Crayon Physics

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
با سلام

چند روز پیش یه مینی گیم رو از دی وی دی یکی از شرکت ها نصب کردم و شروع کردم به بازی کردن...اگر شکل و محیط بازی رو میدید حتما بلافاصله بازی رو Unistall میکردین ولی من کمی این بازیو انجام دادم و فهمیدم چطور میشود با کمترین بودجه یکی از خوش ساخت ترین بازی ها روساخت
متاسفانه اطلاعاتی در مورده سازنده این بازی چیزی نمیدونم
این بازی شمارو به صفحه نقاشی جالب و رنگارنگ می برد که تنها کاری که باید بکنید اینه که یه سیب سرخ رو به یک ستاره برسونید...ایده بازی بسیار ساده و راحت است ولی با حرکت در مرحله های مختلف می فهمید این بازی بسیار هم پیچیده است مخصوصا از نظر فیزیک
شما باید با ساختن انواع جسم ها مثل مربع و دایره و قرقره و .........این سیب رو به ستاره برسونید و مرحله رو به پابان برسونید...قوانین فیزیک تو این بازی واقعا چشمانتان را باز میکند که از این نظر تنها بازی Half Life توانایی مقابله با این بازی رو داره....تنها شما با داشتن یک مداد شمعی این کارها را انجام میدهید
بنده 3 ساعته این بازی رو به پایان رساند و لذتی که از این بازی بردم از بازی GTA که در حال انجام ان هستم نبردم

این بازی زیبا را از دست ندهید...نصف عمرتان بر فناست

اینم لینک دانلود:http://rapidshare.com/files/86028445/Crayon.rar
رمز فایل فشرده:majuracc

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
واقعا بازی خلاقانه ای هست شما باید با نقاشی کردن اون سیب که به شکل توپه به دایره برسونید بازی تقریبا تو مایه های بازیهای خلاقانه ای مثل world Of goo هست و دانلودش به همه توصیه میشه

maTee

کاربر سایت
May 17, 2008
26
بسیار لذت بردم ممنون فقط این 24 مگی هم نسخه دمو بود کسی لینک کاملشو نداره؟
و کسی میدونه با چه موتوری ساختنش ؟ با FLASH ساختن؟

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
من این بازی رو از دی وی دی دانلود کردم...
نسخه کاملشو برا دانلود گشتم فعلا ندیدم..هر موقه پیدا کردم میذارم

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من این بازی رو از دی وی دی دانلود کردم...
نسخه کاملشو برا دانلود گشتم فعلا ندیدم..هر موقه پیدا کردم میذارم
لینک بازی رو بصورت FUll نه Demo تو اون یکی تاپیک که هم اسمه یکی از دوستان گذاشت!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر