Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,234
نام
ماکان
اکتی IP رو به سونی نمیده. این بازی هم بتونه دوباره کرش رو به دوران اوج برگردونه یا حداقل بازخورد مثبت داشته باشه سریع میده شماره بعدی رو بسازن که قطعا برای همه پلتفرم های تاریخ منتشر میشه.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اکتی IP رو به سونی نمیده. این بازی هم بتونه دوباره کرش رو به دوران اوج برگردونه یا حداقل بازخورد مثبت داشته باشه سریع میده شماره بعدی رو بسازن که قطعا برای همه پلتفرم های تاریخ منتشر میشه.
انقدرم نباید زود قضاوت کرد چون سونی اکتی روابطشون از خیلی وقت پیش خوب بوده و هست اکتی هم که عشق پوله اسپایدر من که داد کرش چرا نده اگه نده هم فکر نکنم سونی به این راحتی از کرش بگذره احتمالن قرارداد میبنده من که به انحصاری بودن ادامش خوش بینم چون کرش اسکای لندرز انحصاریه:D

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
انقدرم نباید زود قضاوت کرد چون سونی اکتی روابطشون از خیلی وقت پیش خوب بوده و هست اکتی هم که عشق پوله اسپایدر من که داد کرش چرا نده اگه نده هم فکر نکنم سونی به این راحتی از کرش بگذره احتمالن قرارداد میبنده من که به انحصاری بودن ادامش خوش بینم چون کرش اسکای لندرز انحصاریه:D
فکر نمیکنم اکتی بخاطر دوستیش با سونی اسپایدر من رو هدیه داده باشه به سونی! قرار داد اکتی تموم شده بود. درضمن کرش با اسکای لندرز و اسپایدر من خیلییی فرق میکنه! هم از نظر فن بیسی که داره هم فروشش. این کرش اسمش کنسول سلره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
According to a Brazilian retailer, though, the remastered Crash games could be coming sooner than expected, as the listing at Zillion Games is reporting February 28, 2017, release date.

:think:
جان جدشون بی خیاله سه ماه اول 2017 بشن:|
28 فبریه هم که میشه دقیقا روز انتشار Horizon :| اینا آدم نمیشن با عرضه ی اینجوریه پلتفرمرها، یا کلا کرم دارن؟:| :-"

ولی من فکر نمیکنم هنوز اونقدر آماده باشه!:-" اینجوری که تو تریلر هیچی از شماره دوم و سوم نشون ندادن(که خیلی متنوع تر از شماره ی اول هستن!)، به نظرم هنوز کار داره!:-"

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
جان جدشون بی خیاله سه ماه اول 2017 بشن:|
28 فبریه هم که میشه دقیقا روز انتشار Horizon :| اینا آدم نمیشن با عرضه ی اینجوریه پلتفرمرها، یا کلا کرم دارن؟:| :-"

ولی من فکر نمیکنم هنوز اونقدر آماده باشه!:-" اینجوری که تو تریلر هیچی از شماره دوم و سوم نشون ندادن(که خیلی متنوع تر از شماره ی اول هستن!)، به نظرم هنوز کار داره!:-"

اینجور که سونی از قبل از شروع نسل کراش کراش می کرد ، من فک میکنم همین الانشم بازی آماده باشه :D ولی خب این سه ماهه ی اول 2017 واقعاً فاجعس !!! قشنگ یه سیل عظیم از بازیا رو نمیشه خرید با این حجم ریلیز ! :|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
اینجور که سونی از قبل از شروع نسل کراش کراش می کرد ، من فک میکنم همین الانشم بازی آماده باشه :D ولی خب این سه ماهه ی اول 2017 واقعاً فاجعس !!! قشنگ یه سیل عظیم از بازیا رو نمیشه خرید با این حجم ریلیز ! :|
من فکر میکنم اون موقع واقعا میخواستن IP رو پس بگیرن...و یحتمل تو مراحل آخر به توافق رسیدن بودن!:D
ولی با جو سازیشون به جای درست کردن کار، گند زدن:)) :-"

وگرنه معرفیه بازی سه سال طول نمیکشید! ... یا حداقل توی همون E3 گیم پلی هم نشون میدادن و به یه لوگو و توضیح یک خطی ختم نمیشد:-" (البته....شایدم واقعا به خاطر اسکایلندرز بوده باشه قضیه ی E3 )

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
فکر نمیکنم اکتی بخاطر دوستیش با سونی اسپایدر من رو هدیه داده باشه به سونی! قرار داد اکتی تموم شده بود. درضمن کرش با اسکای لندرز و اسپایدر من خیلییی فرق میکنه! هم از نظر فن بیسی که داره هم فروشش. این کرش اسمش کنسول سلره
داداش شما هربار نوشته من نقل قول میکنی انگار دعوا داری خب بگو فرق دارن منم قبول کردم دیگه ولی بازم فکر نمیکنم سونی فنایه واقعی کرش که سال ها منتظر برگشتشن ناامید کنه:D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من فکر میکنم اون موقع واقعا میخواستن IP رو پس بگیرن...و یحتمل تو مراحل آخر به توافق رسیدن بودن!:D
ولی با جو سازیشون به جای درست کردن کار، گند زدن:)) :-"

وگرنه معرفیه بازی سه سال طول نمیکشید! ... یا حداقل توی همون E3 گیم پلی هم نشون میدادن و به یه لوگو و توضیح یک خطی ختم نمیشد:-" (البته....شایدم واقعا به خاطر اسکایلندرز بوده باشه قضیه ی E3 )

پس گرفتن که عمراً :D کلاً ظاهراً سونی قبل از شروع نسل طبق گفته های سرنی که رفتن با بازیسازا صحبت کردن و من باب راحتی اونها کنسول رو ساختن ، همونجا هم یه دو دوتا چهارتا از ساخت یه سری بازی بترکون و خبرساز هم کردن چون هر چی توی اون تریلر بود و نبود معرفی شد :D از ریو که راننده تاکسی بود و SFV کنسول اکسکلوسیو شد بگیر تا کازپلی کلود که از سلمونی بیرون میومد و به معرفی FF VIIR ختم شد :D همین کراش هم احتمالاً از همون اول در حد همین توافق بوده ولی ملت انقد دریم زدن که تا پس گرفتن بازی هم پیش رفتن :D کلاً حس میکنم قبل از شروع نسل سونی کامل برنامه ی رایزنی و ساخت و معرفی همچین نوستالژی هایی رو چیده بوده و ساخت همچین چیزایی تازه شروع نشده :D از طرفی خبر عرضه ی قسمت اول FF VIIR هم واسه سال جاری هست؛ که اینطور نشون میده که همچین بازیایی خیلی وقته دارن توی خفا ساخته میشن :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
پس گرفتن که عمراً :D کلاً ظاهراً سونی قبل از شروع نسل طبق گفته های سرنی که رفتن با بازیسازا صحبت کردن و من باب راحتی اونها کنسول رو ساختن ، همونجا هم یه دو دوتا چهارتا از ساخت یه سری بازی بترکون و خبرساز هم کردن چون هر چی توی اون تریلر بود و نبود معرفی شد :D از ریو که راننده تاکسی بود و SFV کنسول اکسکلوسیو شد بگیر تا کازپلی کلود که از سلمونی بیرون میومد و به معرفی FF VIIR ختم شد :D همین کراش هم احتمالاً از همون اول در حد همین توافق بوده ولی ملت انقد دریم زدن که تا پس گرفتن بازی هم پیش رفتن :D کلاً حس میکنم قبل از شروع نسل سونی کامل برنامه ی رایزنی و ساخت و معرفی همچین نوستالژی هایی رو چیده بوده و ساخت همچین چیزایی تازه شروع نشده :D از طرفی خبر عرضه ی قسمت اول FF VIIR هم واسه سال جاری هست؛ که اینطور نشون میده که همچین بازیایی خیلی وقته دارن توی خفا ساخته میشن :D
ولی هیچکدوم انقدر طول نکشید! هیچ کدومم انقدر خود سونی سرش کرم نریخت:-" دیگه برداشت تو بزرگ ترین بازی این نسلش(و قبل از اون، بازیه موبایلش حتی!:-") یه بخشی از بازی رو گذاشت:D فکر میکنم واقعا بیشتر از این حرفا پیش رفته بودن:-"
آخه نسل قبل دیدیم که اکتیه نامرد نزاشت تو ASBR بیارنش:( یا کلا یک نسل بود این IP رو ول کرده بود کاملا!
شایدم به قول تو فقط دریم بوده:-"
ولی به هر حال، من فکر نمیکنم بازی اونقدر ساختش پیش رفته باشه:-"

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ولی هیچکدوم انقدر طول نکشید! هیچ کدومم انقدر خود سونی سرش کرم نریخت:-" دیگه برداشت تو بزرگ ترین بازی این نسلش(و قبل از اون، بازیه موبایلش حتی!:-") یه بخشی از بازی رو گذاشت:D فکر میکنم واقعا بیشتر از این حرفا پیش رفته بودن:-"
آخه نسل قبل دیدیم که اکتیه نامرد نزاشت تو ASBR بیارنش:( یا کلا یک نسل بود این IP رو ول کرده بود کاملا!
شایدم به قول تو فقط دریم بوده:-"
ولی به هر حال، من فکر نمیکنم بازی اونقدر ساختش پیش رفته باشه:-"

اتفاقاً همین که توی ASBR نبود خودش یه دلیل محکمیه که اکتی هیچ رقمه حاضر به همکاری و پس دادن نبوده :D چه نسل پیش چه این نسل، قشنگ خودشونم می دونن بازی رو بدن سونی چه بازی ای رو از دست میدن :D انقدری هم از COD دارن در میارن که پیش خودشون بگن حاضریم بذاریم بازی یه چند قرنی خاک بخوره تا بالاخره یه استودیوی درست و حسابی پیدا بشه براشون ادامه بده فرانچایزو :D
و اینکه با تمام وجود امیدوارم این تاریخ یا فیک باشه یا اگر هم نیست یه بلایی سرش بیاد و تاخیر بخوره :D واقعاً این چند ماه وحشتناکه :((

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,185
نام
احمد
بنظرم این تاریخ عرضه یکم بیش از حد زوده با توجه به اینکه هنوز اونجور که باید و شاید روش مانور ندادن.
حداقل با توجه به شناختی که از اکتی دارم برای بازاریابی بازی باید یه دو جین تریلر میدادن بیرون نه اینکه با یه تریلر و بعد سه ماه عرضه قال قضیه یه همچین بازی محبوبی رو بکنن!
بازی برای سپتامبر یا نوامبر تاریخ قانع کننده تری میتونه داشته باشه.
ولی حیف که سونی نتونسته ای پی رو از چنگ اکتی در بیاره مگر اینکه توافق اینها این باشه که سونی اجازه بده اکتی روی سه تای یا چهار تا شماره اول مانور بده و بعد ای پی رو سونی بگیره که بیش از حد غیرقابل باور میاد.
یادمه یکی از اعضای ناتی داگ گفته بود ایده های فوق العاده ای برای کرش داریم.....

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
شت این تازیخ انتشار هورایزنه که:|
این چه تاریخ انتشاریه؟ اصلا جو بازی به بهار یا تابستون میخوره:D امیدوارم فیک باشه
چند وقت پیشم این سایت برزیلیه همین تاریخ زده بود یه کاورم از بازی گذاشته بود که فیک بود به احتمال زیاد تاریخشم مثل دفعه قبل فیک باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر