Multi Platform Crash Team Racing Nitro-Fueled

سازنده
Beenox
تاریخ انتشار
June 21, 2019
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

با تشکر از @NINJѦ برای طراحی سردر تاپیک:-bd

Last edited by a moderator:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
من همون روزای اول اگر یادت باشه به این مشکل خوردم...ولی خوب شانس اوردم هیچی بازی نکرده بودم اون موقع تقریبا!
اما مطمئنی آیتم هات هم پاک شدن؟ چون من آیتم هام بودن! فقط بخش ادونچرم پاک شد(یعنی تو خود بازی که میزدم لود بشه ارور میداد)
اینی که تو میگی اگر باشه یعنی سیو کامل خراب شده... یه امتحانی هم بکن، نت کنسول رو قطع کن، شاید اتفاقاتی افتاد... بعضی وقتا به خاطر وضعیت نت بعضی بازی ها درست سیو حالت آفلاینشون هم لود نمیشه:|
آره یادمه , از دیروز هر کاری که فکرشو کنی انجام دادم فقط آیتم هایی که از pit shop خریدم بازه و تمام اسکین هایی که با اول شدن باز میشه تمام آیتم هایی که با 101% کردن ادونچر باز میشه رو پاک کرده + تمام تایم تریال ها . فکر کن غیر دو سه تا مپ همرو نیترواکسید رو زده بودم واقعا مغزم داشت میترکید ولی خب شده دیگ درست هم نشد . فقط اینی که بعد هر بازی مینداخت منوی اصلی درست شد
مثلا قرار بود با پچ جدید این مشکل حل بشه به نظرم همتون یه بک آپ داشته باشید

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
آره یادمه , از دیروز هر کاری که فکرشو کنی انجام دادم فقط آیتم هایی که از pit shop خریدم بازه و تمام اسکین هایی که با اول شدن باز میشه تمام آیتم هایی که با 101% کردن ادونچر باز میشه رو پاک کرده + تمام تایم تریال ها . فکر کن غیر دو سه تا مپ همرو نیترواکسید رو زده بودم واقعا مغزم داشت میترکید ولی خب شده دیگ درست هم نشد . فقط اینی که بعد هر بازی مینداخت منوی اصلی درست شد
مثلا قرار بود با پچ جدید این مشکل حل بشه به نظرم همتون یه بک آپ داشته باشید
خدایی خیلی زوره اینجور سیوت بپره
اونم اون همه تایم تریلی که اکسید رو زدیx_x
من تو زدن همین N. TROPY موندم چه برسه اکسید:|:-"

اقا میگم امید داشته باشم برسم تهش؟:D
اون یه هفته ده روز اول رو اصلا تو باغ نبودم و همش Adventure میرفتم :-":D

113844

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
خدایی خیلی زوره اینجور سیوت بپره
اونم اون همه تایم تریلی که اکسید رو زدیx_x
من تو زدن همین N. TROPY موندم چه برسه اکسید:|:-"

اقا میگم امید داشته باشم برسم تهش؟:D
اون یه هفته ده روز اول رو اصلا تو باغ نبودم و همش Adventure میرفتم :-":D

اره راحت میرسی 7 روز مونده هنوز
اینقدر زور داشت کلا از امروز رفتم مسافرت تا شنبه یکم یادم بره :))

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اره راحت میرسی 7 روز مونده هنوز
اینقدر زور داشت کلا از امروز رفتم مسافرت تا شنبه یکم یادم بره :))
در اصل 6 روز البته... و 16000 امتیاز... یعنی روزی 2666 امتیاز! خیلیه=))
نشدنی نیستا ولی واقعا خیلیه:))
من خودم Decal آخری رو گرفتم و مونده استیکر و کاراکتر...بازم شک دارم میرسم یا نه:D

@voldmort البته حواست باشه حتما ماموریت هفتگی ها رو هم بری...دقیق نمیدونم کی ریست میشه، ولی ممکنه امروز فردا مثلا ریست بشه... بگیر که امیدوار بشی :D
اون ایونت ها هم یک سریش که خرکیه، ولی چندتاش رو راحت میشه گرفت، اونا رو هم بگیری میانگین امتیاز روزانه ت کمتر میشه...بیشتر میشه امیدوار شد:D

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
از اونجایی که بازی رو برای پی سی ندادن (لعنت الله علیه) رفتم گیم نیت چند دست بازی کردم نامرد خیلی باهاش حال کردم :|
منتها یه مشکلی داریم، هر بار که بازی میکنیم save ها میپره اینو باید چیکارش کرد؟
راستی بقیه کاراکترها چه جور آزاد میشه؟ با بازی کردن ادونچر؟ یا راه دیگه ای داره مثلا کد زدن مثل قبلا؟
و اینکه بازی بصورت اکانتی هستش یعنی به اینترنت متصل نیست و طرف هم میگه نمیشه آنلاین شد وگرنه بن میشه(یه همچین چیزی) مشکل از این نیست که ذخیره ها میپره؟ برای آزاد کردن بقیه کاراکترها حتما باید به نت متصل شد؟

• Like

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
از اونجایی که بازی رو برای پی سی ندادن (لعنت الله علیه) رفتم گیم نیت چند دست بازی کردم نامرد خیلی باهاش حال کردم :|
منتها یه مشکلی داریم، هر بار که بازی میکنیم save ها میپره اینو باید چیکارش کرد؟
راستی بقیه کاراکترها چه جور آزاد میشه؟ با بازی کردن ادونچر؟ یا راه دیگه ای داره مثلا کد زدن مثل قبلا؟
و اینکه بازی بصورت اکانتی هستش یعنی به اینترنت متصل نیست و طرف هم میگه نمیشه آنلاین شد وگرنه بن میشه(یه همچین چیزی) مشکل از این نیست که ذخیره ها میپره؟ برای آزاد کردن بقیه کاراکترها حتما باید به نت متصل شد؟
بازیش هکی نبوده ؟ شاید واس خاطر همینه (البته من خودم نمیدونم اظهار نظر کردم :D )

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
در اصل 6 روز البته... و 16000 امتیاز... یعنی روزی 2666 امتیاز! خیلیه=))
نشدنی نیستا ولی واقعا خیلیه:))
من خودم Decal آخری رو گرفتم و مونده استیکر و کاراکتر...بازم شک دارم میرسم یا نه:D

@voldmort البته حواست باشه حتما ماموریت هفتگی ها رو هم بری...دقیق نمیدونم کی ریست میشه، ولی ممکنه امروز فردا مثلا ریست بشه... بگیر که امیدوار بشی :D
اون ایونت ها هم یک سریش که خرکیه، ولی چندتاش رو راحت میشه گرفت، اونا رو هم بگیری میانگین امتیاز روزانه ت کمتر میشه...بیشتر میشه امیدوار شد:D
:D
چلنج های همراه فرند رو اگر میشد بگیرم وضعیت خیلی بهتر میشد:D

114073

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
:D
چلنج های همراه فرند رو اگر میشد بگیرم وضعیت خیلی بهتر میشد:D

حاجی بیا برا منم چلنج ها رو برو حسش نی=))
من الان کمتر هزار امتیاز دیگه استیکر رو باز میکنم...

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
تو همین حین یعنی یه چلنج دیگه هم رفتم:D
تو که وضعت خوبه بابا:))
من اگه داشتم شبانه روزی 24 ساعته روز بازیش میکردم تو دو سه روز تمومش میکردم :D
.
.
.
ها راستی من قوچان رو گشتم خیلی گشتم اما حیف که حتی یه دونه گیم نت هم نبود کراش داشته باشه :| حتی فقط یه دونه !
امروزم گشتم داشتم بر میگشتم خونه یه دفعه دیدم دقیقا چلو خونمون یه گیم نت باز شده رفتم توش دیدم 3 تا سیستمش دارن 4 نفری کاپ میزنن :|
منم منتظر موندم فکر کنم نیم ساعت یه ساعتی واستادم مگه اینا پا میشدن ... خلاصه فردا صبح از همه زودتر میرم برم ببینم بازی چجوریه اوضاش :D فقط خدا کنه بذاره یه دور آنلاین بزنم :))

• Like
Reactions: voldmort

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
من اگه داشتم شبانه روزی 24 ساعته روز بازیش میکردم تو دو سه روز تمومش میکردم :D
.
.
.
ها راستی من قوچان رو گشتم خیلی گشتم اما حیف که حتی یه دونه گیم نت هم نبود کراش داشته باشه :| حتی فقط یه دونه !
امروزم گشتم داشتم بر میگشتم خونه یه دفعه دیدم دقیقا چلو خونمون یه گیم نت باز شده رفتم توش دیدم 3 تا سیستمش دارن 4 نفری کاپ میزنن :|
منم منتظر موندم فکر کنم نیم ساعت یه ساعتی واستادم مگه اینا پا میشدن ... خلاصه فردا صبح از همه زودتر میرم برم ببینم بازی چجوریه اوضاش :D فقط خدا کنه بذاره یه دور آنلاین بزنم :))
نوپ...نمیتونی! یعنی خودتم بکشی یه روزه به ته این کار نمیرسی:D حداقلش یه دو هفته ای ازت وقت میگیره!
مگر اینکه با گلیچ اینا تا تهش بری:-"

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
نوپ...نمیتونی! یعنی خودتم بکشی یه روزه به ته این کار نمیرسی:D حداقلش یه دو هفته ای ازت وقت میگیره!
مگر اینکه با گلیچ اینا تا تهش بری:-"
بـــــــــی ...
.
.
.
آقا یاذتونه گفتم یه گیمنت جلو خونمونه داره ... بالاخره رفتم دو ساعت بازی کردم :-" اولش یه نیم ساعت منتظر موندم سیستما خالی شد ، یکی بزور گرفتم نیشستم از همون اول بازی داشتم نگاه میکردم نمیذاشتم انیمیشناش رد بشه ... وقتی کراش همون اول بهش حرف ctr میخورد درد میکشید رو تا آخر دیدم :D بعد رفتم تو قسمت سینگل مود اول با کراش رفتم تو مرحله کرش کوو ... بعد فکر میکردم آسونه رو هارد گذاشتم :D بازی که شروع شد ... دور اول آخر بودم :D هم به خاطر اینکه فوق العاده بازیکنا سریع میرفتن ، هم به خاطر اینکه من هنوز به سیستمش عادت نکرده بودم ، هم اینکه هرکار کردم نتونستم اون راه مخفی رو برم لامسب اون برآ»دگیش جاش فرق کرده بود :D ریستارت کردم دوباره رفتم بعد که عادت کرده بودم اول شدم :D خیلی آسون و قشنگ ، هر سه بارم راه مخفیو رفتم خیلی آسون ... (اغراق کردم زیادم آسان نبود :D ) . بعد رفتم یه مرحله اولش نوشته بود اندروید بقیش یادم نیست ... اونو رفتم :D چقد باحال بود خداییش :D راه مخفیشم تو اینترنت دیده بودم از تو شیشه ساختمون میرفتم میپریدم اونور :D خیلی باحال بود ؛ بعد تک تک گرند پریکسا هم رفتم اوناکه واسه خودشون یه چیزی بودن ، بعد بقیه مرحله ها با راه مخفیهاشون . اولاش کسی به مال من نگاه نمیکردن یه ربع گذشت همه جمع شده بودن دور من بازی منو نگاه میکردن :D بعد نگاه کردم دیدم دوتا سیستم دیگم هم داشتن کراش بازی میکردن (خداییش هیچی بلد نبودن یارو هنوز بلد نبود چیجوری بپره چه برسه تیکاف بکشه اونم سرعتی :D )

خلاصه خیلی باحال بود خوشگذشته ولی یه ساعت کم بود :D دفعه بعدی یه فلش میبرم اگه بذاره یه گیم پلی ظبط کنم عالی میشه میارم براتون میذارم ببینین :D

• Love
Reactions: voldmort

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر