Crysis 3 | Xbox 360

alfredo_194

کاربر سایت
Apr 8, 2007
79
سلام
آقا یه غول بی شاخ و دم به من درومده نمیدونم چطور بکشمش .
همون که بالای شونه هاش یه سری موجود در میاد و به سمت من شلیکشون میکنه و بعد چند وقت من و میگیره و باید دکمه A رو تند تند بزنم تا ولم کنه . بعدش یه سری پیاده نظام رو به سمت من هدایت میکنه و دیگه کاری از دست من برنمیاد . کسی هست راهنمایی کنه ؟

همینجوری بهش شلیک کن اطرافت اسلحه هم زیاده همینجوری بزنش! بار اول که بلندت میکنه A بزن بعد دوباره میندازتت بعدش یه چندتا موجود میاد اونا هم بکش تا مزاحمت نباشن بعد دوباره به غول بزن تا A بیاد بعد بزنیش دیگه تموم میشه !

bazerafat

کاربر سایت
Feb 23, 2011
78
نام
Saeed
درود

3 تا توصیه بت میکنم
1)خودت رو سوپرژارش کن
2)از سلاح های سنگین مثل تیر بار و خمپاره اندازی که سمت چپ هستن استفاده کن
3)حتماً یکی از سوپرشارژ ها رو بگذار برای وقتی که شوتت میکنه زمین و چندتا الین میان ;)

شوما داری آخر بازی رو میگی ایشون اونی رو میگه که تو چپتر 6 فکر کنم روی پشت بوم جلوی راهمون سبز میشه
چپترش رو دقیقا یادم نیست اما بعد اینکه اون 3 تا سوپرشارج رو داغون کردم این غول بی شاخ و دم جلوم ظاهر شد

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خب برعکس نسخه گذشته اینبار DF شدیدا بازی را تحویل گرفته و گفته که دیگه از حداکثر و ماکسیمم قدرت کنسولی استفاده شده 360 و PS3 .

Crytek's Crysis 3 is one of the most technically accomplished games of this generation, a visually spectacular piece of software that pushes graphical boundaries on all platforms. And with all its graphical settings pushed to the max, Crysis 3 on PC effectively offers a "next-gen now" experience - a preview of the level of technical prowess we should expect in the years to come from the new wave of consoles, but an experience that can be appreciated now by those willing to invest in top-end PC components.

Despite the unrelenting technical charge on PC, it's remarkable to see just how much of that 'maximum' Crysis experience is achieved on console, based on the graphically epic single-player campaign. Compared to the multiplayer beta released a few weeks ago, it quickly becomes clear that Crytek isn't holding anything back, packing in a range of graphical upgrades that make Crysis 3 stand out from other similar releases on current-gen systems. The large, open environments are more detailed than those found in beta on all three formats, displaying a colossal amount of foliage, while both lens flare and object blur are restored, having failed to make the cut in the PS3/360 beta code. Asset steaming is also faster, addressing the texture and geometry pop-in that impacted console Crysis 2's image quality. The new campaign also offers a notch of graphical quality beyond its predecessor - something not many expected given how much that title pushed the Xbox 360 and PS3.

The core Crysis visual experience is clearly in effect on all platforms, then, but how well do the console versions hold up to the behemoth PC game? Has Crytek's ambition in creating its most visually advanced game compromised the core gameplay to the point where the performance impact outweighs the graphical gains on offer?

آخرین ویرایش:

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
بازی به دستم رسید و متاسفانه انتظار ها براورده نشد.
گرافیک بازی در نسخه کنسولی چنگی به دل نمیزنه.تعداد ابجکت ها در بازی زیاد شده و این به خودی خود نکته مثبتی هست.ولی در نسخه کنسولی بیشتر افکتهای تکنیکی که در pc هست وجود نداره و از این لحاظ بازی خیلی مصنوعی شده که من حتی اعتقاد دارم بازی نسبت به نسخه 2 غیر از طراحی اسلحه و کاراکتر های بازی پیشرفتی نداشته.با مقایسه فیزیک بازی با نسخه pc به این نتیجه رسیدم که روی فیزیک بازی در کنسول زیاد کار نشده و حتی میتونم بگم خیلی شبیه به نسخه 2 هست!!:-o
افکت انفجار هم متاسفانه افتضاح هست.به شخصه عقیده دارم افکت انفجار در بازی هایی که با موتور UE3 در کنسول ساخته شده خیلی بهتر از کرای انجین 3 در کنسوله.افکت و فیزیک اب هم در مقایسه با pc نا امیدکنندس.
مورد دیگه تکسچر های بازی هست که بعضا توی محیط بسیار کمه و بی کیفیت.به نظرم میتونست خیلی بهتر باشه.

کلام اخر این که بازی با تریلرهای منتشر شده خیلی فاصله داشت و کرایتک میتونست لااقل قبل از انتشار بازی اینقدر هایپ نسخه کنسولی رو نکنه و انتظارها رو انقدر بالا نبره!!/:)

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
آقا دوتا سوال دارم.

1: گرافیک نسخه کنسولی چطوره؟ واقعا ارزش داره روی 360 بازی کرد یا برم سراغ نسخه PC ؟ اصلا این همه تعریف ها همه هایپ الکی بود؟ یا نه واقعا گرافیک خیره کننده ای در حد Crysis2 روی PC داره ؟

2: بازی رو روی دیسک 97% میشد بازی کرد ؟

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
آقا دوتا سوال دارم.

1: گرافیک نسخه کنسولی چطوره؟ واقعا ارزش داره روی 360 بازی کرد یا برم سراغ نسخه PC ؟ اصلا این همه تعریف ها همه هایپ الکی بود؟ یا نه واقعا گرافیک خیره کننده ای در حد Crysis2 روی PC داره ؟
اگه سیستم خوبی داری تو خرید نسخه pc شک نکن :d

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
آقا بازی تموم شد!!!
قسمتهای آخر مرحله آخرش منو بشدت یاد هیلو 4 انداخت لامصب!!!
من زیاد امیدی بهش نداشتم اما خیلی بد نبود!!!گرافیک مرحله آخر واقعا زیبا بود!!!
مرحله های اول که دشمنها آدم بودن واقعا دلچسب بود چون شکارشون با تیرکمون واقعا زیبا بود!!!یه جوری توی مرحله های اول انگار ما سواره بودیم دشمن پیاده و اواسط و اواخر برعکس بود دیگه حال نمیداد!!

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
آقسمتهای آخر مرحله آخرش منو بشدت یاد هیلو 4 انداخت لامصب!!!
من زیاد امیدی بهش نداشتم اما خیلی بد نبود!!!گرافیک مرحله آخر واقعا زیبا بود!!!
نمیداد!!
مرحله آخر رسماً انقلاب گرافیکی ـه ! اصلاً باور کردنی نیست ! شیدر ها ، نورپردازی و سایه زنی ، افکت ها . . . همه همه در بالاترین سطح ممکن هست ! جالب اینکه تو این مرحله بر خلاف اکثر مراحل افت فریم هم نداریم یا لااقل زیاد محسوس نیست (احتمالاً به خاطر اینکه حجم آبجکت هاش کمتره ) . در کل از لحاظ گرافیک بازی با اختلاف بهترین عنوانی هست که تو این نسل دیدم.

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,507
نام
alireza
یه سوال عجیب !!!!

می خواستم بدونم که گرافیک crysis3
روی کنسولها (360 &ps3) از crysis
1​
رو pc
بهتره یا چقدر فرق دارن؟ ( چون میگفتن که کنسولها نمی تونن​
crysis1 اجرا کنن)​

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
رو کنسول عجب گرافیکی داره ! :-o
افت فریم هم اگه داشته باشه خیلی کمه و فقط تو لودینگ ها!
گیم پلی هم تغییرات و پیش رفت هایی داشته و همون حس لذت بخش نسخه ی قبل رو به آدم می ده
نسخه ی قبلی بارونش خیلی غیر طبیعی بود مخصوصا" اگر به آسمون نگاه می کردیم. اما این جا بارون تو مرحله ی اول چند دقیقه دسته رو گذاشتم یه گوشه به گرافیک خیره شدم. در همه قسمت های بازی آدم دلش می خواد دسته رو بذاره یه گوشه فقط تماشا کنه! :d بازی به نظر من فقط 2 تا ایراد داره یکی باگ های هوش مصنوعی: یه جا قایم شدم انرژی پر شه دوباره نامرئی شم یه دفعه یکی از دشمنا که فاصله ی بسیاری با من داشت منو دید همه افتادن دنبالم :|
یکی دیگه هم داستان بازی ـه که خیلی جالب نیست. :|
اما کرایتک رسما" گرافیک نسل بعدی رو رو کنسول های این نسل طبق گفته های خودش آورد ! :d

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
عجب افکت آبی داره ! کلا تا خرخره توش انواع و اقسام افکتها گذاشتن !
طراحی مراحلش خیلی بده ! اینجاست که فرقش با یک بازی مثل Halo مشخص میشه ... این مرتیکه کچله هم خیلی رو اعصابه !

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
عجب افکت آبی داره ! کلا تا خرخره توش انواع و اقسام افکتها گذاشتن !
طراحی مراحلش خیلی بده ! اینجاست که فرقش با یک بازی مثل Halo مشخص میشه ... این مرتیکه کچله هم خیلی رو اعصابه !

ای خدا خیرت بده واقعاً کچل خریه !
من که خودم حال نکردم با بازیش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر