Multi Platform Crash Team Racing Nitro-Fueled

سازنده
Beenox
تاریخ انتشار
June 21, 2019
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

با تشکر از @NINJѦ برای طراحی سردر تاپیک:-bd

Last edited by a moderator:

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
تیزر سیزن :

دوتا اسکزین شات دیگه :
View attachment 114699 View attachment 114700

ماشین ها عالین، مخصوصا ماشین خود اسپایرو>:)

لباس هایی که جایزه سیرن هستن افتضاحن!!!! آخه...سری Titan ؟ :|

لباس های فروشی هم که...اکثر کاراکترهاش.... نع...!:-" اابته باز اینایی که عکسشون هست خوبه، ولی به طور کلی کاش بیشتر برای کاراکترهای کلاسیک بود:-"
Sparx توی عکس هست ولی گیم پلی نه! کاراکترم نیست(مشخصه..نیم وجب بیشتر نیست خو! :-" ) امیدوارم همونی که میخواستم بشه، وگرنه چه دلیلی بود توی عکس باشه؟ >:)

طراحی مرحله کاملا از شماره اول اسپایرو هست، طراحیشم خوبه! البته هنوز ویدی کامل مسیر رو ندیدم! :D

آها از همه مهم تر! چرا اسپایرو لباس مخصوص نداره؟ :| یعنی واقعا نمیخوان یه لباس مخصوص برای اسپایرو طراحی کنند؟ خیلی چیزن:| خیلییییی! :| تازه خیر سرم امیدوار بودم برای هانترم طراحی کنند:( حداقل لباس اسکیت سواریش رو بدن:-" (یا پرواز... یا زیر آب...)

و دوتا دیگه کاراکتر لیک شده بود و خبری نشد... سیزن قبلم دوتا کاراکتر دیگه انتظار میرفت و خبری نشد... یعنی باز یک سیزن دیگه اسپایرو داریم؟ ولی من انتظار سیزن دوم اسپایرو با کاراکترهای دیگه داشتم نه اونا! :|
امیدوارم حداقل track جدید هم بدن و نه با همین ترک ها سیزن جدید بدن:D

آها چلنج های جدید زیادی به چشم دیده میشه! :D امیدوارم خوب باشن... چیزای co op محورم نباشن:))
ولی کلا اینکه تنوع چلنج ها رو زیاد میکنند عالیه! :x

اینم ویدیو کامل مسیر :

هنوزم ندیدم ولی گویا Sparx بله...>:)
خیلی باحاله :D
راستی نگفتن قدرت هرکدوم از اونا چقدره ؟ منظورم سرعت و دریفت و از اینجورچیزاست :D

چه جالب بهش دقت نکرده بودم :D ... بجای وومپا الماس گذاشتن و جعبه هاش هم ... اوووف :D ... فقط من بعضی موقع ها الماس سبزهارو جای اون معجون ها اشتباه میگرفتم :D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
دیسک بازی به چه فریموری نیاز داره. روی کنسولی که 5.55 هست هم اجرا میشه؟
یکی از دوستان قصد خرید دیسک رو داره. با کنسول فریمور 5.55. کسی اطلاعی در مورد حداقل فریمور مورد نیاز اجرای بازی نداره؟

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
ویدیو مسیر رو دیدم...فوق العاده دوست داشتنی بود! طراحیش عالی:x (گفتم تم قرون وسطایی دقیقا همین بخش شروع مرحله تو ذهنم بود! :D )

جایگزینی سیب با الماس ، تغییر شکل جعبه ها، Sparx ... عالی عالی! یه کاری کردن مرحله اسپایرو واقعا حس اسپایرو بده! :x
دقیقا مرحله ی مرباط به زلدا توی MK8 هم همین تفاوت رو با بقیه مراحل داشت و باعث میشد یه حس خاصی بده نسبت به بقیه... خیلی خوشحالم که اینجا هم چنین کردن تا واقعا این حس رو بده که واقعا سنگ تموم گذاشتن رو این مرحله! :x

خیلی باحاله :D
راستی نگفتن قدرت هرکدوم از اونا چقدره ؟ منظورم سرعت و دریفت و از اینجورچیزاست :D

چه جالب بهش دقت نکرده بودم :D ... بجای وومپا الماس گذاشتن و جعبه هاش هم ... اوووف :D ... فقط من بعضی موقع ها الماس سبزهارو جای اون معجون ها اشتباه میگرفتم :D
اینطور که از رو ویدیو ملت حدس زدن
Gnasty = Turning
Spyro = Balanced/Accel
Hunter = Accel/Speed

دقیق ترش...فردا-پس فردا که سیزن اومد مشحص میشه:D
امیدوارم اسپایرو حداقل Accel باشه و هانترم اسپید:D ولی فکر میکنم اسپایرو رو بالانس بدن...:(

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
ویدیو مسیر رو دیدم...فوق العاده دوست داشتنی بود! طراحیش عالی:x (گفتم تم قرون وسطایی دقیقا همین بخش شروع مرحله تو ذهنم بود! :D )

جایگزینی سیب با الماس ، تغییر شکل جعبه ها، Sparx ... عالی عالی! یه کاری کردن مرحله اسپایرو واقعا حس اسپایرو بده! :x
دقیقا مرحله ی مرباط به زلدا توی MK8 هم همین تفاوت رو با بقیه مراحل داشت و باعث میشد یه حس خاصی بده نسبت به بقیه... خیلی خوشحالم که اینجا هم چنین کردن تا واقعا این حس رو بده که واقعا سنگ تموم گذاشتن رو این مرحله! :x

اینطور که از رو ویدیو ملت حدس زدن
Gnasty = Turning
Spyro = Balanced/Accel
Hunter = Accel/Speed

دقیق ترش...فردا-پس فردا که سیزن اومد مشحص میشه:D
امیدوارم اسپایرو حداقل Accel باشه و هانترم اسپید:D ولی فکر میکنم اسپایرو رو بالانس بدن...:(
امیر یه چیزی رو برخلاف تو دوست ندارم و نمی پسندم
اینکه coin بیاد جایگزین چالنج رفتن برای انلاک کردن اون جوایز بشه/:)
اصل مزه ی اون جوایز به سختی هست که توی راه دریافتش کشیدی و خون و دل ها خوردن هاشه!
البته خون و دل خوردن نداره و بیشتر وقت گذاشتن می طلبه:D
میدونی چی خون و دل خوردن داره؟؟
۳۴بار رکورد نیترو اکسیدو زدن:)) (Only 4 left:>)
حالا اگر مثلا میگفت ۱۰۰ هزار کوین بدین تا جوایز انلاک شه بازم یه چیزی!! :p

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
امیر یه چیزی رو برخلاف تو دوست ندارم و نمی پسندم
اینکه coin بیاد جایگزین چالنج رفتن برای انلاک کردن اون جوایز بشه/:)
اصل مزه ی اون جوایز به سختی هست که توی راه دریافتش کشیدی و خون و دل ها خوردن هاشه!
البته خون و دل خوردن نداره و بیشتر وقت گذاشتن می طلبه:D
میدونی چی خون و دل خوردن داره؟؟
۳۴بار رکورد نیترو اکسیدو زدن:)) (Only 4 left:>)
حالا اگر مثلا میگفت ۱۰۰ هزار کوین بدین تا جوایز انلاک شه بازم یه چیزی!! :p
انقدر آیتم هر سیزن هست که اگر مثل بعضیا (@The End Of Ps :p) سکه ذخیره نداشته باشی سخته کل بازار رو پاکسازی کردن و بعد خرج کردن برا باز کردم بقیه جوایز:))

ولی به نظرم بد نیست، چون در اصل چالش خاصی اونقدر نمیطلبه برای باز کردن جوایز سیزن، بیشتر وقت گیره! ... اینکه بتونی یکم از وقت گیری رو هم اینجوری جبران کنی ارزشش رو داره...
ولی تا نصف سیزن رو راحت میشه رفت،بیشتر برای اونایی به درد میخوره که ممکنه دیر شروع کنند به بازی کرون یک سیزن یا حالا مشکلی پیش بیاد چند روزی نتونند بازی کنند، اینجوری جبرانش میکنند:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
هانتر بالانس هست و GNASTY GNORC هم turn :D اکسل نداریم
به حق چیزای نشنیده:-"
کلا دوتا اسپید باید میدادن این سیزن>:) (البته اسپایرو که ثابت کرده از هانتر سریع تره...ولی خو:-" جفتشون اسپید منطقی ترین حالت بود:D )

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر