شایعه CRYSIS براي كنسول ها . BIOSHOCK 2 و.........

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

سايت GAME GURA اين شايعه ها رو قرار داده گفته اينها اتفاقات بزرگ E3 2008 هستند

118859_hs.jpg

- استوديو ي RETRO بر روي عنوان ZELDA در سبك اول شخص كار ميكنه

- عنوان CRYSIS براي 360 و PS3 در حال ساخته. كه براي PS3 در زمستان و براي 360 در تاريخ نامعلومي عرضه ميشود

- ه FLASH كه يكي از قهرمان كميك هاي D.C هست به دنياي GAME وارد ميشود . اين بازي به صورت مولتي پلتفرم عرضه ميشود

- عنوان دوم بازي BIO SHOCK به صورت انحصاري براي 360 و PC خواهد بود

- شركت SONY قصد خريد يكي از بزرگترين استوديو هاي GAME در جهان داره

موفق باشيد !!

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
من که حرف اینا رو قبول ندارم. من با یه پی سی که قدرتش از 360 کمتره این بازی رو روی high اجرا کردم. حالا 360 نمیتونه حداقل روی high اجراش کنه؟ عجیبه....:-"
این بیوشک 2 هم اگه کین و گروهش مثل قبل کار نکنن فکر نمیکنم مثل قبل حال بده.

1 - من منظورم Crysis بود

2 - شما اگه منظورت Crysis بود ميشه حرفتون به عنوان جك سال انتخاب كرد روي 8800 بازي به زور اجرا ميشه 30 فريم ثابت هم نميده اونوقت............؟

3 - اگه منظورتون Bio Shock ميشه سيستمتون به ما بگيد ؟؟؟

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
1 - من منظورم Crysis بود

2 - شما اگه منظورت Crysis بود ميشه حرفتون به عنوان جك سال انتخاب كرد روي 8800 بازي به زور اجرا ميشه 30 فريم ثابت هم نميده اونوقت............؟

3 - اگه منظورتون Bio Shock ميشه سيستمتون به ما بگيد ؟؟؟

منم با شما موافقم اما میدونی چیه . البته دوستان از همینجا از دوستان معذرت میخوام . منظورم را کسایی که باید بفهمن میفهمن که با چه کسانی هستند بله کسری عزیز ایشون راست میگن اما :
pc قبل من یک 6600 gf معمولی بود . منم crysis را روی آن اجرا کردم . نه تسکچر داشت نه فریم درست همش هم هر چند ثانیه قفل میکرد و باز حرکت می افتاد . نمیدونم چرا بعضیها فکر میکنند همین که کامپیوتر یک بازی را اجرا میکنه و بالا میاره میگن ا ههههه یعنی کامپیوتر من این بازی به این عظمت را اجرا کرد .
دوست من : اگه بازیهایی که میکنی یک ثانیه stop نداشت و اگر فریم و تسکچر و بافتها و و و و و همه چیز در حد تیم چلسی ( تیکه جدید :biggrin1: ) بود اون موقع حرف شما درست بود .
اگه اینطور بود که بهترین بازیها با بهترین گرافیک در pc از 360 بهتر باشه که تا همین الان دیگه همه کنسولها هک بودند ( البته بگم میدونم هک ربطی به گرافیک نداره و به سخت افزارهای دیگر و دیگر موارد ربط داره . بحث اینجا فقط گرافیک بود درسته ! ) . . زیاده گویی نمیکنم فعلا . ;)

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
من که حرف اینا رو قبول ندارم. من با یه پی سی که قدرتش از 360 کمتره این بازی رو روی high اجرا کردم. حالا 360 نمیتونه حداقل روی high اجراش کنه؟ عجیبه.
تا اونجایی که من دیدم روی کنسولها از عوامل گرافیک عالی . فیزیک عالی . محیط وسیع نهایت فقط دو عامل قابل اجرا بشه ولی Crysis تمام این عوامل رو تو بهترین سطح داشت بس 100 درصد مطمئن باش با کیفیت Pc نیست

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
گرافیک 360 که تقریبا قدرتش مثل 8800 gtx هستش. با این کارت روی hight (البته نه با aa بالا و روی 2x ) میشه راحت بازی کرد. فریم بازی رو این کارت خیلی خوبه. نمیدونم چرا میگید فریم با زور میده...
من که نگفتم روی very hight... اگه با پی سی و کارت 8800gtx میشه رو high اجرا کرد با 360 نمیشه؟!!!!!!!!!!!! کارت گرافیک 360 هم تقریبا هم تراز اون کارته حالا با یکم فریم کمتر. بازم معتقدید نمیشه رو high رو کنسولا اجراییش کرد؟;)

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
گرافیک 360 که تقریبا قدرتش مثل 8800 gtx هستش. با این کارت روی hight (البته نه با aa بالا و روی 2x ) میشه راحت بازی کرد. فریم بازی رو این کارت خیلی خوبه. نمیدونم چرا میگید فریم با زور میده...
من که نگفتم روی very hight... اگه با پی سی و کارت 8800gtx میشه رو high اجرا کرد با 360 نمیشه؟!!!!!!!!!!!! کارت گرافیک 360 هم تقریبا هم تراز اون کارته حالا با یکم فریم کمتر. بازم معتقدید نمیشه رو high رو کنسولا اجراییش کرد؟;)

اولاً که اون HIGH است . نه hight .. اونی که شما منظورتون بوده Height بوده که به معنی ارتفاع است .

ثانیاً شما چجوری به این نتیجه رسیدید که xenon با 3*16 تا Unified Shader معادل 8800GTX با 128 تا pipeline است ؟ :D که البته قیمت اولیه 8800GTX حدود 600 دلار بود که از یک کنسول بیشتره !

ثالثا" xenon تقریباً معادل X1800/X1900 است (البته معماری متفاوتی داره) و کارت گرافیک نصب شده روی PS3 به گفته Anand (معرف حضور هست که انشاا... ) "is like a Slow 7800GTX ".

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
اولاً که اون HIGH است . نه hight .. اونی که شما منظورتون بوده Height بوده که به معنی ارتفاع است .

ثانیاً شما چجوری به این نتیجه رسیدید که xenon با 3*16 تا Unified Shader معادل 8800GTX با 128 تا pipeline است ؟ :D که البته قیمت اولیه 8800GTX حدود 600 دلار بود که از یک کنسول بیشتره !

ثالثا" xenon تقریباً معادل X1800/X1900 است (البته معماری متفاوتی داره) و کارت گرافیک نصب شده روی PS3 به گفته Anand (معرف حضور هست که انشاا... ) "is like a Slow 7800GTX ".
نه می تونه! از 8800 هم سرتره :cheesygri

don't flame me i'm an ATI fan ! :biggrin1:

اما جدا روی کنسول که خبری از DX10 نیست که پس میشه انتظار داشت در اون حد اجراش کنه نهایتش روی 30 فریم اجرا بشه :-"

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
حالا تا E3 معلوم میشه سونی کدوم استودیو رو میخره انقد بحث نکنید
اخرش مثل همیشه ضد حال میشه...مثلا استودیوی دیوید جفی رو میخره:biggrin1:
در بین استودیوهای بزرگ من فکر میکنم konami یا square enix
ولی فکرشو کنید مثلا capcom یا R* اوه اوه چه شود:laughing:

مرسی

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
خیلی جالبه پس ما بریم پول gtx رو بدیم یه 360 بگیریم حالشو ببریم!!!:laughing::cheesygri
حتما گرافیک ps3 هم در حد 8800ultra هست دیگه؟!!؟:-"

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
الان یه چیزی میگم باز سرم میریزید:biggrin1: من که از یکی از مدیرای اینجا پرسیدم گفتش گرافیک 360 در حد 8800 هستش. بنا به همون اینا رو گفتم. اگه از این حد پایین تر باشه فرمایش شما درسته.
پ.ن : حالا شما نمیخواد به من زبان یاد بدید high که یه t اضافه شده بود و منظورم همون high بود.

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
الان یه چیزی میگم باز سرم میریزید:biggrin1: من که از یکی از مدیرای اینجا پرسیدم گفتش گرافیک 360 در حد 8800 هستش. بنا به همون اینا رو گفتم. اگه از این حد پایین تر باشه فرمایش شما درسته.
پ.ن : حالا شما نمیخواد به من زبان یاد بدید high که یه t اضافه شده بود و منظورم همون high بود.

8800 این مدلا رو داره :
112.gif

Ultra
GTX
GTS
GS
(همینا هستن دیگه ؟ نه ؟!!!)
حالا در حد کدومشونه؟؟؟؟!!!!!!!
283.gif

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
هيچ كدوم از كنسولها نميتوانند حتي تو خواب هم medium بازي رو اجرا كنند فكر كنم نسل بعد هم همينطور باشد.
هنوز هيچ سيستمي نيست جزييات كامل crysis رو نشون بده.
راستي بچه ها من تابستون ميرم Hochschule darmastadt تو آلمان cryengine2 رو ياد بگيرم به اميد خدا crysis2 رو خودم ميسازم حاشو ببريد.:cheesygri

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
یکی از مدیرای بخش سخت افزار بود حالا بگم بد میشه بخاطر همین نمیگم ;)
پس اگه اینطوری که شما میگید باشه این کنسولا همچین غولی هم نیستن. قدر پی سی رو حالا میدونم:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر