Crysis 3: Multiplayer | pc

Screen-Shot-2013-01-23-at-10.54.26-AM-618x347.png

درود
تمام بحث راجب Multiplayer بازی از این به بعد در این تاپیک مطرح میشه
بازی حدودا 21روز دیگه منتشر میشه

یک خبر که حتمالا اکثر طرفداران هم می دونند این هست که نسخه بتای Crysis 3 در تاریخ 29 ژانویه 2013 (سه شنبه 10 بهمن ماه 1391) عرضه خواهد شدو حدودا 2 هفته برای ما باز میشه و می تونیم درکنار هم تجربه اش کنیم تا عرضه بازی
توی بتا ی بازی 2 تا mapبرای شما درنظر گرفته شده 1:فرودگاه 2 موزه
همچنین 2 تا مد هم توی بتا در نظر گرفته شد !
Hunter Mode

This multiplayer game mode is all about the survival of the fittest. There are two teams, initially comprised of two permanently cloaked “Hunters”, and up to fourteen CELL troopers awaiting extraction. Each trooper slain respawns on the Hunter team to prey on their former allies, building to a frenetic climax. If any of the troopers survive the round, the hunters lose. Whichever way you play, Hunter Mode delivers a heart-pounding test of strategy and survival

Crash Site Mode

This multiplayer game mode is the ultimate King of the Hill type experience. An Alien dropship deploys a pod at random around the map. Players on each team must remain near the dropped pod in order to capture the zone and accumulate points. Each alien pod holds two shields players can utilize defensively as weapons. In addition, each Crash Site map will have a “Pinger”, a CEPH-constructed walking weapon of mass destruction. But be careful, other players can hijack the Pinger while you’re inside of it!

این هم سیستمی که برای بتا لازم دارید
Minimum

• Betriebssystem: Windows Vista, Windows 7 oder Windows 8
  • Grafikkarte: DirectX 11-Grafikkarte mit 1 GB Grafikspeicher
  • CPU: Dual-Core-Prozessor
  • Arbeitsspeicher: 2 GB Arbeitsspeicher (3 GB bei Vista)
Empfohlen

• Betriebssystem: Windows Vista, Windows 7 oder Windows 8
  • Grafikkarte: DirectX 11-Grafikkarte mit 1 GB Grafikspeicher
  • CPU: Quad-Core-Prozessor
  • Arbeitsspeicher: 4 GB Arbeitsspeicher

پست اول ابدیت می شود
.............................................................
دوستان اگر تمایل دارن اسم idشون را بدهند برای اد شدن
اگر 2 نفر هم می خواههند با همدیگر بازی کنند هر دو نسخه دمو را اجرا کرده هر 2 باید اکنت جدا داشته باشید و تو بازی برای همدیگر درخواست دوستی می فرستید و بعد هر 2 ی سروز را باید انتخاب کنید در اخر هم JOINمی کنید !

آخرین ویرایش:

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
ما از همه سدا گزشتیم، ولی بازی تو اکانتمون نیست :D
نامرد من هنوز هیچی نرفتم تو ساخت اکانته موندم خخخ :d

هر کیمتونه یه اکانت بسازه یه پیغام خصوصی بده تا بهش جیمیل بدم یکی بسازه ! هم اکنون نیازمند یاریه سبزتان هستیم :)

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
نامرد من هنوز هیچی نرفتم تو ساخت اکانته موندم خخخ :d

هر کیمتونه یه اکانت بسازه یه پیغام خصوصی بده تا بهش جیمیل بدم یکی بسازه ! هم اکنون نیازمند یاریه سبزتان هستیم :)
pm کن تا برات بسازم
......................................
خوب بعد از تلاش های فراوان منم تونستم بازی را اجرا کنم هنوز که چیزی متوجه نشدم از بازی :d
در مورد فریم دهی هم رو تنظیمات دیفالت یهم 20 فریم میداد اما تنظیمات را از very high اوردم رو high تونستم 40*50 فریم بگیرم با 6950
وقت شد چند تا شات هم میزارم :d

---------- نوشته در 12:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:32 AM ارسال شده بود ----------

ما از همه سدا گزشتیم، ولی بازی تو اکانتمون نیست :D
صادق جان پستی که تو صفحه ی فبل گذاشتم را ببین دقیقا کارایی که اون دوستمون گفتن را انجام بدی کارت راه میفته:d

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
pm کن تا برات بسازم
......................................
خوب بعد از تلاش های فراوان منم تونستم بازی را اجرا کنم هنوز که چیزی متوجه نشدم از بازی :d
در مورد فریم دهی هم رو تنظیمات دیفالت یهم 20 فریم میداد اما تنظیمات را از very high اوردم رو high تونستم 40*50 فریم بگیرم با 6950
وقت شد چند تا شات هم میزارم :d

---------- نوشته در 12:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:32 AM ارسال شده بود ----------

صادق جان پستی که تو صفحه ی فبل گذاشتم را ببین دقیقا کارایی که اون دوستمون گفتن را انجام بدی کارت راه میفته:d

تنظیمات ultra نداره؟
کارتتم amd بگیم درایور جدید انویدیا رو دانلود کن حداقل فریم بره بالاتر .
6950 کمی دیگه فکر کنم زیادی داره فریم پایین میده؟مگه اینکه رزلوشنت خیلی بالا برده باشی .

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
تنظیمات ultra نداره؟
کارتتم amd بگیم درایور جدید انویدیا رو دانلود کن حداقل فریم بره بالاتر .
6950 کمی دیگه فکر کنم زیادی داره فریم پایین میده؟مگه اینکه رزلوشنت خیلی بالا برده باشی .
ultera که من ندیدم
رزلوشن رو 1080 هست موشن بلور و aa وaf هم خاموشه بقیه تنظیمات هم رو high هست بین 45 تا 60 فریم میگیرم

---------- نوشته در 01:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:41 AM ارسال شده بود ----------

البته درایور جدید را هنوز نگرفتم اونا بگیرم ببینم چفدر تاثبر داره

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,045
نام
سهند
پویا خان مشکلتو چه جوری با فایلای بازی رو که سیاوش گذاشته حل کردی ؟
الان دقیقا باید چیکار کنیم تا بریم برا دانلود ؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خب آقا بالاخره درایور هم نصب کردم

با این مشخصات => Cpu i7 930 - GTX480 - 6GB Ram
(رزولوشن فول اچ دی ۱۰۸۰)

تو حالت
Very High
بین ۲۰ تا ۲۵ فریم

High
بین ۳۰ تا ۵۰ فریم
که مشکلی نیست و دارم رو همین حالت بازی میکنم

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
خب آقا بالاخره درایور هم نصب کردم

با این مشخصات => Cpu i7 930 - GTX480 - 6GB Ram
(رزولوشن فول اچ دی ۱۰۸۰)

تو حالت
Very High
بین ۲۰ تا ۲۵ فریم

High
بین ۳۰ تا ۵۰ فریم
که مشکلی نیست و دارم رو همین حالت بازی میکنم

very high چقدر فرق میکنه با high که اینقدر باید افت فریم وجود داشته باشه؟
شما تفاوت رو کامل متوجه شدید تو چه جزئیاتی بود؟

من خودم باشم very high رو ترجیح میدم با رزلوشن پایینتر مگه اینکه رو very high کلا رو رزلوشن پایین هم فریم پایین بزنه که دیگه بحث تنها سر کارت گرافیک نیست.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
very high چقدر فرق میکنه با high که اینقدر باید افت فریم وجود داشته باشه؟
شما تفاوت رو کامل متوجه شدید تو چه جزئیاتی بود؟

من خودم باشم very high رو ترجیح میدم با رزلوشن پایینتر مگه اینکه رو very high کلا رو رزلوشن پایین هم فریم پایین بزنه که دیگه بحث تنها سر کارت گرافیک نیست.

وقت زیادی نداشتم که دقیق بخوام چک کنم اما به هر حال در حدی بود که ۲۰ فریم رو پائین بکشه
بعدش یه نکته منفی اینه که بعضی مواقع تکسچرها تاخیر دارن.

اینم اضافه کنم خداییش هانتر مدش خوده توهمه :))

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستانی که بتا رو تست کردند : من توی آلفا Veryhigh +Vsynch On 60 1080P ثابت بهم میداد . با برنامه Dxtory هم از بازی فیلم گرفتم با کیفیت 720P بعضی جاها افت فریم داشت مثلا دیگه یه جا اون قول فضایی میومد مپ میپکید :d . الان وضعیت فریم همونه یا بازی Optimize تر شده ؟

Demon Killer

کاربر سایت
Oct 18, 2012
59
نام
Dante

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر