Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
ناتی داگ درین ریمستر دست داشته عایا؟!‌ :D
نیازی نیست چون همون بازیه فقط گرافیک رو به نسل هشت ارتقا دادن . صد در صد خریداریش میکنم چون منو تو ps1 بیشتر از 200 ساعت سرگرم کرد مخصوصا نسخه ی تیم ریسینگش امیدوارم موفق بشه تا اکتی تیم ریسینگ رو هم ریمیستر کنه .

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
دوستان لعنت به اکتیویژن واقعا لعنت یعنی این از ته دل میگم میدونستم تمع اینا حد مرز نداره اعلام کردن ریمستر انحصاری زمانیه اخه برای چی اصن چه کاریه این بازیا ساخت n.d در انحصار سونی بود با چه حقی همچین کاری میکنن
من PS4 ندارم، PCباز هستم و از اینکه نمی تونم این سه قسمت رو بازی کنم خیلی ضد حال خوردم! :D اما انصافا این بازی و مخصوصا این 3 قسمت رو بی هیچ عنوان نباید روی هیــــــــــــچ کنسول دیگه ای عرضه کنن! این بازی رو حتی نمی شه در تصورات روی کنسولی به غیر از سونی دید، چه برسه به واقعیت!!!! :|
ما کلی خاطره از این بازی با PS1 داریم! امیدوارم این کار رو نکنن!!!!

• Like
Reactions: jhoobin

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
من PS4 ندارم، PCباز هستم و از اینکه نمی تونم این سه قسمت رو بازی کنم خیلی ضد حال خوردم! :D اما انصافا این بازی و مخصوصا این 3 قسمت رو بی هیچ عنوان نباید روی هیــــــــــــچ کنسول دیگه ای عرضه کنن! این بازی رو حتی نمی شه در تصورات روی کنسولی به غیر از سونی دید، چه برسه به واقعیت!!!! :|
ما کلی خاطره از این بازی با PS1 داریم! امیدوارم این کار رو نکنن!!!!
حالا اگه اینکارو بکنن خاطراتت نابود میشه؟ :D
تا وقتی که توی روند ساخت بازی تاخیر یا مشکلی پیش نیاد، چه اهمیتی داره که واسه پلتفرم های دیگه هم عرضه بشه...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
تا وقتی که توی روند ساخت بازی تاخیر یا مشکلی پیش نیاد، چه اهمیتی داره که واسه پلتفرم های دیگه هم عرضه بشه...

دقیقا! در اینکه بقیه نتونن بازی کنن نه لذتی وجود داره و نه هیچ چیز دیگه. هرکی رو هر پلتفرمی دوست داشت میخره و بازی میکنه. ضمن اینکه چند نسخه آخر کرش هم برای همه پلتفرم ها امد و دو نسله که دیگه انحصاری نیست.

البته اگه اشتباه نکنم امتیاز 5 تا کرش اول ماله سونیه، و باید دید این مالکیت در مورد ریمستر هم صدق میکنه یا نه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
خاطرات نابود نمیشه! ولی کراش های اول، Mascot سونی بودن! و هستن! :D(مربوط به بحث های PS1 هستن! :-" ) ، منم شخصا اصلا نمیخوام رو هیچ پلتفرمر دیگه ای بیاد! :D
حالا بگید لذتی در تجربه ی من داره یا نه:-" ، ولی هرچیزی جای خودش رو هم داره:D

---
@Cloud Strife
4تای اول امتیازش دست سونی هست! 5ـمی گویا خیر! روی PSN هم فقط همون 4تای اول هستش!
به نظرم باید صدق کنه این مورد برای ریمستر هم! بالاخره بازسازیه هموناست! ولی خوب این فقط حدس منه:D

---
منم مثل بقیه امیدوارم این کالکشن بترکونه! خفن هم بترکونه! که بعدش برن سراغ CTR همراه با مولتی و Split Screen !
من که دو استودیوی محبوب ریسینگ سازیم به فنا رفتن! ولی حداقل اگر دوباره کراش برگرده،برای یک نسل(ریمسترـه ریمیک هم برای نسل بعد بدن:)) ) یا دو نسل،بی نیاز میشم از ریسینگ:D جدا از اینکه خود CTR واقعا بازی شاخیه:D
Bash هم بدن حمایت میکنم حتی:D با اونم خیلی حال کردم من:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خاطرات نابود نمیشه! ولی کراش های اول، Mascot سونی بودن! و هستن! :D(مربوط به بحث های PS1 هستن! :-" ) ، منم شخصا اصلا نمیخوام رو هیچ پلتفرمر دیگه ای بیاد! :D
حالا بگید لذتی در تجربه ی من داره یا نه:-" ، ولی هرچیزی جای خودش رو هم داره:D

---
@Cloud Strife
4تای اول امتیازش دست سونی هست! 5ـمی گویا خیر! روی PSN هم فقط همون 4تای اول هستش!
به نظرم باید صدق کنه این مورد برای ریمستر هم! بالاخره بازسازیه هموناست! ولی خوب این فقط حدس منه:D

---
منم مثل بقیه امیدوارم این کالکشن بترکونه! خفن هم بترکونه! که بعدش برن سراغ CTR همراه با مولتی و Split Screen !
من که دو استودیوی محبوب ریسینگ سازیم به فنا رفتن! ولی حداقل اگر دوباره کراش برگرده،برای یک نسل(ریمسترـه ریمیک هم برای نسل بعد بدن:)) ) یا دو نسل،بی نیاز میشم از ریسینگ:D جدا از اینکه خود CTR واقعا بازی شاخیه:D
Bash هم بدن حمایت میکنم حتی:D با اونم خیلی حال کردم من:D
دقیقا CTR و Bash هم باید ریمستر کنه اکتیویژن لش کارشون چیه جز Cod ساختن اینا رو ریمستر کنن بدون دردسر سود خوبی میزنن به جیبشون ساخته های بقیه رو اینا زحمت ریمسترش میکشن اون دو تا خوی میفروشن الان

• Like
Reactions: 235matin235

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
خوب دیشب اومدن دوتا مرحله از بازی رو نشون دادن و یه سری چیزا هم گفتن:D

مرحله ی اول بازیه اول رو نشون دادن، دوبار رفتنش و یکبارش تمام جعبه ها رو گرفتن! واقعا عالی و دوست داشتنی میزنه بازی:x

یکی از مراحل جلوتر هم نشون دادن، فقط همممم... انیمیشن مردن...یادم نیست دقیقا همین بود یا نه، ولی احساس میکنم نبود:-"(شایدم مربوط به شماره های جلوتره چیزی که یادمه، شماره اول رو خوب یادم نیست:-")

ولی بعد از تریلره PSX پی بردم صداگذاریه بازی چقدر مهمه...آهنگا...صدای حرکات و ... :| (بیام دوباره به نک گیر بدم که در این زمینه هم هیچ چیز خاصی نداره=)) )

توی صحبتاشون به موارد بالا اشاره شد، بعد گفتن حتی همه ی صداپیشه های قبلی رو هم برگردوندن و دوباره ضبط کردن و ... به به >:)

ازشونم پرسیدن ممکنه روزی روزگاری، شاهد CTR باشیم؟>:)
اونا هم گفتن ایده ی خوبیه:-" ولی فعلا نمیتونیم چیزی در مورد آینده بگیم و فعلا تمرکزمون روی این بازیه:D

---
یادم رفت بگم، گویا تمام مراحل مخفی و امتیازی هم نگه داشتت هنوز:x
چه الماس ها که تو عکس هست ، چه اونایی که با جمع کردن عکس کاراکترها باز میشد!

بعد یک سوال! من باز به خاطر حافظه یادم نمیاد، کلید داشتیم تو کراش1 ؟ نه اونایی که مربدط به زمان بود! یه کلیدی که شبیه به کلید گنجه و ...:-"

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
توی صحبتاشون به موارد بالا اشاره شد، بعد گفتن حتی همه ی صداپیشه های قبلی رو هم برگردوندن و دوباره ضبط کردن و ... به به :)

آره، یادت باشه دوبلور دکتر کورتکس یه پست داده بود درباری اینکه یه بازی کلاسیک رو دارن برمیگردونن.

فقط ایکاش اکتی حاضر میشد بکشه بیرون کرش رو بده سونی ادامش رو هم بسازن! چون من فکر میکنم اگه این تریلوژی بگیره و خوب بفروشه، قشنگ شماره بعدی رو هم خودشون میسازن که یحتمل دوباره یه چیز فوق درپیت خواهد بود

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
آره، یادت باشه دوبلور دکتر کورتکس یه پست داده بود درباری اینکه یه بازی کلاسیک رو دارن برمیگردونن.

فقط ایکاش اکتی حاضر میشد بکشه بیرون کرش رو بده سونی ادامش رو هم بسازن! چون من فکر میکنم اگه این تریلوژی بگیره و خوب بفروشه، قشنگ شماره بعدی رو هم خودشون میسازن که یحتمل دوباره یه چیز فوق درپیت خواهد بود
اتفاقا اونجا که در مورد CTR صحبت میکردن، گفتن آره فن ها درخواست اینو دارن، یه سری درخواست ساخت کراش جدید دارن(ارواحه ... :| ) و ... کدوم فنی درهواست داره آخه؟ :| اون فن نیست! دشمنه:|

پ.ن : میشه بعد از پروژه کراش، برن سراغ Spyro ؟؟؟ میخوااااام!:(( :((

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر