Player میبینید که برنامه شروع به کار کردن میکنه .پایان

کسانی که وارد نیستند این کار رو انجام ندن ! البته در OE بریک شدن معنایی نداره.
میلاد جان دستد درد نکنه عالی بود :love:

ghostdog

کاربر سایت
Oct 31, 2006
43
نام
sina
سلام. من یک psp fw 1.5 دارم.و می خواستم بدونم:(devhook emulated 3.01

1-ااز کجا باید بفهمم که fw من oeیاse هست.

2-psp مو به چی تبدیل کنم بهتره

3-لطفا خیلی خیلی ساده توضیح بده.(من هم هوشم پایین هم تازه کارم)

4-TANX

لطفا یکی به من بگه دقیقا باید چیکار کنم

Silent Hill 0

کاربر سایت
Jan 30, 2007
24
نام
فرشاد
Custom Firmware 3.10 Open Edition (Rev. A) Released

Dark-AleX امروز یعنی 04/02/2007 فریمور 3.10 OE-A رو Release کرد. نحوه نصب مانند فریمور های دیگر Dark-AleX است.

تغیرات حاصل در فریمور 3.10 OE-A :

1-ورژن فریمور از 3.03 به 3.10 تغیر یافته.

2-استفاده از چهارمین لول روشنایی تصویر بدون نیاز به اتصال شارژر قابل استفاده است.

3-برای اجرای برنامه ها شما میتونید از مغزی فریمور 3.10 و 3.03 استفاده کنید.

4-پلاگین و برنامه هایی که در 2.71 SE اجرا می شدند و در فریمور های OE قابل استفاده نبودند ، ممکن است در 3.10 OE اجرا شوند.

منبع : lan.st
منبع فاسی : yourpsp

آخرین ویرایش:

choobin11

کاربر سایت
Aug 4, 2006
107
با تشکر از Silent Hill 0 ;
3.10 OE-A Custom Firmware
بالا خره Darki جون 10 رو هم هک کرد ...
برای آپگرید PSP خودتون به FW 3.10 باید :

1.برنامه های زیر رو دانلود کنید ...
NoobProof Installer Pack for 3.10 OE-A
Original OE-A from D-A
3.10 US Update
2.حالا که برنامه ها رو گرفتید...D:...گرفتید دیگه...
3.حالا برای آپگرید ،فقط کافیه فایل ها رو توی مموری تون کپی کنید ... ( * )مثل FW قبلی...
4. اجرای برنامه...
5.سلام 3.10
تمام

تذکر : فقط خواهشا ...ازتون می خوام که با شارژ 75% به بالا کار کنید ..به خدا بریک میشه ها !!!

آخرین ویرایش:

choobin11

کاربر سایت
Aug 4, 2006
107
Easy Installer 3.10OE-A​

ّجدید ترین FW OE ...
3.10 OE-A هستش که میتونید از لینک پائین دانلود کنید... ( البته این دفعه Easy Installer )

3.10 Easy InstallerOE_A​

تذکر : اگه از 1.5 استفاده می کنید پوشه ی Game در PSP تون به Game150 تغییر بدید !
مثلا : X:\PSP\Game باید بشه X:\PSP\Game150

راستی تست شده...البته من فقط رو PSP خودم امتحان کردم ( 1004 K )

آخرین ویرایش:

mohammad20it

کاربر سایت
Feb 3, 2007
3
نام
mohammad
تو رو خدا کمک کنین

سلام . اقا من گیج شدم . طبق صفحه اول این forum اقای tambal یک link برای download برنامه F.W 3.02 OE-A دادن که سایت مربوط خرابه و به هر صورت من سایته www.psp-hacks.com رو پیدا کردم که اینم فایلش ناقضه. حالا چه کار کنم؟؟؟؟
از یه طرف به من بگید که من که psp مو format کردم از کدام version استفاده کنم . اولF.W 3.02 OE-A بریزم و بعدش طبق صفه های قبل به روز کنم یا ....؟؟؟؟
واقعا ممنون میشم راهنماییم کنین:(

choobin11

کاربر سایت
Aug 4, 2006
107
برای این که به آخرین Fw آپگرید بشی..3.10 رو که بالا گذاشتم رو استفاده کن ...از Easy Installer ( تست شده و سالم هستش )هم که استفاده کنی بهتر ،راحت تره....برای ما مبتدی ها روش اول یه ذره هولناکه ،برای همین از EAsy Installer استفاده کن...

mohammad20it

کاربر سایت
Feb 3, 2007
3
نام
mohammad
سوال

من که هیچ ورژنی ندارم و memory خالیه (format) باید چه کنم. چون فکر میکنم آپگرید کردن یعنی باید ورژنی داشته باشم که به روزش کنم.
حالا که هیچ ورژنی ندارم چه کنم؟

Just_myself_1367

کاربر سایت
Jan 13, 2007
275
طریقه ی فعال کردن LocationFree Player در OE
اول fw 3.2 رو با استفاده از psardumper بشکنید , وارد پوشه ی font بشید و فایل ltn9 را بگیرید و به jpn0 تغییر نام بدید و این فایل رو در پوشه ی font فلش اصلی جایگزین کنید .بعد موارد پوشه ی resource واقع در پوشه ی F0 (در fw که شکستید) شوید و تمامی فایل هایی که با اسم LFTV شروع و به پسوند rcos ختم میشوند (9 فایل) را در پوشه ی vsh/resouce در فلش اصلی کپی کنید .دوباره وارد قسمت vsh/module (در fw که شکستید) شده و تمامی فایل هایی که با اسم LFTV شروع و با پسوند prx ختم میشوند (3 فایل) را در vsh/nodule فلش اصلی کپی کنید.
با کلیک بر روی LocationFree Player میبینید که برنامه شروع به کار کردن میکنه .پایان

کسانی که وارد نیستند این کار رو انجام ندن ! البته در OE بریک شدن معنایی نداره.
ميلاد
سلام، آقا من اين فيرم وار 3.02 رو شكوندم
ولي توي پوشه F0 ام پوشه اي به اسم RESOURCE نيستش
...
حالا چيكار بايد كنم؟ ....
درضمن اصلاً به چه دردي ميخوره اين LocationFree Player ?

ghostdog

کاربر سایت
Oct 31, 2006
43
نام
sina
من psp fw2.6 داشتم downgrad کردم به 1.5.حالا با devhook فرمویر 3.1 رو emulate کردم(اپگرید نکردم).همه چیز خوب بود تا اینکه دیدم بعضی از برنامه ها فقط با 3.3 اجرا می شن.درضمن من شنیدم که اگر 3.3 oe داشته باشی نیازی به devhook نداری و بازی ها از فولدر game مثل برنامه ها اجرا میشن. حالا من می خواستم بدونم باید چیکار کنم.
:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر