Multi Platform Crash Bandicoot 4: It's About Time

169825

بالاخره پس از لیک‌های فراوان و با گذشت 22 سال از انتشار آخرین نسخه‌ی شماره‌دار Crash Bandicoot، شماره‌ی چهارم با نمایش تریلری معرفی شد.

این بازی Crash Bandicoot 4: It's About Time نام دارد و 11 مهر 1399 با قیمت 60 دلار برای کنسول‌های PS4 و XONE و در آینده برای کنسول نسل نهمی مایکروسافت XSeriesX منتشر خواهد شد.

در این بازی علاوه بر Crash، شخصیت‌های Coco و Doctor Neo Cortex و Dingodile و Tawna قابل بازی هستند.

گیم‌پلی بازی به سه نسخه‌ی اول وفادار است و تنوع شخصیت‌های قابل بازی + قدرت‌های مختلف ماسک‌ها که به این نسخه اضافه شده، تنوع گیم‌پلی را بسیار بالا خواهد رفت.

این نسخه دارای اسکین‌های زیادی برای شخصیت‌های قابل بازی است که با پیشروی در بازی آزاد خواهند شد و نیازی به پرداخت پول اضافی نیست.

بازی دارای Local Multiplayer است و گیمرها می‌توانند در حالت‌های Checkpoint Race و Crate Combo با یکدیگر رقابت کنند.

شماره‌ی چهارم بسیار گسترده‌تر از شماره‌های قبلی است و شامل دهها مرحله‌ی مختلف است.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تصاویری از بازی:

11.jpg 44.jpg 22.jpg 33.jpg 55.jpg CB4_Sony_Beat_Screenshot_Dingo.png Quantum_Screenshot_Marketing_Reveal_06.png

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
بازی رو تموم کردم و جا داره بگم که فوق العاده بود:D گرافیک بازی تنوع گیم پلی و شخصیت هاش
موسیقی! موسیقی این بازی حرف نداشت
level design هم همینطور
مرحله یکی مونده به آخر نزدیک ۷۰ بار مردم تا ردش کردم!:D تجربه خوبی بود

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی رو تموم کردم و جا داره بگم که فوق العاده بود:D گرافیک بازی تنوع گیم پلی و شخصیت هاش
موسیقی! موسیقی این بازی حرف نداشت
level design هم همینطور
مرحله یکی مونده به آخر نزدیک ۷۰ بار مردم تا ردش کردم!:D تجربه خوبی بود

سختی بازی نسبت به نسخه اول چطوریاس؟ :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
میگم من اینو زمان عرضه روی PS4 بازیش کردم و شدیدا هم باهاش حال کردم...حالا که نسخه PS5 روی پلاس اومده دنبال یه بهونه‌ام که برگردم سراغش.
نسخه نسل جدید قابلیت یا محتوای جدیدی داره که ارزش داشته باشه؟

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
میگم من اینو زمان عرضه روی PS4 بازیش کردم و شدیدا هم باهاش حال کردم...حالا که نسخه PS5 روی پلاس اومده دنبال یه بهونه‌ام که برگردم سراغش.
نسخه نسل جدید قابلیت یا محتوای جدیدی داره که ارزش داشته باشه؟
همون ۶۰ فریم شدن روی ps5 تجربه بازی دوچندان میکنه

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
من چقدر منتظر این بازی بودم تخفیف خوب بخوره الان که رایگان شده دارم عشق میکنم تمام خاطرات بچگیمون داره زنده میشه طراحی کلی این نسخه بشدت وفاداره به نسخه های کلاسیک فقط کسایی که خاطره زیادی دارن با کرش متوجه میشن موقع پلی دادن این نسخه چه ذوقی میکنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر