Crysis 2 - Multiplayer Free

سلام به همه دوستان
میتونید CRYSIS 2 رو آنلاین به صورت FREE بازی کنید
Crysis-2-Multiplayer.jpg

توضیحات:
اول از همه باید آپدیت هارو نصب کنید ( به ترتیب)

1 - ارجینال نسخه ی 1.0 را از لینک زیر دانلود کنید و در مسیر بازی بریزید .
Crysis 2\bin32
دانلود ارجینال نسخه 1
دانلود ارجینال نسخه 1

2 - به ترتیب آپدیت های 1.1 و 1.2 و 1.4 را نصب کنید .
دانلود آپدیت 1.1
دانلود آپدیت 1.1

دانلود آپدیت 1.2
دانلود آپدیت 1.2

دانلود آپدیت 1.4
دانلود آپدیت 1.4

دانلود آپدیت 1.8
دانلود آپدیت 1.8
دانلود
آپدیت 1.8

3 - کرک نسخه ی 1.4 را از لینک زیر دانلود کنید و در مسیر بازی بریزید .
Crysis 2\bin32
دانلود کرک نسخه ی 1.4
دانلود کرک نسخه ی 1.4

(برای اکسترکت کردن این کرک از برنامه ی 7زیپ استفاده کنید ) ( دانلود 7زیپ ) ( دانلود 7زیپ )
4 - اکانت بسازید و لاگین بشین . هنگامی که سریال از این سایت بگیرید هر دفعه که برید توش یه سریال جدید میده :

http://crysis2.m000.eu/

اگرم نشد اینو بزنید

3D7F3JEWUMZT9ZXXJDUV

Crysis 2 1.4 Rang Hack

رنج هک یا به قول بچه ها بالا بردن level :

توضیح :
بازی رو که اجرا کردین دکمه های Alt+Enter رو بزنین تا به windows mode بیاین بعد برنامه رو اجرا کنین حالا وارد یه سرور بشین و یه دست بازی کنید به محضه اینکه تموم شد هر چه قد xp خواستید وارد کنین . کلا تا 50 level داریم که میتونین سریع به 50 برسین

بچه ها توضیح سازنده خیلی واضحه

- Starts mGHC21.4RH.exe
- Go on a server and make your XP and press "Hack XP"
- Make a kill or other points
- Leave the server and you're 50th
1305058516.png

دانلود از ifile

لینک اصلی

آخرین ویرایش:

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
من سریال هر چی میزنم جواب نمیده شما یه سریال به من بده که جواب بده

ببخشید سریال منحصر به فرد از کجا بیاریم؟
منظور از منحصر به فرد اینه که از خودتون در بیارید من دوتا الان میزارم ببینید کدوم کار میکنه
واسه مثال
hnq3-r3ed-fzi5-jey3-2kqe
kze2-d3rj-hmz9-prt2-2tre
یخرده حوصله میخواد دیگه

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
فکر کنم ای روش دیگه کار نمیکنه.این رو ورژن 1.1 کار میکرد که بعد آپدیت 1.2 دادن و دیگه .......;)
پس چرا من چند نفر و میشناسم هنوز دارن بازی میکنن؟
من فعلا 4 گیگ کرایسیس و دان کردم تا فردا پس قردا دانلود میشه خودم امتحان میکنم بهتون میگم

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN
یعنی شما می خواید سریالی که هنوز استفاده نشده رو شانسی حدس بزنید و ازش استفاده کنید؟
شاید انجام بازیهای کپی، چه آنلاین (با برنامه هایی که شمارو به بقیه وصل می کنن) و چه تکنفره به نظرتون زیاد اشکال نداشته باشه و فقط به شرکت بازیساز ضرر برسونه ولی زدن شانسی CD Key که هنوز توسط شخصی خریداری و وارد نشده اصلا کار خوبی نیست. فرض کنید یکی برای خرید این بازی بالای 50 دلار خرج کرده باشه ولی وقتی CD Key رو وارد کنه سیستم بهش بگه که قبلا استفاده شده.
قرار هم نیست این آدم حتما مایه دار باشه. ممکنه یه خارجی باشه که مثل ایرانیا نمیتونه بازی کپی انجام بده و این پول رو پس انداز کرده باشه تا بعد از مدتها یه بازی رو بتونه انجام بده.
اگه اینطور باشه واقعا کار زشتیه و غیر قابل تحمل.

• Like
Reactions: shefer and RoCoCo

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,493
نام
Nimo
یعنی شما می خواید سریالی که هنوز استفاده نشده رو شانسی حدس بزنید و ازش استفاده کنید؟
شاید انجام بازیهای کپی، چه آنلاین (با برنامه هایی که شمارو به بقیه وصل می کنن) و چه تکنفره به نظرتون زیاد اشکال نداشته باشه و فقط به شرکت بازیساز ضرر برسونه ولی زدن شانسی CD Key که هنوز توسط شخصی خریداری و وارد نشده اصلا کار خوبی نیست. فرض کنید یکی برای خرید این بازی بالای 50 دلار خرج کرده باشه ولی وقتی CD Key رو وارد کنه سیستم بهش بگه که قبلا استفاده شده.
قرار هم نیست این آدم حتما مایه دار باشه. ممکنه یه خارجی باشه که مثل ایرانیا نمیتونه بازی کپی انجام بده و این پول رو پس انداز کرده باشه تا بعد از مدتها یه بازی رو بتونه انجام بده.
اگه اینطور باشه واقعا کار زشتیه و غیر قابل تحمل.

اگر چه مربوط به تاپیک نیست ولی باید بگم با این که کار زشتی هست ولی ea همیشه ساپورت خوبی داشته و این key code رو غیر غعال میکنه و key code جدید به شخص میده.

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,251
با حدس زدن که نمیشه سریال معتبر درست کرد. تازه با brute force کردن ممکنه چند ماه طول بکشه تا یک سریال معتبر پیدا کنید.
در مورد این بازی تا قبل از پچ 1.2 میشد با یک سریال الکی اکانت درست کرد و مولتی بازی کرد ولی مثل اینکه الان هر سریالی رو قبول نمی کنه. جالبه کسانی که از قبل اکانت ساخته بودن هنوز میتونن وارد بازی بشن ولی تعداد سرور هایی که روی ورژن 1.1 مونده باشن خیلی کم شده.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,493
نام
Nimo
اینم crack 1.2

برای گرفتن key code از این استفاده کنین
( هر بار که به این صفحه بیاین به کد جدید نشون میده)
اینم خود کرک :

http://www.mediafire.com/?93ni1m55foqhoau

خوب حالا برای کرک کردن بازی شما اول باید بازی رو به 1.2 اپدیت کنین بعد این کرک رو بریزین و بعد از اون یه اکانت با کد های بالا درست کنین.

نکته : در حال حاضر اگر بازی رو به صورت کرک بازی کنین 300 تا سرور بیشتر پیدا نمکینه

من خودم ارجینال دارم ولی منو تو بازی ادد کنین با هم بازی کنیم.

اسمم اینه : masternima

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
اینم crack 1.2

برای گرفتن key code از این استفاده کنین
( هر بار که به این صفحه بیاین به کد جدید نشون میده)
اینم خود کرک :

http://www.mediafire.com/?93ni1m55foqhoau

خوب حالا برای کرک کردن بازی شما اول باید بازی رو به 1.2 اپدیت کنین بعد این کرک رو بریزین و بعد از اون یه اکانت با کد های بالا درست کنین.

نکته : در حال حاضر اگر بازی رو به صورت کرک بازی کنین 300 تا سرور بیشتر پیدا نمکینه

من خودم ارجینال دارم ولی منو تو بازی ادد کنین با هم بازی کنیم.

اسمم اینه : masternima
جواب میده این کرک؟

ehsanjt98

کاربر سایت
Jun 17, 2010
256
نام
احسان
کریسیس 2 را آنلاین گیم کنیم(راهنمایی+کرک 1.4)

بچه ها واسه اینکه آنلاین بازی کنیم :

کرک نسخه 1.4 ( کرک شماره ی یک ) ( ali213 crack )

(وضعیت کرک : در حال کار )

بچه ها دیگه نیازی به آپدیت 1.1 و 1.2 و 1.4 و همچنین نیازی به نسخه ی ارجینال 1.0 نیست .

1 - نسخه ی ارجینال 1.4 رو دانلود کنید . و در محل نصب بازی بریزید :
Crysis 2\bin32
دانلود نسخه ی ارجینال 1.4
یا (فرقی ندارن هر دو یکی هستن)
دانلود نسخه ی ارجینال 1.4
( من برای اینکه مشکلی پیش نیاد و خواستم تست کنم از اول بازی رو نصب کردم اصلا فک نمی کنم نیاز به نصب مجدد باشه اگه کسی مشکل داشت لطفا مطرح کنه )

2 - حالا کرک 1.4 رو دانلود کنید و آنرا نصب کنید .
دانلود کرک 1.4
یا (فرقی ندارن هر دو یکی هستن)
دانلود کرک 1.4
( لازم نیست بهش آدرس بدین خودش آدرس بازی رو پیدا میکنه و شما همش next بزنید و دست به هیچی نزنید )

3 - اکانت بسازید و لاگین بشین . هنگامی که سریال خواست از این سایت استفاده کنین یا خودتون هر چیزی خواستین وارد کنین .
http://crysis2.m000.eu

نکته ی کلیدی : هنوز محدودیت زمان رو داریم یعنی فقط از ساعت 19:30 تا 1:30 شب می تونیم بازی کنیم . (به وقت ایران )

ضمیمه : اگه هنگامی که به سروری وصل شدین میخواین برین تو بازی اررور داد و از بازی خارج شدید بازی را از اول اجرا کرده سپس کلیدهای Alt+Enter رو بگیرید تا بازی بصورت windows mode اجرا بشه وقتی وارد بازی شدین دوباره همان کلیدها رو فشار دهید تا به شکل full screen برگرده .

لینک اصلی سازندگان

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر