Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
بچه ها یه سوال اون جا که Ceph اسلحه اشون میده میگه بزن برجک هارو بترکون، دقیقا با این اسلحه که تیر نداره باید چیکار کنم؟ :|؟

ویرایش : خاک برسرش کنن این Crytek رو با این بازی سازیش که فقط باگه :|.
گیم پلی که نداره، داستان هم که کلا شوته. یه گرافیک داره اونم که هر دو دقیقه صد مدل باگ میده :|.
حالا هی فاز منفی بده میثم !
بابا همه این ها درست میشه

[h=1]Crysis 3: first updates hit PC – patch notes here[/h]
Patch 1.1

• Fix for users getting stuck in the Pinger
  • Fix for Flashbang/Smoke grenade reactions not displaying in Kill Cam
  • Fix for crosshair becoming invisible after certain actions
  • Fixes for squads joining and disconnecting from servers
  • Fix for players being unable to fire or reload occasionally
  • Fix for users occasionally being able to hear VTOL damage siren constantly
  • Weapons retrieved from the ground now have the correct attachments
  • Fix for players getting stuck if ripping HMG off VTOL during destruction
  • Fix for being unable to detonate C4 after host migration on consoles
  • Fix for game not ending correctly if last opponent triggers a host migration
  • Fix for issue where sometimes rip and throw weapons would not deal damage in smoke grenades
  • Fix for relay in CTR becoming stuck if picking up relay during shotgun reload
  • Fix for icons disappearing occasionally in CTR
  • Fix for players occasionally spawning with wrong loadout in Assault (PC Only)
  • Last Man Standing no longer displayed in Hunter for players that have just died
  • Fixed issue with teams during host migration in Hunter/Assault
  • Significant optimisation to Medium detail settings (PC Only)
  • Particle optimisation (PC Only)
Data Patch B

• Melee whilst sliding damage reduced to match patch A’s melee damage
  • Typhoon mid range damage reduction
  • Bow sensitivity reduced to match Assault Scope values on PS3/X360 as they have similar zoom values. PC remains as before
  • SCAR+Laser long distance effectiveness reduced.
  • Threat Awareness module levelling targets reduced to 3/10 enemy C4′s destroyed
  • Potential fix for “Incoming!” Skill Assessment not levelling up correctly
  • Fix for Social Challenge skill assessments not being tracked correctly
  • The bottom left of your multiplayer screen should read “[ ONLINE ] [ PATCH_B ]” indicating that the update has been applied. If not, re-enter multiplayer until it is present.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
حالا هی فاز منفی بده میثم !
بابا همه این ها درست میشه

Crysis 3: first updates hit PC – patch notes here

Patch 1.1

• Fix for users getting stuck in the Pinger
  • Fix for Flashbang/Smoke grenade reactions not displaying in Kill Cam
  • Fix for crosshair becoming invisible after certain actions
  • Fixes for squads joining and disconnecting from servers
  • Fix for players being unable to fire or reload occasionally
  • Fix for users occasionally being able to hear VTOL damage siren constantly
  • Weapons retrieved from the ground now have the correct attachments
  • Fix for players getting stuck if ripping HMG off VTOL during destruction
  • Fix for being unable to detonate C4 after host migration on consoles
  • Fix for game not ending correctly if last opponent triggers a host migration
  • Fix for issue where sometimes rip and throw weapons would not deal damage in smoke grenades
  • Fix for relay in CTR becoming stuck if picking up relay during shotgun reload
  • Fix for icons disappearing occasionally in CTR
  • Fix for players occasionally spawning with wrong loadout in Assault (PC Only)
  • Last Man Standing no longer displayed in Hunter for players that have just died
  • Fixed issue with teams during host migration in Hunter/Assault
  • Significant optimisation to Medium detail settings (PC Only)
  • Particle optimisation (PC Only)
Data Patch B

• Melee whilst sliding damage reduced to match patch A’s melee damage
  • Typhoon mid range damage reduction
  • Bow sensitivity reduced to match Assault Scope values on PS3/X360 as they have similar zoom values. PC remains as before
  • SCAR+Laser long distance effectiveness reduced.
  • Threat Awareness module levelling targets reduced to 3/10 enemy C4′s destroyed
  • Potential fix for “Incoming!” Skill Assessment not levelling up correctly
  • Fix for Social Challenge skill assessments not being tracked correctly
  • The bottom left of your multiplayer screen should read “[ ONLINE ] [ PATCH_B ]” indicating that the update has been applied. If not, re-enter multiplayer until it is present.
خب اگر درست بشه که من حله مشکلی ندارم :D.
اتفاقا نمیدونم چرا داره از بازی خوشم میاد بر خلاف گرافیکش که خیلی رو مخه این بخش افت فریم :|.
این لعنتی تیر و کمونه خیلی خوبه :D.

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
بعد از دو دفعه تعویض dvd ها !!! چون هر دو دفعه خراب بود! حالا دارم بازی میکنم. واقعا گرافیک خیره کننده ای داره. عالـــــــــی ! ولی هوش مصنوعی بازی زیاد جالب نیست!
دیروز یه سوال پرسیدم چرا پستم حذف شد؟؟؟؟:( تازه بی ربط نبود ؟؟؟! می خواستم اگه واقعا سیستم بالایی می خواد هزینه الکی نکنم!!!:( :crying1::crying1::crying1::crying1::crying1::crying1:

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
خوب منم یه ساعتی بازی کردم بر خلاف اون چیزی که فکر میکردم یعنی افت فریم وحشتناک و محکوم بودن به گذاشتن تنظیمات رو Low و رزولوشن پایین خیلی قشنگ و البته عجیب روی High بازی اجرا کردم با فریم تقریبا مناسب گرافیک بازی واقعا فک اندازه گیم پلی دقیقا مثل همون C2 هست یه کم فقط با وجود Bow جون گرفته خیلی حال میده استفاده ازش تنها مشکل بازی به نظرم هوش مصنوعی هست که در حد هویچ هست فقط دشمن ها بلدن تو بیسیم ورور کنن نه یه کاور درستی میگرین نه حرکتی انجام میدن که شما رو به زحمت بندازه در کل خیلی خوبه موزیک های بازی هم تا اینجا که گوش دادم بد نیست. البته هنوز هم سر حرفم هستم C3 به هیچ عنوان نمیتونه جای Crysis پر کنه حتی با این گرافیک خارق العاده:d

ویرایش: بعد از رد کردن مرحله اول که خوب فریم میداد و وارد شدن به محیط باز جمله اولم به کلی پس میگیرم رو Medium هم 30 فریم ثابت نمیده نامرد افت فریم داره وحشتناک!

آخرین ویرایش:

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
فقط دوستان کرک رو که ریختید به هیچ عنوان به اینترنت وصل نشید یا فابروال رو فعال کنید و گرنه فریم ریتتون میشه نصف تو بازی . من تو آخرین چک پوینتم 40 فریم میگرفتم بار دوم که حواسم نبود وصل شدم به اینترنت همون سکانس رو بین 20 تا 25 فریم گرفتم و مدام فریم بالا پایین میرفت مجبور شدم بازی رو یونیستال کنم به هر جال مراقب باشید

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
فقط دوستان کرک رو که ریختید به هیچ عنوان به اینترنت وصل نشید یا فابروال رو فعال کنید و گرنه فریم ریتتون میشه نصف تو بازی . من تو آخرین چک پوینتم 40 فریم میگرفتم بار دوم که حواسم نبود وصل شدم به اینترنت همون سکانس رو بین 20 تا 25 فریم گرفتم و مدام فریم بالا پایین میرفت مجبور شدم بازی رو یونیستال کنم به هر جال مراقب باشید
اولا هیچ ربطی نداره!من خودم همچین چیزی برام پیش نیومد!بعدم اون آنیستال هستش نه یونیستال! :|

trian

کاربر سایت
Jun 3, 2011
90
گرافیک و گیم پلی بازی بی نظیره جو بازی رو خیلی دوست دارم دلم نمیخواد زود تموم بشه
دوستان من فعلا اونجائی هستم که سوار ماشین میشه توی جنگله به وسطاش رسیدم ؟

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
درایور گرافیکمو آپدیت کردم به 13.1 بعد که رفتم تو بازی 4-5 فریم کمتر شد بجا زیاد شدن.
واقعا دست amd درد نکنه

واسه کرایسیس 3 باید 13.2 رو میگرفتی نه 13.1

از اینجا میتونی بگیری ولی بتاست و خودم امتحان نکردم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر