Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
سلام به همگی
من امروز صبح زود رفتم خونه یکی از دوستام که این بازی رو به صورت cd-key خریده بود بازی کردم در حد 1 ساعت و بنظرم چیزهای جالبی داره که شاید شنیدن و خوندنش برای کسایی که در خرید بازی شک دارند جالب باشه
اول که بازی رو شروع کردم کمی تحت تاثیر نمرات و انتقاد ها قرار داشتم ولی بازم مثل همیشه کرایسیس برنده میشه:d از شوخی که بگذریم از وقتی بازی میاد بالا تا وقتی وقتی میاریش پایین این پردازنده 100 درصد لو شده و دمار از روزگارش در میاد دوستم یک کارت 6970 داره که قدرتمنده و بازی ها رو خوب میکشه ولی رو درجه اخر فریمی بهتر از 18 نصیبمون نشد! اوردیم پایین تر یک درجه گرافیک تغییر زیادی نکرد ولی فریم چسبید به سقف و شد 30!!! بازی خیلی روون شد و لذت بازی کرایسیس هم دو چندان! از اولای بازی چیزی نمیگم تا خودتون ازش لذت ببرید! تو داستان این بار با یک شوتر کامل طرفید همون چیزی که نسخه های قبلی نداشت از قبیل شخصیت ها قابل درک و نحوه روایت داستان و عمق خوبی که داره! در قسمت صداگذاری مثل گرافیک با شاهکاری طرف هستید که به شخصه تو بازی شوتر نمیتونید همچین صدایی رو باور کنید! موسیقی های خیره کننده با بالاترین کیفیت و بسیار دلنواز و متناسب با بازی به همراه صداگذاری زیبا و حرفه ای از خوبی های این بخش هست! در مورد گیم پلی هم بگم که خیلی متحول شده و استفاده از تیرکمون واقعا لذت بخشه و یه لحظه فکر می کنید رفتید زمان قدیم ولی با یک تیرکمون فوق پیشرفته که با جزئیات بالا طراحی شده و به خاطر سنگینی و قدرتمندی و صدای زه کمان بسیار مجذوبتون خواهد کرد!!! بازی در گیم پلی 10 برابر جذابتر شده و عمرا خسته بشید ولی کاملا پیداست بازی کوتاهه! ولی هوش مصنوعی هم خوب نیست البته از نسخه های قبلی بهتره و یه چی تو مایه های کالاف هست و نه کمتر و بیشتر! کمی هم مولتی زدم که واقع دهنم باز موند این بهترین گرافیک تاریخ مولتی پلیر هست!!! حتی bf3 هم تو مولتی گرافیکی این چنینی عرضه نکرده و بجز اون نقشه های نسبتا بزرگ و پر جزئیات و در بعضی موارد نبرهای نفسگیر! به جذابیت این بخش اضافه کرده ولی هنوز هم کمبودهایی داره که تو نسخه های قبل هم قابل مشاهده بود!
در کل
+
داستان بازی! (تا بازی نکیند باورتون نمیشه)
گرافیک انقلابی بازی
عاری از هر گونه باگ گرافیکی و پارگی تصویر و....
گیم پلی متحول شده
شاهکار صداگذاری
برای اولین بار با کارکترتون میتونید ارتباطی خوب برقرار کنید
فیزیک بازی که عالیه ولی انگارتو نسخه کنسولی مشکل داره
نورپردازی این بازی مال این نسل نیست

-
هوش مصنوعی
کوتاه بودن بازی که واقعا کوتاه!!!!!!!!!

نمره من : 9 از 10

آخرین ویرایش:

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام به همگی
من امروز صبح زود رفتم خونه یکی از دوستام که این بازی رو به صورت cd-key خریده بود بازی کردم در حد 1 ساعت و بنظرم چیزهای جالبی داره که شاید شنیدن و خوندنش برای کسایی که در خرید بازی شک دارند جالب باشه
اول که بازی رو شروع کردم کمی تحت تاثیر نمرات و انتقاد ها قرار داشتم ولی بازم مثل همیشه کرایسیس برنده میشه:d از شوخی که بگذریم از وقتی بازی میاد بالا تا وقتی وقتی میاریش پایین این پردازنده 100 درصد لو شده و دمار از روزگارش در میاد دوستم یک کارت 6970 داره که قدرتمنده و بازی ها رو خوب میکشه ولی رو درجه اخر فریمی بهتر از 18 نصیبمون نشد! اوردیم پایین تر یک درجه گرافیک تغییر زیادی نکرد ولی فریم چسبید به سقف و شد 30!!! بازی خیلی روون شد و لذت بازی کرایسیس هم دو چندان! از اولای بازی چیزی نمیگم تا خودتون ازش لذت ببرید! تو داستان این بار با یک شوتر کامل طرفید همون چیزی که نسخه های قبلی نداشت از قبیل شخصیت ها قابل درک و نحوه روایت داستان و عمق خوبی که داره! در قسمت صداگذاری مثل گرافیک با شاهکاری طرف هستید که به شخصه تو بازی شوتر نمیتونید همچین صدایی رو باور کنید! موسیقی های خیره کننده با بالاترین کیفیت و بسیار دلنواز و متناسب با بازی به همراه صداگذاری زیبا و حرفه ای از خوبی های این بخش هست! در مورد گیم پلی هم بگم که خیلی متحول شده و استفاده از تیرکمون واقعا لذت بخشه و یه لحظه فکر می کنید رفتید زمان قدیم ولی با یک تیرکمون فوق پیشرفته که با جزئیات بالا طراحی شده و به خاطر سنگینی و قدرتمندی و صدای زه کمان بسیار مجذوبتون خواهد کرد!!! بازی در گیم پلی 10 برابر جذابتر شده و عمرا خسته بشید ولی کاملا پیداست بازی کوتاهه! ولی هوش مصنوعی هم خوب نیست البته از نسخه های قبلی بهتره و یه چی تو مایه های کالاف هست و نه کمتر و بیشتر! کمی هم مولتی زدم که واقع دهنم باز موند این بهترین گرافیک تاریخ مولتی پلیر هست!!! حتی bf3 هم تو مولتی گرافیکی این چنینی عرضه نکرده و بجز اون نقشه های نسبتا بزرگ و پر جزئیات و در بعضی موارد نبرهای نفسگیر! به جذابیت این بخش اضافه کرده ولی هنوز هم کمبودهایی داره که تو نسخه های قبل هم قابل مشاهده بود!
در کل
+
داستان بازی! (تا بازی نکیند باورتون نمیشه)
گرافیک انقلابی بازی
عاری از هر گونه باگ گرافیکی و پارگی تصویر و....
گیم پلی متحول شده
شاهکار صداگذاری
برای اولین بار با کارکترتون میتونید ارتباطی خوب برقرار کنید
فیزیک بازی که عالیه ولی انگارتو نسخه کنسولی مشکل داره
نورپردازی این بازی مال این نسل نیست

-
هوش مصنوعی
کوتاه بودن بازی که واقعا کوتاه!!!!!!!!!

نمره من : 9 از 10
جدا امیدوارم همین جوری باشه! یکی از بهترین بازی های این سبک که بازی کردم بوده و امیدوارم باز هم باشه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
احتمالا تا اخر شب کرکش بیاد خماریم اساسی:d من که به خاطر این بازی رفتم کارت گرافیک خریدم هر چند بازم نمی شه 60 فریم ثابت گرفت ازش

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
احتمالا تا اخر شب کرکش بیاد خماریم اساسی:d من که به خاطر این بازی رفتم کارت گرافیک خریدم هر چند بازم نمی شه 60 فریم ثابت گرفت ازش

بازی روز 22 فبریه ریلیز امریکا رو داره؟ اگه داشته باشه کرک میره واس 23 فبریه یعنی 3 روز دیگه

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
GameStar 92

PC Games (Germany) 91

هر دو در متا ثبت شدن{برای pc}

تو تاپیک امتیازات بازی هم گفتم:
یکی مثل گیم اسپات 99 درصد مطمئنم بازی رو روی pc نصب نکرده چون اگر بازیهای مولتی برای pc رو نصب میکرد به دارک سولز که فاجعه بود از لحاظ پورت 9.5 نمیداد.
باقیه هم اکثرا همینطورن از روی نسخه کنسول نمره نسخه pc رو هم میدن

بعد اقا تشریف میاره 6 و 7 ردیف میکنه برای نسخه pc؟

ای کاش اول بازی برای pc اومده بود تا حداقل یه زحمت بخودشون میدادن بازی رو نصب کنن.

آخرین ویرایش:

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
متاسفانه فعلا خبری از کرک بازی نیست!:d ولی چند تا ویدئو و اسکرین شات از بازی اومده که از یک PC با مشخصات زیر گرفته شده بازی رو آخرین تنظیمات گرافیکی و با آنتی SMAA اجرا شده کیفیت ویدئو ها بالاس ولی حجمش هم زیاده دیگه...
Intel i7 2700K @ 4.7 GHz
16 Go DDR3 1600 MHz
2x NVidia GTX 680 SLI

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر