Multi Platform Crash Team Racing Nitro-Fueled

سازنده
Beenox
تاریخ انتشار
June 21, 2019
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

با تشکر از @NINJѦ برای طراحی سردر تاپیک:-bd

Last edited by a moderator:

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
ctr-comparison.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
Crash Team Racing Nitro-Fueled – Gameplay Video

Crash Team Racing: Nitro Fueled - 8 Minutes of Racing Mayhem

Crash Team Racing: Nitro Fueled - Split Screen Mayhem

Crash Team Racing PS4 vs PS1 Comparison

Crash Team Racing: Nitro Fueled -- Dingo Canyon

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
کلیپ ها رو یه نفر به نام داوود احمدی گرفته بود:D

چرا فقط 8 تا کاراکتر داشت؟ یادم نیست نسخه اصلی چند نفر بودن ولی خب 8 تا خیلی کمه باید بیشترش کنن

اون catch phraseها و تیکه کلام کاراکترها توی نسخه اصلی خیلی بیشتر و بهتر ادا میشد. توی این چنتا ویدئو، من که چیزی ندیدم جز یکی دو مورد!

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
کلیپ ها رو یه نفر به نام داوود احمدی گرفته بود:D

چرا فقط 8 تا کاراکتر داشت؟ یادم نیست نسخه اصلی چند نفر بودن ولی خب 8 تا خیلی کمه باید بیشترش کنن

اون catch phraseها و تیکه کلام کاراکترها توی نسخه اصلی خیلی بیشتر و بهتر ادا میشد. توی این چنتا ویدئو، من که چیزی ندیدم جز یکی دو مورد!
بازی همین 8 تا کاراکتر از همون اول کار داره(مثل نسخه ی اوریجنال) ،ولی توی همون PS1 میشد یک سری کاراکتر دیگه باز کرد و در مجموع میشد 15 کاراکتر ، دوباره توی این بازسازی تایید کردن که باس آخر هم قابل بازی خواهد بود(با خرید فلان ادیشن از همون اول باز هست، یا با انجام چلنج هایی سخت توی خود بازی:D )
در مجموع 16تا احتمالا گزینه نهایی میشه:D ، من اگر بودم Spyro هم کاراکتر مهمان اضافه میکردم! ظلمه نباشه:(

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
بازی همین 8 تا کاراکتر از همون اول کار داره(مثل نسخه ی اوریجنال) ،ولی توی همون PS1 میشد یک سری کاراکتر دیگه باز کرد و در مجموع میشد 15 کاراکتر ، دوباره توی این بازسازی تایید کردن که باس آخر هم قابل بازی خواهد بود(با خرید فلان ادیشن از همون اول باز هست، یا با انجام چلنج هایی سخت توی خود بازی:D )
در مجموع 16تا احتمالا گزینه نهایی میشه:D ، من اگر بودم Spyro هم کاراکتر مهمان اضافه میکردم! ظلمه نباشه:(
اسپایرو هم خوبه اما کاراکترهای قدیمی هم حیفه نباشن ، مثله بریو ، کوالاکونگ ، ریلارو ...
واقعا ؟ نیترو اکسید هم باز میشه ؟ اوفــــــــــــــــــــــ :D مطمئنن اگه چلنج ها باشه که من ردش میکنم ، بلف نباشه ولی ادعا میکنم خدای این بازیم :D نه تنها این ، بلکه بقیه سری ها :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اسپایرو هم خوبه اما کاراکترهای قدیمی هم حیفه نباشن ، مثله بریو ، کوالاکونگ ، ریلارو ...
واقعا ؟ نیترو اکسید هم باز میشه ؟ اوفــــــــــــــــــــــ :D مطمئنن اگه چلنج ها باشه که من ردش میکنم ، بلف نباشه ولی ادعا میکنم خدای این بازیم :D نه تنها این ، بلکه بقیه سری ها :D
حالا ریلا رو جزو کاراکترهای سری اصلی نیست و توی Bash برای اولین بار اضافه شد! ولی با بودنش موافقم با این حال،گرچه چون مدل آماده ندارن احتمالش کمه:D
ولی از باس های قدیمی دوتای دیگه که گفتی جا موندن، میتونند GFـه کراش هم از بین NPCـها اضافه کنند:)) (Tawna ) ، یا دایناسور شماره سوم (گرچه به جذابیه Pura و Polar نیست:D )
اما با این حال، من چون عاشق اسپایرو هم هستم و این دوتا از همون قدیم الایام با هم رفیق و رقیب بودن و کراس آور داشتن و ...، واقعا میخوام اسپایرو اینجا هم باشه:D

چون ناشر اکتی هستش باید منتظر فروش کلی شخصیت باشیم. همین الانش فکر کنم یکی ۲تا رو گذاشتن واسه نسخه نمدونم چی‌چی ادیشنش :D
باس آخر + ماشینش + اسکین فضایی برای کراش،کوکو،کورتکس

البته اکتی سر تریلوژی دست و دلباز عمل کرد،دوتا مرحله که توی همون طرح های اولیه رد شده بودن رو کامل ساخت و برای مدتی مجانی گذاشتشون،حرکت خوبی زدن:D
گرچه احتمالا اینجا یکم پولکی میشن!(از قیمت و محتویات همین فلان ادیشنش معلومه! اسکین هم که قراره اضافه کنند،واویلا میشه:D )
با این حال من حاضرم اسپایرو اضافه کنند (در بهترین حالت با یک Track با حال و هوای اسپایرویی:-" )بگو بفروشنش:D فقط باشه!
ما که بازیی مثل ماریو کارت گیرمون نمیاد کاراکترهای بازی های مختلف و مسیر از بازی های دیگه توش باشه! حداقل این دوتایی که امکانش هست هم به وقوع بپیونده برام بسه:D

جدای از این ها،خواهشا فقط چیزی از خود بازی اصلی نزنند که بعدا بفروشنش! محتویات جدید رو هرکاری کردن هم کردن:-"

آخرین ویرایش:

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
حالا ریلا رو جزو کاراکترهای سری اصلی نیست و توی Bash برای اولین بار اضافه شد! ولی با بودنش موافقم با این حال،گرچه چون مدل آماده ندارن احتمالش کمه:D
ولی از باس های قدیمی دوتای دیگه که گفتی جا موندن، میتونند GFـه کراش هم از بین NPCـها اضافه کنند:)) (Tawna ) ، یا دایناسور شماره سوم (گرچه به جذابیه Pura و Polar نیست:D )
اما با این حال، من چون عاشق اسپایرو هم هستم و این دوتا از همون قدیم الایام با هم رفیق و رقیب بودن و کراس آور داشتن و ...، واقعا میخوام اسپایرو اینجا هم باشه:D

باس آخر + ماشینش + اسکین فضایی برای کراش،کوکو،کورتکس

البته اکتی سر تریلوژی دست و دلباز عمل کرد،دوتا مرحله که توی همون طرح های اولیه رد شده بودن رو کامل ساخت و برای مدتی مجانی گذاشتشون،حرکت خوبی زدن:D
گرچه احتمالا اینجا یکم پولکی میشن!(از قیمت و محتویات همین فلان ادیشنش معلومه! اسکین هم که قراره اضافه کنند،واویلا میشه:D )
با این حال من حاضرم اسپایرو اضافه کنند (در بهترین حالت با یک Track با حال و هوای اسپایرویی:-" )بگو بفروشنش:D فقط باشه!
ما که بازیی مثل ماریو کارت گیرمون نمیاد کاراکترهای بازی های مختلف و مسیر از بازی های دیگه توش باشه! حداقل این دوتایی که امکانش هست هم به وقوع بپیونده برام بسه:D

جدای از این ها،خواهشا فقط چیزی از خود بازی اصلی نزنند که بعدا بفروشنش! محتویات جدید رو هرکاری کردن هم کردن:-"
اسپایرو هم شخصیت بسیار عالی هست :D یادمه کد میزدیم یه مرحلش یا همون مدشو بازی میکردیم (اگه اشتباه نکنم) بازی میکردیم . کلا بین کراش و اسپایرو خیلی رابطه دوستانه داره نسبت به سونیکو ماریو و ریمن و ...
اونم اضافه کنن هم خوبه موافقم ، ولی این شخصیتایی که گفتمو مثلا میخواستم جور در بیاد با بقیه ، مثلا کوالا با تاینی ، ریلارو با دینگودیل بریو با کورتکس که به لطف شما اگه اسپایرو هم بیاد با کراش هم خانواده میشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر