Crysis 2 تاخیر خورد، NFS: Shift 2 تایید شد

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
veziakqex3uv9ca8cr.jpg

EA در گزارش مالی خود تایید کرد Crysis 2 در ربع چهارم سال مالی این شرکت، یعنی زمستان امسال منتشر خواهد شد. قبل از این تاریخ عرضه این بازی پاییز 2010 عنوان شده بود که هم اکنون به ربع اول سال 2011 تاخیر خورده است.

اما از طرفی دیگر، این شرکت تایید کرد دومین شماره از Need for Speed: Shift در حال ساخت است و این بازی نیز همانند Crysis 2 در ربع چهارم سال مالی این شرکت، یعنی زمستان امسال عرضه خواهد شد.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
nfs shift الان بعد از عرضه ي forza 3 همچنين بعد gt5 من نمي دونم چي مي خواد بگه حداقل اميدوارم اون فيزيك داغونشو درست كنن تا حداقل يكم حس واقع گرايانه داشته باشه

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
:|

هدفشون از Shift 2 چیه ؟
مگر این که یه NFS خبایانی هم کنارش بدن!!!
این برنامه بعد از Hot Pursuit 2 هست فکر کنم ...
فکر کنم یه جوری شده یکی در میون خیابونی و پیستی میده بیرون !

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بابا من کرایسیس میخوام :D
میوام ببینم ایا واقعا میتونه هیلو کیلر باشه یا نه ؟ :D
فعلا که از ترس نفروختن از کنار HALO و COD کشیده کنار- یعنی COD killer هم نیست- HALO که جای خود داره

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این موضوع یه جورایی مشخص بود و من همون موقع هم مطمئن بودم EA شماره بعدی رو بیرون میده
واقعا عالی شد.یکی در میون یه بازی آرکید و یه بازی سیمولیشن از سری NFS
اینجوری هم سازنده ها وقت بیشتری برای ساخت بازی دارن
البته مشخصا EA نمیاد Need For Speed: Hot Pursuit رو توی ماه نوامبر امسال بده بیرون و بعد 3-4 ماهه دیگه Shift 2

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
این NFS جدید واقعا قشنگه من که خیلی منتظرشم
ولی دوستان شاید این سوالی که میخوام بپرسم ربطی به این تاپیک نداشته باشه کسی از شما میدونه ghost recon جدیده چه تاریخی عرضه میشه؟؟

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
فعلا که از ترس نفروختن از کنار HALO و COD کشیده کنار- یعنی COD killer هم نیست- HALO که جای خود داره

البته تا اونجایی که من می دونم cod با توجه به اینکه انحصاری نیست اما روی ۳۶۰ از هیلو بیشتر فروخته و فروش کلیش هم فکر کنم تا الانتقریبا دو برابر هیلو شاید هم بیشتر باشه!!!!
ویرایش:البته mw2 هم جز بازی های خیلی افتضاح وبی سرو تهی بود که به نظرم داستان خاصی نداشت و خیلی بد هم روایت شده بود.من که هنوز حوصله تموم کردنش رو ندارم.تا نصفه هاش روی PS3 رفتم.شاید در آینده یه روزی حوصله ام شد تمومش کنم.

آخرین ویرایش:

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
شدن عین اکتی !:d
که COD هاشونو یکی در میون مدرن و قدیمی منتشر میکنن!lol!
اینا هم یکی در میون سیمولیت(!) و سوپر آرکید ........
کرایسیس 2 هم شانس آورد تاخیر خرد!:d

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
واي نه..... حالا اون شيفت كه آشغالي بيش نيست . ولي كرايسيس چرا؟؟؟؟؟؟
كلي سيستم ارتقا داديم واسه كرايسيس دوباره بايد بريم سماق بمكيم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر