Crysis 3 | Xbox 360

xmoxlive

کاربر سایت
Jun 26, 2012
181
نام
محمد

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
یکی از دوستان یک لینک درست حسابی از بتا داره برای من بفرسته چون de3 رو بازی کردم نمیخوام به لایو وصل شم:(

بتای مولتی پلیر هست چجوری میخوای افلاین بازیش کنی؟:dهمین دیروز پریروز بود که انلاین دیدمت :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بتای مولتی پلیر هست چجوری میخوای افلاین بازیش کنی؟:dهمین دیروز پریروز بود که انلاین دیدمت :d
ميدونم بابا ميخوام با PC دانلودش كنم بعد كه de3 عرضه شد سريع برم بازيش كنم منظورم اشتباه فهميدي داداش:d

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
اولا گرافیکش برای کنسول ها هم عالیه.دوما میتونم قسم بخورم نسخه کنسولی به اون ماتی نیست وگرنه لقب مات ترین بازی کنسولی رو میگیره نه گرافیکی ترین چون کمترین بازی از لحاظ گرافیکی هم این ماتی رو رو کنسول نداره تا چه برسه کرایسیس.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
اولا گرافیکش برای کنسول ها هم عالیه.دوما میتونم قسم بخورم نسخه کنسولی به اون ماتی نیست وگرنه لقب مات ترین بازی کنسولی رو میگیره نه گرافیکی ترین چون کمترین بازی از لحاظ گرافیکی هم این ماتی رو رو کنسول نداره تا چه برسه کرایسیس.
به خدا راست میگی این همه ش دروغه

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
دوستان بتا اصلا تار نیست مثله این عکسه میمونه
p1i6ooytw19fqgi8fis.jpg

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
واقعاً فاصله ی گرافیک PC با کنسول ها زیاده. وقتی عکس ها رو دیدم به کلی نا امید شدم:|
حتی اجرای بازی روی حداقل سیستم (PC) باز هم خیلی با 360 فرق داره. به امید نسل بعد... =;

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
واقعاً فاصله ی گرافیک PC با کنسول ها زیاده. وقتی عکس ها رو دیدم به کلی نا امید شدم:|
حتی اجرای بازی روی حداقل سیستم (PC) باز هم خیلی با 360 فرق داره. به امید نسل بعد... =;
حاجی اطلاع دارید انشالله که این نسخه beta هست؟ کدوم بتا رو دیدید با تمام قابلیتها نسخه اصلی عرضه بشه!. درضمن " PC بهتره از کنسوله" و اینا چشم بسته غیب گفتنه.
چقد خوبه گرافیکش برا کنسول . عالیه آقا . :D پیشرفتش نسبت به کرایسیس 2 مشهوده تو همین یه عکس .
فردا دانلود میشه حتمان. فقط و فقط به عشق اون قروباغه سیکرت تسلشن میگیرمش :D. گیم پلی قورباغه ی نداشته باشه، خریدنی درکار نیست :-b (:D).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر