Crysis

SONY1

کاربر سایت
Dec 15, 2007
178
نام
حسن
غول کله گنده که از آب میاد بیرون باید چکار ش کرد؟

اون هلی کوپتر لعنتی هم که بالا وایستاده هی داره به من د ستور میده :cursing:

kakihot

کاربر سایت
Oct 21, 2007
81
نام
کیوان علی نژاد
دوستان در این قسمت که شمارش معکوس میشماره چه باید کرد؟؟
8bsg1op.jpg

emgjey_ps3

کاربر سایت
Nov 17, 2007
28
نام
محسن
دوستان در این قسمت که شمارش معکوس میشماره چه باید کرد؟؟
8bsg1op.jpg
دوست عزیز شما باید هر بار prophet رو تا کنار آتیش همراهی کنید. نانو سوییتش از کار افتاده مقاومتش در مقابل سرما از بین رفته شما باید اونو هربار ببرید نزدیک آتیش تا گرم شه.
دوستان من تو مرحله آخر گیر کردم اونجایی که آخرین قولو باید بکشم . من تقریباً از بین بردمش و اون بی حرکته و فقط اون هلیکوپتره داره روش یه کارایی میکنه ولی هرچی صبر میکنم نتیجه ای نداره.

saman_k2

کاربر سایت
Feb 29, 2008
4
نام
سامان
سلام دوستان. خدمت این دوست عزیزمون بگم اگر منظور شما همون غول بزرگیه که از اب میاد بیرون، باید با آر پی جی اون نقاطی رو که با زدن کلید B مشخص میشه رو هدف بگیری و هنگامی که اون دریچه ها باز میشن شلیک کنی. بعد باید از اون تفنگ اتمی (TAC GAN) استفاده کنی و دو تا گوشه های اون غول رو هدف بگیری و هر بار صبر کنی تا لود پر بشه بعد شلیک کنی. بعد از اون غول میاد جلو ، و شما یک دریچه ابی رنگ روی اون غول میبینی که باز هم باید روش هدف بگیری و شلیک کنی تا کارش تموم بشه. بعد اون حاج خانم صدات میکنه و شما میری سمت هواپیمای خودتون و بازی تموم میشه. موفق باشی

saman_k2

کاربر سایت
Feb 29, 2008
4
نام
سامان
من خودم هم یه سوال دارم.میگن تو بازی کرایسیس میشه سوار هلیکوپتر شد. حتی تو منوهاش هم دکمه هایی برای هدایت هلیکوپتر داره ، من تا حالا سه دفعه این بازی رو در حالت های مختلف تموم کردم ولی هیچ هلیکوپتری ندیدم که بشه سوارش شد، هرچی بود فقط داشت رو هوا به من شلیک میکرد. میشه راهنماییم کنید بگید تو کدوم مرحله میشه سوار هلیکوپتر شد؟

emgjey_ps3

کاربر سایت
Nov 17, 2007
28
نام
محسن
سلام دوستان. خدمت این دوست عزیزمون بگم اگر منظور شما همون غول بزرگیه که از اب میاد بیرون، باید با آر پی جی اون نقاطی رو که با زدن کلید B مشخص میشه رو هدف بگیری و هنگامی که اون دریچه ها باز میشن شلیک کنی. بعد باید از اون تفنگ اتمی (TAC GAN) استفاده کنی و دو تا گوشه های اون غول رو هدف بگیری و هر بار صبر کنی تا لود پر بشه بعد شلیک کنی. بعد از اون غول میاد جلو ، و شما یک دریچه ابی رنگ روی اون غول میبینی که باز هم باید روش هدف بگیری و شلیک کنی تا کارش تموم بشه. بعد اون حاج خانم صدات میکنه و شما میری سمت هواپیمای خودتون و بازی تموم میشه. موفق باشی
دوست عزیز من هرچی میزنم غول رو نمی میره.
اون حاج خانم یه کارایی با هلیکوپتر رو غوله میکنه ولی هیچ نتیجه ای نداره.

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,041
نام
علی
شما باید TAC GAN رو بگیری یه تفنگه که تا هدفو قفل نکونه شلیک نمیکنه اگه نداری مرحله رو دوباره بازی کن اون سفینه اول دستشو نشون میده باید تفنگو روش بگیری تا قفل کنه بعد شلیک کنی بعد او دستش بعد وسطشو تموم میشه باید بری جلوی کشتی بعد سفینه مییاد یارو رو میبره تموم مشه

halo_game2000

کاربر سایت
Jun 23, 2007
127
من خودم هم یه سوال دارم.میگن تو بازی کرایسیس میشه سوار هلیکوپتر شد. حتی تو منوهاش هم دکمه هایی برای هدایت هلیکوپتر داره ، من تا حالا سه دفعه این بازی رو در حالت های مختلف تموم کردم ولی هیچ هلیکوپتری ندیدم که بشه سوارش شد، هرچی بود فقط داشت رو هوا به من شلیک میکرد. میشه راهنماییم کنید بگید تو کدوم مرحله میشه سوار هلیکوپتر شد؟
فکر کنم شما بازی رو با gta اشتباه گرفتی تو بازی فقط یه بار سوار هلی کوپتر میشه تازه اون هم هلیکوپتر نیست یه چیزی تو مایه های سفینه تازه این جزو مرحله هاشه و وقتی سوار شدی نمی تونی بیای پایین:laughing:

halo_game2000

کاربر سایت
Jun 23, 2007
127
والله ما تمام این کارا رو کردیم ولی بازی تموم نمیشه.
ببین اون اسلحه ای رو که از تو یکی از اتاق های کشتی پیدا میکنی بر میداری اون وقت میری طرف غوله اون وقت اول طرف راستش رو هدف میگیری یه چیزی مثل لودینگ مییاد وقتی پر شد شلیک میکنی بعد طرف چپش بعد هم وسطش اخر سر هم میری سوار هلی کوپتری میشی که اخر کشتیه واسلام
ولی یه موضوع شاید تو منظورت با اون غولی باشه که قبل از سفینه ی بیگانه ها یا همون غول اصلی پیداش میشه اگه هم منظورت اونه باید تا جون داره بهش شلیک کنی البته نه با اون اسلحه ای که قفل میکنه

Baas

کاربر سایت
Jun 30, 2007
12
نام
شایان

فکر کنم فقط تو حالت مولتی بشه هلیکوپتر سوار شد.

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
خدا شفاتون بده.
منظور از هلیکوپتر همون هواپیمای عمود پروازی هستش که همونطوری که اون دوست عزیز گفت جزو مراحل بازی هستش و حتما سوارش شدید!؟
نمیدونم چطور متوجه نشدید!؟:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر