Crysis 3 | Xbox 360

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
helppppppppppppp
من اونجایی گیر کردم که باید منبع انرزی به اسم x رو از کار بندازم.این منبع بالایه یه ساختمون واقع شده.هر کاری میکنم نمیتونم بهش دسترسی پیدا کنم.راهنمایی کنید ممنون میشم
شما می تونی یه عکس ازش بذاری؟ از اونجایی که تمام مراحل بازی شبیه هم هستن نمیشه درست تشخیص داد:|

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
helppppppppppppp
من اونجایی گیر کردم که باید منبع انرزی به اسم x رو از کار بندازم.این منبع بالایه یه ساختمون واقع شده.هر کاری میکنم نمیتونم بهش دسترسی پیدا کنم.راهنمایی کنید ممنون میشم
اگه همونه که تو مرحله 3 هست:
از سمت چپ یه جایی هست پله میخوره میری تو یه راه رو، انتهای راه رو یه صفحه مانیتور مانند هست که باید بری جلوش x رو بزنی تا آسانسور بیا ببرتت بالا.

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
شما می تونی یه عکس ازش بذاری؟ از اونجایی که تمام مراحل بازی شبیه هم هستن نمیشه درست تشخیص داد:|
قسمتی که یک دستگاهی شبیه به سفینه سقوط کرده بالایه یه ساختمون هست که به اطراف رعد سفید رنگی میزنهو ظاهرا باید از کار انداختش

حل شد...

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
یکی بگه چرا بازی ما اینطوریه؟

اینجا چون بخش کنسوله کسی نمیتونه دلیلشو بگه مثلا درایورت آپیدت هست!؟ یا چقدرم داری!؟
پس تنها جواب اینه که بازیو روی هاردت نصب کن اگه بازم مشکل داشتی اشکال از نسخه ای هست که خریدی

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
مشکل در مرحله 5

تو مرحله پنجم بعد از اینکه
ماشین سواری تموم میشه و باید بریم با دوتا از دوستامون تو اتاق کنترل دیدار کنیم وقتی میخوام برم تو اتاق کنترل یه پل هست که میره بالا و دیگه پایین نمیاد، هرکاری کردم نمی فهمم از کجا باید برم تو اتاق کنترل.
لطفا اگه کسی حضور ذهن داره کمک کنه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
تو مرحله پنجم بعد از اینکه
ماشین سواری تموم میشه و باید بریم با دوتا از دوستامون تو اتاق کنترل دیدار کنیم وقتی میخوام برم تو اتاق کنترل یه پل هست که میره بالا و دیگه پایین نمیاد، هرکاری کردم نمی فهمم از کجا باید برم تو اتاق کنترل.
لطفا اگه کسی حضور ذهن داره کمک کنه
از چک پوینتت که بیای اول پله پایینه همون جا یک سرباز یک دکمه رو فشار میده و پل میره بالا حالا باید همون دکمه رو فشار بدی

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
دوستان یه غولی هست که شبیه مته به یه بازو وصل است هر چه سمتش تیر می اندازم هیچ تاثیری نداره و به شکل مته وار میاد بالا سرم و منو میکشه . اینو چه جور بکشم ؟ امیدوارم دوستان حضور ذهن داشته باشند و کمک کنند.
مرسی

ASB_BOND

کاربر سایت
May 12, 2011
152
نام
بهروز
دوستان یه غولی هست که شبیه مته به یه بازو وصل است هر چه سمتش تیر می اندازم هیچ تاثیری نداره و به شکل مته وار میاد بالا سرم و منو میکشه . اینو چه جور بکشم ؟ امیدوارم دوستان حضور ذهن داشته باشند و کمک کنند.
مرسی
رفیق از اسلحه های خوده دشمنا استفاده کن چون قوی تر ، این یک
دو . وقتی میزنیش سه تا مربع نارنجی میاد که باید اونا بزنی
سه . موقعی که میاد سمتت اسلحه ی دستتو سبک کن مثلا کلت بعد هم بدو فرار کن
امیدوارم مثمر ثمر واقع بشه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان یه جا هست که میگه یه وسیله یا چیزی را پیدا کنیم تا از آرماگدون جلوگیری کنیم . ( همون جایی که باید یه چیزی روی برج را از بین ببریم ) . دقیقا میشه بگید چی کار باید کرد ؟

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
بابا ما تازه بازی رو تموم کردیم خوشحال اومدیم تبادل اطلاعات کنیم نگو که بیات شد رفت
در کل ولی باحال بود عجب امکانات فراوونی بازی داشت به هر طریقی که میخواستی میتونستی نفله کنی این جکو جونورا رو.هلیکوپترا رو که با تیر کمون میزدی به یاد رمبو :headband:می افتادم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر