Xbox CrossfireX

سازنده
Remedy - Smilegate
تاریخ انتشار
February 2022
ناشر
Smilegate
پلتفرم‌ها
  1. Xbox One
  2. Xbox Series X|S
یک درگیری گسترده جهانی بین دو گروه نظامی Global Risk و Black List شکل گرفته و شما باید در نقش یکی از این دو گروه، به نبرد با گروه دیگه بپردازید.
این ایده اولیه بازی Crossfire است که در سالهای 2007 و 2008 توسط شرکت کره ای Smilegate برای کامپیوترهای شخصی ساخته و عرضه شد. یک بازی شوتر اول شخص آنلاین و free to play که به محبوبیت عجیبی، خصوصا در آسیا دست پیدا کرده و صدها میلیون بازیکن در سراسر دنیا داره.

حال شرکت Smilegate تصمیم گرفته پای این بازی رو به کنسول ها هم باز کنه. در کنار مولتی پلیر پرسرعت و بسیار محبوب، برای اولین بار یک بخش Campaign داستانی هم در کنار آن عرضه میشه. سران Smilegate که از طرفداران سری مکس پین هستند، برای این بخش به سراغ استودیو Remedy رفتند. بدین ترتیب خالق مکس پین و Alan Wake برای اولین بار روی یک شوتر اول شخص کار خواهد کرد.

163633

در بخش داستانی بازی رمدی چرایی این درگیری رو برای ما از دید هر دو گروه Global Risk و Black List توضیح میده. رمدی کاراکترهای بازی رو شخصیت هایی ایده آل و کامل معرفی میکنه که ترکیبی از شخصیت پردازی غربی و شرقی است و آنها رو با کاراکترهای بازیهایی مثل Resident Evil و MGS مقایسه میکنه.

بازی توسط موتور داخلی رمدی Northlight ساخته میشه و بازی به صورت 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد. رمدی از قابلیتی به نام Combat breaker هم صحبت کرده که مشابه Bullet time در مکس پین خواهد بود.

CrossfireX در سرویس گیم پس نیست. بخش مولتی پلیر بازی free to play خواهد بود و اگر اشتراک گلد دارید میتونید بطور رایگان آن را دانلود و بازی کنید. Campaign بازی بطور جداگانه و در Premium Battle Pass که شرکت Smilegate در نظر گرفته فروخته خواهد شد که علاوه بر بخش داستانی، مدهای مولتی پلیر بیشتر و امکانات دیگه رو هم شامل میشه.

این بازی در سال 2021 بطور انحصاری برای Xbox One و Xbox Series X عرضه خواهد شد.

تریلر بخش داستانی (720p):

View attachment CrossfireX+-+Official+Single-Player+Campaign+Trailer.mp4

آخرین ویرایش:

Parmidgamergirl

کاربر سایت
Mar 6, 2022
154
بسیار لذت بردم از بخش چند نفره بازی؛ واقعا از لحاظ سرعت و گان پلی دست کمی از بازی های معروف تو این سبک کم نداره. هر کی دانلود نکنه سرش کلاه رفته!واقعا!!!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
بسیار لذت بردم از بخش چند نفره بازی؛ واقعا از لحاظ سرعت و گان پلی دست کمی از بازی های معروف تو این سبک کم نداره. هر کی دانلود نکنه سرش کلاه رفته!واقعا!!!
این بازی و عجیبه که خوشت اومده من نهایت تحملم 20 دقیقه بود و پاک کردم با فرستان امواج بشدت منفی سمت سازنده هاش 😅
بازی تو تموم بخش هاش نابود کامله.
هیچ شرکت دیگه ای خودشم بخواد نمیتونه به این افتضاحی بازی بسازه.

Parmidgamergirl

کاربر سایت
Mar 6, 2022
154
این بازی و عجیبه که خوشت اومده من نهایت تحملم 20 دقیقه بود و پاک کردم با فرستان امواج بشدت منفی سمت سازنده هاش 😅
بازی تو تموم بخش هاش نابود کامله.
هیچ شرکت دیگه ای خودشم بخواد نمیتونه به این افتضاحی بازی بسازه.
نمیدونم. عجیبه. چون پلیر هم خیلی زیاد داره. من که خوشم اومد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر