Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,438
نام
Majid
-----------------------------------
Wonders of Crysis 3: Episode 1
-----------------------------------
news_wonders_of_crysis_3_episode_1-13661.jpg

Length:4 minutes 49 seconds
FPS: 29.97 fps

m29281.jpg

Watch and download FULL HD
WMV 670.78 MB 1920x1080

Watch and download SD
FLV 24.36 MB

حجمش خیلی زیاده اما وقتی گرافیک بازی رو ببینین میرین تو کفش
دیگه SD مزه نمیده:D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ویدیو Episode 1 عالی بود ! واقعا ارزش داره همون 720 رو دانلود کنید چون گرافیکش خیلی خوب بود ... فکر کنم این و MEtro Last light و شاید Watch dogs سال اینده رقیب چندانی نداشته باشن ...
خیلی خوبه Gameplay بازی مثل Crysis 1 ازادانه شده ... البته باز تا عرضه نهایی باید صبر کرد. من که کلا از gameplay بازی crysis 2 خوشم اومد اما در قیاس با 1 خیلی ناامید کننده شده بود و بیش از اندازه خطی بود. خوبه که توی 3 بیشتر به سمت 3 رفته باشن --- خوشبختانه محیطها هم که جنگلی شده دوباره ...
دیگه زیاد تا عرضه بازی نمونده ...

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
دوستان من می خوام این دموی اخر بازی همون episode 1 دانلود کنم فقط می خواستم ببینم دمو از گیم پلی بازی هست یا یه دموی سینمایی؟

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
زیاد دلتونو خوش نکنین، برای اجرای این غول گرافیکی به یک ابر کامپیوتر نیاز دارین !:|

حتما لازم نیست که با آخرین تنظیمات گرافیکی بازی کنیم که، حالا مدیوم چیزی هم باشه کفاف میده... این جور بازی ها رو باید با موس و کیبرد بازی کرد ...

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
این OSTهایی که تا حالا از Crysis 3 اومده:

دو تای اولی که کار Borislav Slavov هستند، ریلیز رسمی اند (البته پریویواند) و روی تک دمو چند وقت پیش هم بودند.

Memories
Dome: Hydro Dam

این 3 تا از روی نسخه ی آلفای بازی ضبط شدند و معلوم نیست مال کی اند! :d (امیدوارم Zimmer باشه).

Menu Theme
دومی
سومی

memories و dome و اون دومی از از نسخه ی آلفا شاهکارند! >:d

--

در مورد سون واندرز، اپیزود اولش. اون یارو که تو فضا بود جریانش چی بود؟ /:) (نکنه جایی که پرافت رو زندانی کرده بودن بیرون از جو بوده؟ /:):d)

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
Welcome to the New World, Same as the Old World
خیلی باحال بود این جملش:d
پ.ن:فقط این که اون تیرکمونو از کجاش درمیاره؟:|:d
دوستان به نظر من توی کنسول اجرا میشدا،یه مقدار مشکوک بود،از Aiming اش میشد تشخیص داد که داره با جوی-استیک دسته کنترل میشه(همچین یه نمه خشک بود).و این Auto-Aiming هم بعضی جاها مشاهده میشد که خیلی دیگه احتمال کنسولی اجرا شدن این دمو رو زیاد میکرد.حالا زیاد مطمئن نیستما،بر اساس مشاهدات و تجربیات خودم میگم اینارو!
پ.ن 2:اون Dude ی که بازی میکرد چقدر غیر حرفه ای بازی میکرد:dاز قدرتاش زیاد خوب استفاده نمیکرد و تیرهاشم 70 درصد هدر میداد!
-----------------------------------------------------------------------------------
آقا بهروز،نمیدونم چرا لینکا برای من نمیان؟! یعنی هیچی نیستند!فقط آدرس های بی محتوا هستند،احتمالا شیلتر نیستند لینکاتون؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این OSTهایی که تا حالا از Crysis 3 اومده:

دو تای اولی که کار Borislav Slavov هستند، ریلیز رسمی اند (البته پریویواند) و روی تک دمو چند وقت پیش هم بودند.

Memories
Dome: Hydro Dam

این 3 تا از روی نسخه ی آلفای بازی ضبط شدند و معلوم نیست مال کی اند! :d (امیدوارم Zimmer باشه).

Menu Theme
دومی
سومی

memories و dome و اون دومی از از نسخه ی آلفا شاهکارند! >:d

--

در مورد سون واندرز، اپیزود اولش. اون یارو که تو فضا بود جریانش چی بود؟ /:) (نکنه جایی که پرافت رو زندانی کرده بودن بیرون از جو بوده؟ /:):d)

لینکا هیچ کدوم ماله من کار نمیکنه:|

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
خیلی باحال بود این جملش:d
پ.ن:فقط این که اون تیرکمونو از کجاش درمیاره؟:|:d
دوستان به نظر من توی کنسول اجرا میشدا،یه مقدار مشکوک بود،از Aiming اش میشد تشخیص داد که داره با جوی-استیک دسته کنترل میشه(همچین یه نمه خشک بود).و این Auto-Aiming هم بعضی جاها مشاهده میشد که خیلی دیگه احتمال کنسولی اجرا شدن این دمو رو زیاد میکرد.حالا زیاد مطمئن نیستما،بر اساس مشاهدات و تجربیات خودم میگم اینارو!
پ.ن 2:اون Dude ی که بازی میکرد چقدر غیر حرفه ای بازی میکرد:dاز قدرتاش زیاد خوب استفاده نمیکرد و تیرهاشم 70 درصد هدر میداد!
-----------------------------------------------------------------------------------
آقا بهروز،نمیدونم چرا لینکا برای من نمیان؟! یعنی هیچی نیستند!فقط آدرس های بی محتوا هستند،احتمالا شیلتر نیستند لینکاتون؟

اٍ خرابن؟ :d خسته نباشم واقعا! :d (البته نمیدونم چرا برای خودم کار میکنند!:d).

از اینجا می تونید 4 تا آهنگ اول رو دانلود کنید:
Crysis 3 Soundtrack playlist download mp3 for free

اینم 5امی:
Crysis 3 OST - Museum.mp3

در مورد تریلر. تا حالا تمام تریلرها رو PC و با دسته ی 360 بازی میشدند. اینم همین طوریه! :d
اون یارو هم انگار اولین بارش بوده که Crysis بازی میکرده! :d

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
تا حالا تمام تریلرها رو PC و با دسته ی 360 بازی میشدند. اینم همین طوریه! :d
?Are You F***ing Kidding me
واقعا چه فکری میکنند که روی PC اونم این بازی رو با دسته،بازی میکنند؟:|
اون 4 تا آهنگ هم که باز نمیشه دوباره! یعنی اصلا لود نمیشه برا من!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر