شایعه Crash Bandicoot باز می گردد؟

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
57321014478525733984.jpg

آیا در آینده شاهد نسخه جدید Crash Bandicoot خواهیم بود؟

Crash Bandicoot چند سالی می شود که به خواب فرو رفته است. آخرین حضور جدی او در دنیای سرگرمی به بازی Crash: Mind over Mutant باز می گردد که در سال 2008 عرضه شد. از آن موقع هم شاهد تعدادی از نسخه های موبایل آن بودیم و پس از آن استودیوی Radical Entertainment بر روی چند پروژه در حال کار بود که انتشار آنها نیز کنسل شد.
اما حالا ممکن است که ایده Reboot این بازی بر روی میز طراحان باشد. یکی از کاربران تیزبین وبسایت NeoGAF در تصویری که در صفحه فیس بوک استودیوی Vicarious Visions قرار گرفته، توانسته یک طراحی جدید از این کاراکتر محبوب را بیابد که در گوشه ای از تصویر جا خوش کرده اشت.
آیا نسخه ای جدید از این بازی در حال ساخت است؟ و اگر چنین باشد، آیا در آینده شاهد یک Crash با ظاهری پیشرفته خواهیم بود؟

طرح جدید Crash Bandicoot را می توانید در تصویر زیر از استودیوی Vicarious Visions بیابید.

منبع

آخرین ویرایش:

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
Crash ـی که ناتی داگ نسازه , Crash نیست !
دقیقا همین طوره البته من BASH رو هم خیلی دوست داشتم:x
به خاطر کرش PS2 خریدم،ولی کیفیتشون اصلا قابل قیاس نبود با PS1 منتهی راهو اشتباه رفتن یه جورایی به خصوص 2 تای آخر(کرشی که مشت و لگد بزنه :|)البته بینشون Twinsanith بدک نبود:p
Crash Bandicoot و Nitro Kart به ترتیب تقلید ناشیانه و ضعیفی از Warped و CTR بودن:(

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
Crash ـی که ناتی داگ نسازه , Crash نیست !

احسنت :D ! خداوند روزی شمارو دوبرابر :D و سرعت نت شمارو هزاران برابر کند ( بعید میدونم :D ) !

-

کراش بادکنکی شده تو عکس بالا :D ...

--
I want him back

من بهش می گفتم اورگودا :D ( OMG NOSTALAGIC !! )

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
اگه برگرده، اگه برگرده یه کیلو شیرینی گُل محمدی و دانمارکی در هم می گیرم همه مهمونه من !:d
واقعا دوست دارم برگرده ! خدا وکیلی سوپر ماریو و تمام این شخصیت های فانتزی بازی باید جلوی کراش بوق بزنن !

اون واقعا یه احمقه بامزه اس !:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
آیا در آینده شاهد یک Crash با ظاهری پیشرفته خواهیم بود؟
دیگه پیشرفته تر از خالکوبی و این چیزا ؟ :|

---
درسته کراش های PS2 عمرا به کراش های PS1 نمیرسید!
اما اونی که کراش و دکتر کرتکس با هم بودن و از کرتکس به عنوان چکش استفاده میکردیم به من خیلی حال داد :-" :d
اما هیچی جای شماره ی دوم رو برای من نمیگیره :(( من کراش از ND میخوام! :((

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
یکی به این ناتی داگ بگه این TLOU رو ول کنه بشین روی بازی مهم و اصلیش!!!یعنی کراش کار کنه،آخه کی دنیای پر از زامبی می خواد وقتی کراش نباشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر