Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
pc بازان عزیز از همین الان تو فکر بروز رسانی قطعات باشید :d این بار فک کنم DX11 طوفان به پا کنه :d
22367495734221695912.jpg
پ.ن :فرهود فک کنم به آرزوت برسی :d

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
این SDKـه CE3.0 نزدیک دو ماهه تو لیست دانلودم داره خاک میخوره هی گشادیم میاد دانلودش کنم:D یه ویدیو دیگه ببینم انگیزه پیدا میکنم:D

متاسفانه به خاطر محدودیتی که دسته های کنسول داره، مجبور شدن قدرتا رو ادغام کنن. Mazimum Speed هم که رفت رو شیفت دیفالت شد:|
حالا درسته اینجوری استفاده از قدرت ها آسون تر شد، ولی اگه یه آپشنی برای کنترل کلاسیکش میزاشتن بهتر بود. امیدوارم رو Crysis 3 شاهد منوی قدرت کاملی باشیم.:D

بازی که کلا بازی خوبی میشه ولی باید همون کنترلی که روی crysis 1 بود رو برای pc حداقل بزارن چون خیلی لذت بخش بود. چون کاملا قدرت ها محو شده بودن یا این که ادغام شدن معلوم نبود الان داری از چی استفاده میکنی. کلا برای من به شخصه همون کنترل برگرده کافیه.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
دوستان اون پستي كه دادم واسه وقتي بود كه به طور رسمي تاييد نشده بود.گفتم بدونيم:d
درباره اين كه چرا بيخيال نومد شدن هم اين پست اون يكي تاپيك بنده
واقعا چرا اين موجود احمق رو جايگزين نومد و سايكو كردن؟

Aren

کاربر سایت
Jul 29, 2006
324
همه ی نسخه هاش شاهکار بوده و در زمان خودش بی رقیب بوده و حالا هم که حالا کرایسیس 1 با خیلی از بازی ها مقایسه میشه و نسخه ی سوم بازی هم بدون شد بزرگترین عنوان Gaming 2013 خواهد شد

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
این SDKـه CE3.0 نزدیک دو ماهه تو لیست دانلودم داره خاک میخوره هی میاد دانلودش کنم:D یه ویدیو دیگه ببینم انگیزه پیدا میکنم:D

سینا جان اونی که تو لیست شما هست فکر کنم v3.3 باشه که 750 مگ هست.
این جدیده v3.4 هست که 1 گیگ هم حجمشه. اگه هنوز نگرفتی همین جدید رو دانلود کن.
اینم لینک صفحش
همین ویدیوی آخری واسه انگیزه پیدا کردن کافیه. :d

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
crysis3utannonserat_389831.jpg

یه سری اطلاعات دیگه از مجله ی GameReactor به همراه اسکن هاش:

محیط های جنگلی، بیابانی، کوهستانی و آبی (دریا و رودخانه و ...) از جمله ی مناطق داخل گنبده.
یه مقدار از گیم پلی بازی رو هم نشون دادند. به گفته ی مجله طراحی گیاهان و پوشش جنگل دیگه از این بهتر نمیشه! تخریب پذیری بازی هم بسیار خوب کار شده (یکی از بالگردهای Ceph با چنان سرعت و غرشی از کنارت رد میشه که سطح زمین ترک ور می داره!)
کمان بازی قابلیت تجهیز با انواع تیرها رو داره. نوع معلومی (که تو عکس ها مشخصه) و انفجاریش نشون داده شد.
ایندفعه میشه اسلحه های بیگانگان (Ceph و ...) رو از روی زمین برداری و ازشون استفاده کنی. Plasma gun، مشابهه اسلحه های Halo و نارنجک انداز از جمله ی این سلاح ها بودن که تو گیم پلی نشون دادند.
بر طبق گفته ی مجله، نسخه ای که نشون دادن مال PC بود و با دسته ی 360 بازیش میکردند (فکر کنم پشتیبانی از کنترولر تایید شد دیگه! :d)

اسکن ها:

http://i.imgur.com/nl2BD.jpg
http://i.imgur.com/3Uxgo.jpg
http://i.imgur.com/VGAgt.jpg

و البته اینم بگم داستان بازی سال 2047 اتفاق میفته، یعنی 24 سال بعد از حوادث Crysis 2. دلیل این تایم اسکیپ اینه که پرافت توسط CryNet زندانی بوده.

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
وای خداااا!!
اصلا تصور بیابون هم تو کرایسی آدم رو به وجد میاره!!
امیدوارم خیلی رو جنگل مانور ندن,اکثرش بیابون باشه!!:d
آخه کی کرایسی رو رو PC با دسته بازی میکنه!!:|

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
بر طبق گفته ی مجله، نسخه ای که نشون دادن مال PC بود و با دسته ی 360 بازیش میکردند
خاک تو سر کچل اون احمقی که این کارو کرده:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر