شایعه Crackdown 1.5 در اواخر امسال

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
crackdowna.jpg

Ruffian Games یک تیم بازیسازی جدید هستند که در اسکاتلند فعالیت می‌کنند. به نظر می‌رسد این تیم در حال کار بر روی یک قسمت جدید از بازی Crackdown هستند. این بازی برای اواخر 2009 و یا اوایل 2010 در نظر گرفته شده است.

این پروژه Crackdown 1.5 نام گرفته است و در همان شهری اتفاق می‌افتد که بازی اصلی شکل گرفته بود. یکی از بخش‌های بسیار مهم این بازی قسمت مولتی‌پلیر آن خواهد بود.

Source

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
با قسمت اولش حال کردم(البته نه خیلی)ولی خوب بود واسه دستگرمیه GTA...امیدوارم قسمت دومش حداقل از لحاظ داستانی بهتر باشه...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
يادش بخير چقدر به اين بازي من اميد داشتم اومد حسابي حالم گرفت.

يك تصور خاصي بهش داشتم هميشه فكر ميكردم يك بازي بين DMC و GTA باشه كه حيف ...

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
بازی معمولی بود
این بازی که گرافیکش خوب نبود , خود بازی هم حالت کارتونی داشت .
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

گرافیک رو ببرن بالا یکم واقعیترش کنن میشه روش حساب کرد .

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
این بازی یکی از بهترین عنوان های انحصاری 360 بود که واقعا من با هاش حال کردم بدی بازی وقتی شروع میشود که شما تمام قدرت های مرحله رو جمع میکردی و شما ابر قدرت میشودید دیگه هیچ کس جلو دار شما نبود که بازی تکراری میشود

اما به نظر من خیلی عالی بود همین سبک کارتونی ش قشنگ کرده بود بازی رو یکی از بهترین عنوان های 360 بود که من از هر بازی دیگه بیشتر خوشم اومد رو 360 واقعا مهشر بود

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
این بازی یکی از بهترین عنوان های انحصاری 360 بود که واقعا من با هاش حال کردم بدی بازی وقتی شروع میشود که شما تمام قدرت های مرحله رو جمع میکردی و شما ابر قدرت میشودید دیگه هیچ کس جلو دار شما نبود که بازی تکراری میشود

اما به نظر من خیلی عالی بود همین سبک کارتونی ش قشنگ کرده بود بازی رو یکی از بهترین عنوان های 360 بود که من از هر بازی دیگه بیشتر خوشم اومد رو 360 واقعا مهشر بود
با قسمت آخر حرفات خیلی موافقم;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر