Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
نه پرافت اسم رمزیه که برای کسی که نانو سویت رو میپوشه . مگه تیکه آخره کرایسیس 2 رو یادت رفته ؟ تنها جایی که آلکاتراز حرف زد گفت من پرافتم !
خوب چرا پس اون وسط گولد فهمید که ما پرافیت نیستیم(از نظر تشخیص اون )و مشخص شد که الکترز هستیم و سربازای دشمنم قبل از اون مارو پرافیت صدا میکردند و درضمن اون تیکه اول بازی چی بود .از اونایی که از زیر دریایی اومدن بیرون ویکیشم ما بودیم که پرافیت اومد اون ALIENبزرگو زد و مارو نجات داد!!!:-/

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
آقا چرا بحث پرافت و آلکاتراز رو الکی دارین کشش میدین؟!
پرافت یکی از شخصیت های کرایسیس 1 بودش که تو قسمت دوم آلکاتراز رو نجات داد و تو پیغامی که براش گذاشته بود بهش گفت که هویت واقعی خودتو رو نکن چون اونا من رو به اسم پرافت می شناسن ...
خود پرافت اصلی که اون سیاهپوسته باشه به علت بیماری مجبور شد خودکشی کنه و ادامه ماموریت رو به آلکاتراز سپرد ...
تو این پست آقا بهروز توضیح دادن که چرا صداش همون صدا پرافته!
http://forum.bazicenter.com/thread60059/page20/#post2405694

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,870
این تریلر آخری رو با حجم 636 MB دانلود کردم، واقعا عالی بود. اگه گیم پلیش رو هم در حد یه بازی مثل far cry 3 بتونن در بیارن کولاک میشه.
قطع به یقین این نسخه از نسخه ی قبل موفق تر خواهد شد.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
این تریلر آخری رو با حجم 636 MB دانلود کردم، واقعا عالی بود. اگه گیم پلیش رو هم در حد یه بازی مثل far cry 3 بتونن در بیارن کولاک میشه.
قطع به یقین این نسخه از نسخه ی قبل موفق تر خواهد شد.
اتفاقا سری کرایسیس جزو بازی هایی هستش که گیمپلی مخصوص به خودش رو داره ...
نمی دونم منظور دقیقتون چی بوده ولی کرایسیس از لحاظ گیمپلی هیچ مشکلی نداره و با اینکه بهترین بازی امسالم فارکرای 3 بود ولی از لحاظ گیمپلی مطمئنا کرایسیس رو بیشتر قبول دارم.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,870
اتفاقا سری کرایسیس جزو بازی هایی هستش که گیمپلی مخصوص به خودش رو داره ...
نمی دونم منظور دقیقتون چی بوده ولی کرایسیس از لحاظ گیمپلی هیچ مشکلی نداره و با اینکه بهترین بازی امسالم فارکرای 3 بود ولی از لحاظ گیمپلی مطمئنا کرایسیس رو بیشتر قبول دارم.

کی گفت گیم پلیش بده؟ گیم پلیش خیلی خوبه ولی FC3 توی گیم پلی جلوتر از خیلی از عنوان های شوتر این چند ساله هست. در ضمن اینجا مقایسه نکنیم بهتره، تاپیک منحرف میشه اگه خواستین توی پروفایل کاملا براتون تشریح میکنم. فعلا با توجه به تریلرها فضای sand box نسخه ی اول رو میشه توی این نسخه حس کرد، از این بابت بازی یه گام جلو اومده که خوشحال کنندست. گرافیک و بحث تکنیکالش هم که حرفی نذاشته، توی تریلرها خیلی عالی بوده.

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
من نمیدونم این بازی چه هیزم تری به بعضیها فروخته که انقد ایراد های بنی اسرائیلی از بازی میگیرن. :|
والا من ایرادی تو گیم پلی Crysis 2 ندیدم به خدا. :d حالا ببینیم این یکی چی میشه. :d

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,870
من نمیدونم این بازی چه هیزم تری به بعضیها فروخته که انقد ایراد های بنی اسرائیلی از بازی میگیرن. :|
والا من ایرادی تو گیم پلی Crysis 2 ندیدم به خدا. :d حالا ببینیم این یکی چی میشه. :d

عجب گیری افتادیم از دست یه عده ها!!!
آدم چیزی که دلش میخواد از یه بازی رو هم دیگه نمیتونه بگه توی این فروم، یکم دست بردارین از بچه بازی.
آقا کرایسیس عالی ، خوب و.... خود منم این بازی رو خیلی دوست دارم، شخص من (با تاکید) دوست دارم روند گیم پلی برگرده مثل شماره ی 1 . اینکه FC3 رو مثال زدم نه قصد مقایسه بود نه چیز دیگه، شخصا دوست دارم برخی المان های گیم پلی FC رو توش داشته باشه چون سبکشون تا حدودی نزدیکه، یه بازی پرت هم مثال نزدم، بازی ای رو مثال زدم که کاملا استاندارد و professional ساخته شده و از نظر من خیلی جلوتر از نسخه ی 2 کرایسیس بوده از لحاظ گیم پلی(نسخه ی 3 رو کاری ندارم چون هنوز نیومده که بشه مقایسه کرد) . اینجام بحث نکنید بیاین تو پروفایل با دلیل راجع به بهتر یا بدتر بودن گیم پلیشون با هم صحبت کنیم. حالا باز بیاین نقل قول کنین.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
تفاوت کرایسیس ها میدونید چیه!؟ منظورم متاشون نیست که از 90 به بالا میاد زیر 90 و این حرف ها:D
وقتی کرایسیس 3 بیاد همه کرایسیس 2 یادشون میره
اما تا صد سال دیگه شماره 1 بازی تو سریش پا برجا میمونه:D

اصلاً تخصص Crytek خلق بازی هایی مثل Crysis 1 هست بیشتر حالا اینکه چرا میره سمت امثال شماره 2 رو میشه گفت جبر زمونس 8-|
من به شماره 2 حس خوبی اصلاً نداشتم اما واقعاً به این شماره 3 امیدوارم
احساس میکنم گیم پلی و محیط ها 40% شماره 1ــه 60% شماره 2 همین برای من کافیه:D
شوتر کرایسیس 3 هم اگه اینی باشه که من میبینم به صورت ماکسیموم روتیت تو حلقم:D

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
عجب گیری افتادیم از دست یه عده ها!!!
آدم چیزی که دلش میخواد از یه بازی رو هم دیگه نمیتونه بگه توی این فروم، یکم دست بردارین از بچه بازی.
آقا کرایسیس عالی ، خوب و.... خود منم این بازی رو خیلی دوست دارم، شخص من (با تاکید) دوست دارم روند گیم پلی برگرده مثل شماره ی 1 . اینکه FC3 رو مثال زدم نه قصد مقایسه بود نه چیز دیگه، شخصا دوست دارم برخی المان های گیم پلی FC رو توش داشته باشه چون سبکشون تا حدودی نزدیکه، یه بازی پرت هم مثال نزدم، بازی ای رو مثال زدم که کاملا استاندارد و professional ساخته شده و از نظر من خیلی جلوتر از نسخه ی 2 کرایسیس بوده از لحاظ گیم پلی(نسخه ی 3 رو کاری ندارم چون هنوز نیومده که بشه مقایسه کرد) . اینجام بحث نکنید بیاین تو پروفایل با دلیل راجع به بهتر یا بدتر بودن گیم پلیشون با هم صحبت کنیم. حالا باز بیاین نقل قول کنین.
من شما رو مثال نزدم. ;)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تفاوت کرایسیس ها میدونید چیه!؟ منظورم متاشون نیست که از 90 به بالا میاد زیر 90 و این حرف ها:D
وقتی کرایسیس 3 بیاد همه کرایسیس 2 یادشون میره
اما تا صد سال دیگه شماره 1 بازی تو سریش پا برجا میمونه:D

اصلاً تخصص Crytek خلق بازی هایی مثل Crysis 1 هست بیشتر حالا اینکه چرا میره سمت امثال شماره 2 رو میشه گفت جبر زمونس 8-|
من به شماره 2 حس خوبی اصلاً نداشتم اما واقعاً به این شماره 3 امیدوارم
احساس میکنم گیم پلی و محیط ها 40% شماره 1ــه 60% شماره 2 همین برای من کافیه:D
شوتر کرایسیس 3 هم اگه اینی باشه که من میبینم به صورت ماکسیموم روتیت تو حلقم:D

علتش کنسول هست تا نسل بعدی که بیاد درست می شه البته اون موقع برای یه کارتی مثل: 780 که از پس شماره ی 4 هم بر نمیاد باید 4 ملیونی هزینه کنید

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
سلام دوستان گل دقیقا چجوری میشه تو بتاش شرکت کرد یه راهنمایی کنین ممنون
چون من تو ارجین نگاه کردم چیزی برای دانلود نبود

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,887
نام
صابر
دوستان ،سروران ، عزیزان و فن های گرامی بیایید دست در دست هم دهیم و به کمک یاری سبزتان تاپیک رو به فنا نبریم.
صمیمانه سپاسگذارم

بحث مقایسه انجام ندید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر