شایعه CPU کنسول Xbox 720 مشخص شد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Marcan یکی از اعضا اصلی گروه failoverflow و یکی از اصلی ترین هکرهای Wii/Wii U که به نظر می آید . این هکر منابع خود را دارد و دوست ندارد آنان را لو بدهد. Marcan صحبتی در مورد سخت افزار واقعی Wii U نکرده است.

Marcan در جواب سوالی که در توییر از او پرسیده شده بود که آیا CPU کلاک Wii U 1.25ghz است او پاسخ داد:

برای این که به شما اثبات کنم همه چیز MHz نیست یک مرغک کوچک(منبع) اطلاعاتی در مورد مشخصاتی از Durango (Xbox 720) به من داده است که 1.6GHz CPU در این اندازه است.(من را ناراحت نکنید و لطفا نپرسید آن مرغک کوچک چه کسی است.)

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
این اخبار جنبه منطقی ندارن و نباید بهشون توجه کرد. فقط چون بوی نسل بعد ازشون به مشام میرسه به آدم هیجان میدن!:D من یه نفر که حتی این شایعات احمقانه رو هم با لذت میخونم!:D حالا شماهارو نمیدونم!:D

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
با اینکه Marcan تو کارش وارده ، ولی در این یه مورد باید اعتراف کنم ، یه چیزی پرونده ، حالا یا میگیره و به قول آریا میشه نوستراداموس یا اینکه نمیگیره و مثل همه شایعات جفنگ از ذهن ها پاک میشه !

ولی چیزی که جالبه اینه که حدودی صحبت نکرده و یه عدد شسته رفته مثل 1.6گیگاهرتز رو تحویل مردم داده تا حرفش باور پذیر تر بشه ! در کل این شایعات خنده دار تا روز نمایش رسمی کنسول های سونی و مایکروسافت ،ادامه داره و به نظر من بیشتر جنبه فان داره ! به من که داره خوش میگذره !!:d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
لذتی داره بوی نسل بعد .:x کم کم هم داره روز به روز بوش شدیدتر میشه یادتون باشه گفتم E3 قبلی امکان معرفی کنسول از سونی و ماکروسافت وجود نداره به خاطر اینکه این بو بلند نشده بود هنوز اما الان چند هفته هستش بوش شدید بلند شده هر روز یک شایعه در مورد نسل بعد به وجود میاد و خبر های جدید پخش میشه که بازخور جماعت رو ببینن و از طرف دیگه جماعت رو تشنه نسل بعد کنن همون جوری که الان داره قلب من تند تند میزنه که با خبر های الکیش هم حال میکنم .:d

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
16 هسته داشته باشه باید یه نیروگاه برق بزاری کنارش تا روشن شه!:D

ولی کلا شایعه مسخره ای هست. اگه قرار باشه کنسول های نسل بعد اینقدر داغون باشن مثلا SE مرض نداشته بیاد ان موتور رو بسازه که! قطعا این شرکت ها بر اساس چیزی که سونی و مایکرو گفتن نشستن انجین نوشتن. این آشغال والا منو ان چیزی که به عنوان Tech Demo از LE نشون دادن رو هم نمیتونه رندر کنه!
تعداد هسته مصرف رو کم می کنه کار سازنده رو سخت علتشم اینه که کیت cpu از یه حدی نباید بزرگ تر بشه مگه بشه ابر رایانه یا سروری چیزی

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
برای این که به شما اثبات کنم همه چیز MHz نیست

احتیاجی به اثبات نیست ... شرکت AMD سال هاست اینو اثبات کرده ... پردازنده 8 هسته ای با فرکانس کاری 4 گیگاهرتزی FX 8350 این شرکت بعد از گذشت 4 سال هنوز نتونسته از پس Corei 5 750 اینتل با چهارهسته 2.6 گیگاهرتزی بر بیاد! البته در زمینه گیم منظورمه..;)

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
خب کدوم xbox بعدی ؟! اصلا شاید درست باشه ولی یه خبر هم اومد که ما نسل بعد 2 مدل xbox داریم .

ابن شد به حرف حساب . هیچکی به این نکته دقت نکرده بود . اگه بخوایم شایعات و در نظر بگیریم . باید بدونیم که دو مدل ایکس باکس قراره باشه ی همدل ارزون قیمت و یه مدل گرون قیمت . یه مدل ضعیف و یه مدل قوی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر