Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,297
نام
Afshin
شونصد هزارتا هم ویدیو ببینی،تا بازی نکنی،نمیتونی قاطعانه بگی گیم پلی بازی چه مزه ایِ!
در ضمن اصلاً نقل بزرگتر شدن محیط و ... نبود.

چرا نمیشه ؟
وقتی توی ویدئو نشون میده که کلی اسلحه توی بازی وجود داره ، محیط بازی بزرگتر شده و برای رد کردن یه مرحله ی مشخص انتخاب داری و میتونی بازی رو به دو صورت Stealth و Armor انجام بدی ، کاملا میشه در مورد گیم پلی نظر داد. اگه به اینا عمق گیم پلی نمیگید چی میگید !؟

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,114
نام
مصطفی
شونصد هزارتا هم ویدیو ببینی،تا بازی نکنی،نمیتونی قاطعانه بگی گیم پلی بازی چه مزه ایِ!
در ضمن اصلاً نقل بزرگتر شدن محیط و ... نبود.
عزیزم مگه گیم پلی بازی تغییر کرده ما بی خبریم؟ بازی همون کرایسیس 2 هست با محیط های باز و اسلحه های متنوع تر ! نکنه فک کردی بعد بازی کردنش احساس میکنی داری COD بازی میکنی !؟

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
عزیزم مگه گیم پلی بازی تغییر کرده ما بی خبریم؟ بازی همون کرایسیس 2 هست با محیط های باز و اسلحه های متنوع تر ! نکنه فک کردی بعد بازی کردنش احساس میکنی داری COD بازی میکنی !؟
بابا این CoD چیه که هر بازی FPS ـی که میاد با این بازی مقایسه میشه ؟

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
آقا باز مظلوم گیر آوردید خراب شدید رو سرش آقا پویا یه جورایی راست میگه بازی بیاد بعد راجبش حرف بزنیم اگر بازی مثل کرایسیس 2 باشه خودتون هم میدونیم کرایسیس 2 آش دهان سوزی نبود تا مدتها راجبش بد میگفتند حتی تو قسمت گرافیک که نکته مثبت بازی بود کمرنگ ظاهر شد و تا چند ماه خبری از دایرکت 11 نبود البته همه میدونیم که این شماره حداقل گرافیکش شبیه نسخه قبل نیست

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
سندباکس و محیط از لحاظ گستردگی؛ تا حالا چهار تا از محیطای (مراحل) بازی اینطوری بودن:

1-

2-

3-

4-

کاملا مشخصه محیط های بازی خیلی نسبت به Crysis 2 بزرگتر شدند. با این که به Crysis 1 نمیرسه، اما یک مزیتی که محیط های بازی نسبت به 1 داره - و خودشون هم بارها این موضوع رو گفتند - ارتفاع هست. Crysis 1 معمولا محیطتاش یک سطح بودند و پستی و بلندی زیادی نداشتند. اما تو Crysis 3 به غیر از این محیط نسبتا بزرگ، ارتفاع هم سطح جدیدی رو در اختیار شما قرار میده. تمام ساختمون ها (هر طبقشون) خونه ها، داخلشون و سقفشون در دسترسه (در واقع هرچیزی که ارتفاع داره). بعضی موقع ها تو Crysis 1 نمیشد از یک تپه رفت بالا اما تو crysis 3 همه جای محیط در دسترسه. این موضوع میتونه قدرت مانور و مخصوصا Stealth رو بیشتر کنه.

گیم پلی بازی یه خورده نسبت به Crysis 1 سریع تر شده. اسلحه های بازی خیلی متنوع تر شدند مثل تایفون، X- Pac، کمان و آتش انداز. ایندفعه رو شخصیت پردازی پرافت بهتر کار شده. به احتمال زیاد وسایل نقلیه هم میشه روند تو کمپین. و ...

آقا باز مظلوم گیر آوردید خراب شدید رو سرش آقا پویا یه جورایی راست میگه بازی بیاد بعد راجبش حرف بزنیم اگر بازی مثل کرایسیس 2 باشه خودتون هم میدونیم کرایسیس 2 آش دهان سوزی نبود تا مدتها راجبش بد میگفتند حتی تو قسمت گرافیک که نکته مثبت بازی بود کمرنگ ظاهر شد و تا چند ماه خبری از دایرکت 11 نبود البته همه میدونیم که این شماره حداقل گرافیکش شبیه نسخه قبل نیست

مظلوم و دعوا چیه بابا! :d من و پویا و افشین و مصطفی و ... چهار تا فنیم دور همی داریم بحث میکنیم! :d آخه مگه فن یک بازی هم با فن همون بازی سر همون بازی (:d) دعوا میکنه؟

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
چرا نمیشه ؟
وقتی توی ویدئو نشون میده که کلی اسلحه توی بازی وجود داره ، محیط بازی بزرگتر شده و برای رد کردن یه مرحله ی مشخص انتخاب داری و میتونی بازی رو به دو صورت Stealth و Armor انجام بدی ، کاملا میشه در مورد گیم پلی نظر داد. اگه به اینا عمق گیم پلی نمیگید چی میگید !؟
اگه اینطوره که همین آلان میشه بازی رو نقد کرد! چون کلی ویدیو اومده ازش!!
روان بودن گیم پلی،تعادل و پایداری گیم پلی و کلی فاکتور دیگه از گیم پلی رو نمیشه با دیدن چند تا دیدیو درک کرد افشین جان.

در ضمن صحبت من در بالا مربوط به مالتی بازی میشد و ربطی به ویدیو و تریلرها نداشت.
چون خودم مالتی رو بازی کردم و به نظرم فرق عمده و محسوسی با کرایسیس 2 نداره!
در مجموع لپ صحبتم اینجا بود که چه طور میشه از مالتی بتا،المان های اصلی سینگل بازی رو درک کرد!؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,297
نام
Afshin
اگه اینطوره که همین آلان میشه بازی رو نقد کرد! چون کلی ویدیو اومده ازش!!
روان بودن گیم پلی،تعادل و پایداری گیم پلی و کلی فاکتور دیگه از گیم پلی رو نمیشه با دیدن چند تا دیدیو درک کرد افشین جان.

در ضمن صحبت من در بالا مربوط به مالتی بازی میشد و ربطی به ویدیو و تریلرها نداشت.
چون خودم مالتی رو بازی کردم و به نظرم فرق عمده و محسوسی با کرایسیس 2 نداره!
در مجموع لپ صحبتم اینجا بود که چه طور میشه از مالتی بتا،المان های اصلی سینگل بازی رو درک کرد!؟

پویا جان شما بر مبنای صحبت امیر حسین گفتی که نمیشه در مورد عمق گیم پلی نظر داد.
نظری که امیرحسین داد بر مبنای تریلرها و ویدئوهای پخش شده از بازی بود نه مالتی پلیر.
منم نمیگم میشه کل بازی رو بر اساس اون ویدئوها نقد کرد ، ولی مسلما با دیدن ویدئوها میشه یه دیدگاهی نسبت به بازی نهایی پیدا کرد.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
سندباکس و محیط از لحاظ گستردگی؛ تا حالا چهار تا از محیطای (مراحل) بازی اینطوری بودن:
بهترین چیز برای من یکی >:d<
اصلاً باورم نمیشه:crying1:
مظلوم و دعوا چیه بابا! :d من و پویا و افشین و مصطفی و ... چهار تا فنیم دور همی داریم بحث میکنیم! :d آخه مگه فن یک بازی هم با فن همون بازی سر همون بازی (:d) دعوا میکنه؟

بعله:D آواتار قبلیت :-" :D تاپیک امتیازاتش هم قفل شد چندتا بن شده هم داد 8-|
البته این هیچ ربطی به اون نداره :D

Max Texture

کاربر سایت
Feb 4, 2013
1
نام
Ali A.s
به نظرم کرای انجین این نسخه رو از حالت کنسولیزه داره در میاره و کاستوم ستینگ قوی تری نسبت به کرای انجین 3 داره . البته با کنسول که فوق العاده تفاوت داره هم بافت هم ویو دیستانس و هم وسعت رندرینگ خیلی قوی تر با فریم بیشتر ...!

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,870
راجع به گیم پلیش هنوز نمیشه نظر قطعی داد، ولی با این تریلرهایی که تا حالا دیدم تنوع محیطی عالیه، سلاح ها و arsenal بازی فوق العادست. یعنی توی هر تریلر دارن یه سلاح جدید نشون میدن خدایی. محیطاشم نسبتا بزرگه، میشه سندباکس نسخه ی اول رو تا حدودی توش دید، خلاصه همه چی یه بازی با گیم پلی عالی رو نوید میده، مگه اینکه اتفاق خاصی بیفته خدایی نکرده:d.
من خودم خیلی به بازی امید دارم، مطمئنم دوباره به جایگاه اصلیش برمیگرده.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
سیستم مورد نیاز مشخص نشده؟
Minimum System Operating Requirements for PC:
• Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
• DirectX 11 graphics card with 1Gb Video RAM
• Dual core CPU
• 2GB Memory (3GB on Vista)
• Example 1 (Nvidia/Intel):
• Nvidia GTS 450
• Intel Core2 Duo 2.4 Ghz (E6600)
• Example 2 (AMD):
• AMD Radeon HD5770
• AMD Athlon64 X2 2.7 Ghz (5200+)

Recommended System Operating Requirements for PC:
• DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM
• Quad core GPU
• 4GB Memory
• Nvidia GTX 560
• Intel Core i3-530
• Example 2 (AMD):
• AMD Radeon HD5870
• AMD Phenom II X2 565

Hi-Performance PC Specifications:
• Latest DirectX 11 graphics card
• Latest quad core CPU
• 8GB Memory
• NVidia GTX 680
• Intel Core i7-2600k
• Example 2 (AMD):
• AMD Radeon HD7970
• AMD Bulldozer FX4150

Buy Crysis 3
جــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــان؟
حالا اگه 2 تا 580 داشته باشیم چی؟sli ساپورت میکنه؟یا صبر کنیم آپدیت بعدی کارت گرافیک؟

آره ساپورت میکنه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر