Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بازی Skylanders Imaginators که توش کراش داره برای چه پلتفرم های میاد؟ بازیش تو همه پلتفرم ها یکین؟
کل بازی توش کراشه یا فقط یه قسمت کوچیک؟
اونطور که شنیدم کراشس تو همه ی پلتفرما هست و فقط یکی از شخصیتایه بازیه شما میتونی با پیدا کردن تیکه ها شخصیت خودت بسازی و ارتقا بدی

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اونطور که شنیدم کراشس تو همه ی پلتفرما هست و فقط یکی از شخصیتایه بازیه شما میتونی با پیدا کردن تیکه ها شخصیت خودت بسازی و ارتقا بدی

یه تریلر از قسمت crash تو سایت آپارت دیدم خیلی خوب بود , باید حتما بازیش کرد
مشکل اینجاست کلا سری اسکای لندرز فقط بازی اورجینال نیست یعنی یه صفحه ای هست چنتا اکشن فیگور دارن
یه بار من نسخه wii دانلود کردم اما تو بازی میگفت یه وسیله رو به usb کنسول کانکت کن - فکر کنم همون صفحه بود
الان قیمت بازیش معلوم شده؟ بیاد چند در میاد؟

این کلیپ دیدم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 235matin235

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
یه تریلر از قسمت crash تو سایت آپارت دیدم خیلی خوب بود , باید حتما بازیش کرد
مشکل اینجاست کلا سری اسکای لندرز فقط بازی اورجینال نیست یعنی یه صفحه ای هست چنتا اکشن فیگور دارن
یه بار من نسخه wii دانلود کردم اما تو بازی میگفت یه وسیله رو به usb کنسول کانکت کن - فکر کنم همون صفحه بود
الان قیمت بازیش معلوم شده؟ بیاد چند در میاد؟

این کلیپ دیدم
نمیدونم اطلاعی ندارم شما برو تو استور حالا استور ماکرو یا ps ببین قیمت داره یا نه خودم قبلا رفته بودم قیمتی نداشت

• Like
Reactions: 235matin235

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,303
نام
امیر حسین
خوب...عجب نمایشی داشت بازی! :x
بازسازی واقعا عالی بود!:x

همچنان میگم عالی بود!:x
گراز سواری هم تو تریلر نشون دادن!>:) کلا خیلی خوب بود! >:)

پ.ن : ماکان @Cloud Strife ، بیشوخی اگر قراره مثل تاپیک FF XV و WoFF ،خواهش و التماس کنیم برای آپدیتش،اینو بده من که همین الانشم آماده یک سری چیزا براش دارم:D

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,709
نام
mohammad
وقتی میگن بازسازی یا همون ریمیک خودمون...
انتظاره گرافیک نسل هشتی ادم داره...
این گرافیکش برای ابتدای نسل هفته...:D
هرچند دست اکتی هست... نمیشه خرده گرفت از سونی...:D
کاش دسته یکی از استدیو های سونی بود...:((

• Like
Reactions: ehsanservat

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,599
نام
Alireza
خیلی خیلی عالی بود... یعنی اصلا انتظارشو نداشتم اینا اینقدر خوب حس و حال نسخه‌های قدیمی رو بتونن با گرافیک جدید ترکیب کنن.
صداگذاری و موزیک هم که من روش خیلی حساسم رو عالی در آوردن و فکر کنم توی تریلر دقیقا از همون صداها‌ی نسخه‌ی قبلی استفاده کرده بودن :x
کلا از Activision بعید بود :D
دور و زمونه‌ی خوبی واسه زنده بودنه :D<:-P

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,303
نام
امیر حسین
خیلی خیلی عالی بود... یعنی اصلا انتظارشو نداشتم اینا اینقدر خوب حس و حال نسخه‌های قدیمی رو بتونن با گرافیک جدید ترکیب کنن.
صداگذاری و موزیک هم که من روش خیلی حساسم رو عالی در آوردن و فکر کنم توی تریلر دقیقا از همون صداها‌ی نسخه‌ی قبلی استفاده کرده بودن :x
کلا از Activision بعید بود :D
دور و زمونه‌ی خوبی واسه زنده بودنه :D<:-P
اصلا اولین چیزی که تو تریلر اشاره میکنه، همین Sound هست! :D و عالی هم حس نوستالژی رو وارد میکنه! :x خیلی خوب بود! خیلییییییییییی! :((

منم انتظار نداشتم به این خوبی در بیارن! ولی به نظرم عالی بود همه جوره تریلر! :D

نمایش هم از شماره ی اول بود! با همین دست فرمون برن جلو، شماره ی سوم واقعا تصورش هم وحشتناک لذت بخش میشه!:x
کاش زودتر بیاد:((

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,599
نام
Alireza
اصلا اولین چیزی که تو تریلر اشاره میکنه، همین Sound هست! :D و عالی هم حس نوستالژی رو وارد میکنه! :x خیلی خوب بود! خیلییییییییییی! :((

منم انتظار نداشتم به این خوبی در بیارن! ولی به نظرم عالی بود همه جوره تریلر! :D

نمایش هم از شماره ی اول بود! با همین دست فرمون برن جلو، شماره ی سوم واقعا تصورش هم وحشتناک لذت بخش میشه!:x
کاش زودتر بیاد:((
فک کنم این زیاده خواهیه ولی این همه دمو واسه بازیای مختلف تایید کردن، میمردن واسه اینم یه دمو بدن تا روز عرضه باهاش سر کنیم :D
از اسم کالکشن هم خیلی خوشم اومد : Crash Bandicoot: Insane Trilogy :D

پ.ن: و در آخر همه با هم یکصدا بگید: پست اول تاپیک، آپدیت باید گردد :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,261
نام
ماکان
خوب خدارو شکر ریمیک خوبی از آب در امد و کاملا خیالمون راحت شد!:D به نظرم همه چیز بازی عالیه و در ایده آل ترین حالت ممکن قرار داره.

@Akiba
پ.ن: امیر پست اول فردا درست میشه. البته مطابق با تئوری های خودم!:D یعنی پست اول قرار نیست پیش نمایش باشه، اما کامل ویرایش میشه و یه چیز خوب و کامل خواهد شد. برو تو تاپیک TLoU Part II رو درست کن، انقد حول بودی اسمشم اشتباه نوشتی!:D

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,303
نام
امیر حسین
خوب خدارو شکر ریمیک خوبی از آب در امد و کاملا خیالمون راحت شد!:D به نظرم همه چیز بازی عالیه و در ایده آل ترین حالت ممکن قرار داره.

@Akiba
پ.ن: امیر پست اول فردا درست میشه. البته مطابق با تئوری های خودم!:D یعنی پست اول قرار نیست پیش نمایش باشه، اما کامل ویرایش میشه و یه چیز خوب و کامل خواهد شد. برو تو تاپیک TLoU Part II رو درست کن، انقد حول بودی اسمشم اشتباه نوشتی!:D
من این تاپیک رو ازت میخوام:| یه روزی میگیرمش:| چیزی که سه سال قبل رزرو کردم رو گرفتیش:((
ولی اون TLOU رو اشتباه ننوشتم:- " زمان زدنش رو ببین، تریلر هنوز الی رو نشون نداده بود:))، بعد تموم شدنش درخواست فرستادم برای فردین که عوضش کنه:-"

اینم آپدیت نکن:-" آخرش مثل WoFF ولش میکنی:-"،همین الان برسونش تو برو به DS برس که مخصوص خودته >:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر