Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
xn05dpym1xa7orsaazu.png

مصاحبه با David Kennedy، مدل، صداپیشه و در واقع motion capture شخصیت سایکو رو در Crysis 3 بر عهده داره:

Youtube

دانلود

اینم خوبه، اما شخصا من صداگذار قبلی سایکو (Sean Chapman) رو بیشتر دوست داشتم! :d

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,778
نام
مارشال
:arrowu:
Holy Mother of GOD.....:-o
تازه اینا از بتای مولتی پلیر هست. بخش سینگل چه شود. :x
فکر کنم جدی جدی قراره تلفات PC داشته باشیم. :D
یه چندتا عکس دیگه:
10127769778382505993.jpg

-----
36892972957382116440.jpg

-----
98696041906942763144.jpg

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
706
نام
Mehdy
:arrowu:
Holy Mother of GOD.....:-o
تازه اینا از بتای مولتی پلیر هست. بخش سینگل چه شود. :x
فکر کنم جدی جدی قراره تلفات PC داشته باشیم. :D
یه چندتا عکس دیگه:
10127769778382505993.jpg

-----
36892972957382116440.jpg

-----
98696041906942763144.jpg
البته این تصاویر حتی یک سوم اون تریلر عجیب و غریبی که داده بودند هم نیست....یعنی در جزئیات که اصلا یه جورایی قابل مقایسه هم نیست!!!
مگه اینکه توی بخش سینگل پلیر یه جهش عظیم گرافیک داشته باشه!!!!

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
23368078499309995218.jpg

چقدر رو جزئیات کار شده...کیفیت اون تکه سنگ ها رو ادم می بینه دود از سرش بلند میشه.... امیدوارم رو 360 هم کیفیت بالایی داشته باشه......

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بتای مولتی رو بازی کردم،
بازی گرافیک فوق العاده ای داره، اصلا باور کردنی نیست
رقیبشو (فارکرای) خیلی راحت کنار ذاشت
نقشه ی موزه عالیه، تمام قدرت کرایتک رو میشه دید توی این نقشه !!
از نظر بهینگی و فریم دهی هم با توجه به قدرت بیشترش خیلی بهتر از فارکرای فریم گرفتم (660TI)
الان برم بیرون بیام عکسای بازی رو میذارم با توضیحات فریم و کیفیت گرافیکی نسبت به فارکرای !
از حالت هانتر هم خوشم نیومد

آخرین ویرایش:

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
یک چند تا عکس از اپیزود آخر (The Perfect Weapon):

---------

این پنج تصویر رسمی از خود کرایتک:

---------------

البته این تصاویر حتی یک سوم اون تریلر عجیب و غریبی که داده بودند هم نیست....یعنی در جزئیات که اصلا یه جورایی قابل مقایسه هم نیست!!!
مگه اینکه توی بخش سینگل پلیر یه جهش عظیم گرافیک داشته باشه!!!!

Tessellation بخاطر performance به طور کامل از مولتی حذف شده، یه سری افکت و HR Textures و چندین مورد تنظیمات Ultra هم همین طور. این بتای هنوز! :d مولتی هم هست که. اما در کل باز هم فک براندازه! :d

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بتای مولتی رو بازی کردم،
بازی گرافیک فوق العاده ای داره، اصلا باور کردنی نیست
رقیبشو (فارکرای) خیلی راحت کنار ذاشت
نقشه ی موزه عالیه، تمام قدرت کرایتک رو میشه دید توی این نقشه !!
از نظر بهینگی و فریم دهی هم با توجه به قدرت بیشترش خیلی بهتر از فارکرای فریم گرفتم (660TI)
الان برم بیرون بیام عکسای بازی رو میذارم با توضیحات فریم و کیفیت گرافیکی نسبت به فارکرای !
از حالت هانتر هم خوشم نیومد
خب اومدم عکسها رو بذارم،
عکس خیلی گرفتم ولی چند تا از نقطه های مختلف انتخاب کردم که محیط و حالت های این دو تا نقشه مشخص بشه !
تنظیمات بالاترین، رزولیشن 1680*1050، آنتی خاموش، 660ti، رم 4 گیگ، سی پی یو هم 2 هسته ایِ طفلکی :d
فیزیک ضعیفه (نزدیک هم نیست به فیزیک بتلفیلد، میتونیم بگیم به خاطر مولتی هست، ولی مولتی بتل کولاکِ تخریب بود)، به جز فیزیک و عکس العمل علف ها و آب، که خیلی خوبه نسبت به انفجار و حرکت آدم ها و تیر و غیره،
نورپردازی عالیه،
سیستم دود و سایه رو اصلا ندیدم، یا دقت نکردم، نمیدونم خوب بود یا نه ! 8-| از توی عکسا معموله نا حدودی ولی
تسلیشن نداره ظاهرا هیچی (مولتیه دیگه)،
جزئیات و ریزه کاری ها عالیه، توی محیط که خیره میشی و میری نزدیک حس میکنی کیفیت محیط رو، مثل همیشه کرایتک در این زمینه کولاک کرده
بازی رنگ و لعاب شاد و فانتزی فارکرای رو نداره و مثل گذشته یک رنگبندی زنده (نه رنگبندی زنده از نظر پُر رنگی و خوشحال مثل فارکرای) و واقع گرایانه رو به نمایش گذاشته
گیم پلی هم که خب یک چیز روال هست واسه همه مولتی ها (الان نظرم هم عوض شد، هانتر مُد خیلی خوبه)

در کل بسیار راضی کنندست، و قطعا با توجه به اینکه شاید 70% قدرت بخش سینگل و نمایش داده ی شده ی اصلی بازی رو داره، ولی خیلی مُحکم جا پای پدرش گذاشته و بهترین کاندید واسه بهترین گرافیک پی سی میباشد تا این لحظه از تاریخ بشریت، نقطه.

یه چزی هم در مورد تایفون بگم:
از اون لحظه ای که توی ابیزود سوم دیدمش عاشق یونیک بودن و قدرتش شدم، ولی توی بتا دست که گرفتم اصلا به اون cool ـی که توی ویدیو دیدم نبود برام، حس نمیکنی با اون قدرت و شدت اون همه گلوله رو در کسری از ثانیه شلیک میکنه، سَبُکه یه جورایی، دمیجش و صداش با توجه به عملکردش بالانس نیست، توی دموی سوم که بخش سینگل رو نشون دادن فوق العاده باور پذیرتر بود، بخصوص صدا و تخریبش

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
خوب ما هم ی چند دست مولتی زدیم واقعا استاد جوات باید بهش تبریک گفت با این ابر شاهکاری که درست کرده بازی بسیار بهینه تر از حد ممکن هست خیل یخوب رون فریم میده ولی جالب اینجاست اگه می خواهید از نهایت گرافیک بازی لذت ببرید حتما ی انتی هم به بازی بدهید واقعا فیلم میشه تو بعضی صحنه ها تا اینجا که عالی بود شدیدا منتظر نسخه اصلی هستیم
این هم ی سری عکس از محیط رزولیشن 1080 همه چی تا ته بدون انتی !

من که با این درایور اخری با 660tiی 3770 کاملا راضی هستم از فریم دهی

زنده بادCrytek .زنده باد استاد جوات .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر