Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
  • Like
Reactions: 235matin235

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
اینا که شیلتره یوتیوب نداره؟
------------
من که خبرش دیروز گذاشتم چرا کسی توجه نکرد:|
اینا یوتیوبن که شیلترن!
---
اونایی که گذاشتی همون خبرهای نظرسنجی میباشند!

بازی 3 تا پلاتینیوم داره <:-P :D

نگران بودم مثل این کالکشن‌های خسیس، فقط یه پلات واسش بزارن ولی حالا 100 درصد کردن هر سه بازی حداقل واسه من خیلی لذت بخش‌تر خواهد بود :D
نمایش‌ها هم که عالین :D با اینکه هنوز به قیافه‌ی خود Crash عادت نکردم و خیلی باهاش راحت نیستم ولی ریمستر خیلی خوبی از آب دراومده که عمرا پارسال همین موقع حتی تصورش رو هم نمی‌کردم :D
فقط حدود یه ماه مونده \m/
یوهاهاهاها! >:)
البته انتظارش رو داشتم:D
از این کالکشن های خسیس که میگی، مگه بازیی اینجوری داریم؟ من فقط اون AC دو بعدی ها رو یادم میاد که یک پلات داشت،که اونم ریجن1ـش اصلا پلات نداشت:| :))

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
اینا یوتیوبن که شیلترن!
---
اونایی که گذاشتی همون خبرهای نظرسنجی میباشند!

یوهاهاهاها! >:)
البته انتظارش رو داشتم:D
از این کالکشن های خسیس که میگی، مگه بازیی اینجوری داریم؟ من فقط اون AC دو بعدی ها رو یادم میاد که یک پلات داشت،که اونم ریجن1ـش اصلا پلات نداشت:| :))
آره یه نمونه معروف از این کالکشن‌های خسیس Mega Man Legacy Collection هستش که 6 تا بازیه ولی کلا پلات نداره :| یه نمونه‌ی اخیرشم Danganronpa 1.2 Reload هستش که به جای 2 تا پلات، به زور یه دونه واسش گذاشتن...چنتا کالکشن دیگه هم بود ولی الان یادم نیست :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
CLOUD STRIFE اقا خواهشا تاریخ انتشار بزنید پست اول من خودم تا الان نمیدونم دقیق یکماه دیگه کی میاد من یکی خیلی دارم انتظار میکشم واسه کرش
بازی 30june که میشه 9 تیر ، میاد:-"
یک ماه و سه روز دیگه....!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
  • Like
Reactions: sadegh93

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
من که یه جورایی مطمئنم بازی بعد از مدتی واسه پلتفرم یا پلتفرم‌های دیگه هم میاد :D دلیل اصلیشم اینه که سونی اینهمه شایعات و ... رو دیده ولی هیچ چیزی تا حالا در مورد انحصاری بودن و موندن بازی نگفته...معمولا وقتی بازی انحصاری کامل هستش، سونی از امتیاز انحصاری بودنش واسه مارکتینگ و ... استفاده می‌کنه...حالا نمیگم بیان واسه N.Sane Trilogy تبلیغات وسیع کنن ولی حداقل می‌تونن این انحصاری بودن رو اعلام کنن یا آخر تریلرای بازی بزنن که فقط قراره برای PS4 عرضه بشه. به نظرم این یه ترفند تبلیغاتیه که توی قرارداد سونی با اکتیویژن اومده و قرار شده که تا زمانی که نسخه‌ی PS4 عرضه نشده ( یا یه زمان مشخص) هیچ حرفی از پلتفرم‌های دیگه به میون نیاد... حالا معلوم نیست چه زمانی قراره عرضه‌ی بازی واسه پلتفرم‌(های) دیگه اعلام بشه ولی به نظرم احتمالش خیلی بالاس :D
واسه من که فرقی نمی‌کنه و کلا ضرری از عرضه‌ی بازی روی پلتفرم‌های دیگه حداقل به من نمیرسه...حالا شاید سودی هم داشته باشه: اگه در آینده ایشالا فرصتی پیش اومد و Switch گرفتم :D و بازی هم روش عرضه شد، Crash رو برای اولین بار میتونم روی هندهلد بازیش کنم :D<:-P (نامردا واسه Vita که عرضه‌ش نکردن :(()
دلایل دوستانی که نمی‌خوان بازی از انحصار خارج بشه رو هم بعضیاش رو درک می‌کنم و میدونم براتون سخته ولی من کلا هر جوری فکر می‌کنم، عرضه کردنش واسه پلتفرم‌های دیگه بهتر از عرضه نکردنشه :D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
من که یه جورایی مطمئنم بازی بعد از مدتی واسه پلتفرم یا پلتفرم‌های دیگه هم میاد :D دلیل اصلیشم اینه که سونی اینهمه شایعات و ... رو دیده ولی هیچ چیزی تا حالا در مورد انحصاری بودن و موندن بازی نگفته...معمولا وقتی بازی انحصاری کامل هستش، سونی از امتیاز انحصاری بودنش واسه مارکتینگ و ... استفاده می‌کنه...حالا نمیگم بیان واسه N.Sane Trilogy تبلیغات وسیع کنن ولی حداقل می‌تونن این انحصاری بودن رو اعلام کنن یا آخر تریلرای بازی بزنن که فقط قراره برای PS4 عرضه بشه. به نظرم این یه ترفند تبلیغاتیه که توی قرارداد سونی با اکتیویژن اومده و قرار شده که تا زمانی که نسخه‌ی PS4 عرضه نشده ( یا یه زمان مشخص) هیچ حرفی از پلتفرم‌های دیگه به میون نیاد... حالا معلوم نیست چه زمانی قراره عرضه‌ی بازی واسه پلتفرم‌(های) دیگه اعلام بشه ولی به نظرم احتمالش خیلی بالاس :D
واسه من که فرقی نمی‌کنه و کلا ضرری از عرضه‌ی بازی روی پلتفرم‌های دیگه حداقل به من نمیرسه...حالا شاید سودی هم داشته باشه: اگه در آینده ایشالا فرصتی پیش اومد و Switch گرفتم :D و بازی هم روش عرضه شد، Crash رو برای اولین بار میتونم روی هندهلد بازیش کنم :D<:-P (نامردا واسه Vita که عرضه‌ش نکردن :(()
دلایل دوستانی که نمی‌خوان بازی از انحصار خارج بشه رو هم بعضیاش رو درک می‌کنم و میدونم براتون سخته ولی من کلا هر جوری فکر می‌کنم، عرضه کردنش واسه پلتفرم‌های دیگه بهتر از عرضه نکردنشه :D
بازیه nioh هم سرش همین جریانات بود ولی همه دیدیم که انحصاری بودش سر جریان بلادبورن هم همین جریان بود جدیدا این شده روش سونی بنظرم بحث این چیزا براش بی معینه که چیزی نمیگه چون اگه انحصاری زمانی باشه سونی همون موقع یا حداقل یک ماه بعدش میگه جریان رو سابقه نداشته سونی چیزی درمورد انحصاری زمانی بودن چیزی نگه بعدش یک سال بعد یهویی بازی برا پلتفرما دیگه بیاد

• Like
Reactions: jhoobin

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اصلا واسه شونصد تا پلتفرم بیاد ما اخرم نفهمیدیم چه فرقی برای شما داره؟
مهم اینه که ما که تو لیست اولیه هستیم میتونیم تا یکماه دیگه حال کنیم حالا برای صدتا پلتفرم دیگه هم بیاد کم کم یکسال بعد یا شش ماه دیگه ما یکجورایی کمتر انتظار میکشیم و داغ استفاده میکنیم .

• Like
Reactions: 235matin235

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
خوبه که این coco خوب درست کردن تو یه تیکه از ده دقیه نشونش میده اگه دقت کرده باشید D:
در مورد انحصاری بودنشم سونی انگلیس یه عکس داده بود که جزو انحصاری هاست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر