Crysis 3: Multiplayer | pc

Screen-Shot-2013-01-23-at-10.54.26-AM-618x347.png

درود
تمام بحث راجب Multiplayer بازی از این به بعد در این تاپیک مطرح میشه
بازی حدودا 21روز دیگه منتشر میشه

یک خبر که حتمالا اکثر طرفداران هم می دونند این هست که نسخه بتای Crysis 3 در تاریخ 29 ژانویه 2013 (سه شنبه 10 بهمن ماه 1391) عرضه خواهد شدو حدودا 2 هفته برای ما باز میشه و می تونیم درکنار هم تجربه اش کنیم تا عرضه بازی
توی بتا ی بازی 2 تا mapبرای شما درنظر گرفته شده 1:فرودگاه 2 موزه
همچنین 2 تا مد هم توی بتا در نظر گرفته شد !
Hunter Mode

This multiplayer game mode is all about the survival of the fittest. There are two teams, initially comprised of two permanently cloaked “Hunters”, and up to fourteen CELL troopers awaiting extraction. Each trooper slain respawns on the Hunter team to prey on their former allies, building to a frenetic climax. If any of the troopers survive the round, the hunters lose. Whichever way you play, Hunter Mode delivers a heart-pounding test of strategy and survival

Crash Site Mode

This multiplayer game mode is the ultimate King of the Hill type experience. An Alien dropship deploys a pod at random around the map. Players on each team must remain near the dropped pod in order to capture the zone and accumulate points. Each alien pod holds two shields players can utilize defensively as weapons. In addition, each Crash Site map will have a “Pinger”, a CEPH-constructed walking weapon of mass destruction. But be careful, other players can hijack the Pinger while you’re inside of it!

این هم سیستمی که برای بتا لازم دارید
Minimum

• Betriebssystem: Windows Vista, Windows 7 oder Windows 8
  • Grafikkarte: DirectX 11-Grafikkarte mit 1 GB Grafikspeicher
  • CPU: Dual-Core-Prozessor
  • Arbeitsspeicher: 2 GB Arbeitsspeicher (3 GB bei Vista)
Empfohlen

• Betriebssystem: Windows Vista, Windows 7 oder Windows 8
  • Grafikkarte: DirectX 11-Grafikkarte mit 1 GB Grafikspeicher
  • CPU: Quad-Core-Prozessor
  • Arbeitsspeicher: 4 GB Arbeitsspeicher

پست اول ابدیت می شود
.............................................................
دوستان اگر تمایل دارن اسم idشون را بدهند برای اد شدن
اگر 2 نفر هم می خواههند با همدیگر بازی کنند هر دو نسخه دمو را اجرا کرده هر 2 باید اکنت جدا داشته باشید و تو بازی برای همدیگر درخواست دوستی می فرستید و بعد هر 2 ی سروز را باید انتخاب کنید در اخر هم JOINمی کنید !

آخرین ویرایش:

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
تاپیک مهم میشه

------------
یه سوال آیا مثل نسخه ی قبل میشه وارد بازی شد یا حتما باید اریجین داشته باشیم !!!!

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
خب ضمن تبریک به نزدیک شدن رلیز بهترین بازی دهه و قرن ، ما را هم در میان خود داشته باشید ... بد جور پایه مولتی بازی هستم . از بازی استاد نمیشه گذشت.:x

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
تاپیک مهم میشه

------------
یه سوال آیا مثل نسخه ی قبل میشه وارد بازی شد یا حتما باید اریجین داشته باشیم !!!!
فکر کنم بازم بازی تحت MyCrysis باشه صابر جان !
چون کلا مولتیش هیچ ربطی به اوریجین نداره و تحت MyCrysis و GameSpy هست .
-
من پیشنهاد میکنم اگر به ماد Hunter زیاد اهمیت نمیدین پیش خرید نکنین ! :D چون بازیهایی اوریجین اول ریلیز خیلی گرونن . برای مثال MoH Warfighter موقع ریلیز 100 تومن بود ، الان شده 50-60 .. بذارین یکم بگذره از ریلیز بعد بخرین . :D

---------- نوشته در 01:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:08 PM ارسال شده بود ----------

منم که اصلا 1 هفته هست طرف بازی آنلاین نرفتم ولی C3 رو هر طور شده میام گور پدر نت :d
من که C2 رو راحت با پینگ بالای 300 بدون لگ بازی میکردم ! :D موشکل و دوشواری هم نداشت . :p

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
فکر کنم بازم بازی تحت MyCrysis باشه صابر جان !
چون کلا مولتیش هیچ ربطی به اوریجین نداره و تحت MyCrysis و GameSpy هست .
-
من پیشنهاد میکنم اگر به ماد Hunter زیاد اهمیت نمیدین پیش خرید نکنین ! :D چون بازیهایی اوریجین اول ریلیز خیلی گرونن . برای مثال MoH Warfighter موقع ریلیز 100 تومن بود ، الان شده 50-60 .. بذارین یکم بگذره از ریلیز بعد بخرین . :D

---------- نوشته در 01:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:08 PM ارسال شده بود ----------

من که C2 رو راحت با پینگ بالای 300 بدون لگ بازی میکردم ! :D موشکل و دوشواری هم نداشت . :p
البته الان moh کمتر 130-120 تومن نیست پیش خرید crysis 3 هم 230 هزار تومن تو یه سایت ها دیدم :|

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
تاپیک مهم میشه

------------
EA Games : Origin . فقط اریجین

---------- نوشته در 02:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:37 PM ارسال شده بود ----------

سی دی کی روسی نسخه لیمیتد moh شده 15 دلار, crysis 3 روسی هم 33 دلار, دیگه شما بقیش رو حساب کن.

روسی 100 تومن میشه تا 110 . قبلا این CD Key ها 20 تومن پولش بود آدم زورش میومد بخره یا نداشت . حالا دیگه چطور باید بخریم رو ... باید بگه . پایریت میکنیم تا ابد :d

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,752
نام
فرشید
منم برای بتا اعلام آمادگی می کنم ، البته بتا که نیست، در واقع پیش نمایش بخش مولتی هست، خود بازی هم که 20 روز دیگه داره میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر