Counter Strike Strategies

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط SUPERMHR:
با منی؟اگه با منی که منظورم از you خود شما نبود.منظورم یک حالت کلی بود.یعنی کسی که اینکار رو میکنه در اون لحظه حس خوبی داره ولی بعدا در جای دیگه میفهمه اشتباه کرده.
ولی متاسفانه جمله شما رو هرجور که بخونم حس میکنم مخاطب خودم بودم.
تازه.......!!!!من گفتم At the time.یعنی همون موقع.نه اینکه من همیشه اینکار رو بکنم.
به هر حال.
لطف کن چندتا راهنمایی و روش پرش و ترفند یاد بده به ما.
با تشکر....

نه بابا با تو نيستم كه :) كلي گفتم .. ببخشيد در هر صورت :*
والا تنها توصيه من به تو اينه كه هرچي ميتوني بات بريز تو مپ و رو شوتينگت كار كن.. چون شوتينگ مهمترين چيزه... همه باتها رو بريز يه طرف و باهاشون تارگت پركتيس كن.. شوتينگت بره بالا قلقش مياد دستت كه كجاها خط بگيري يا چيزاي ديگه...

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام به امید و DarkField
منو که میشناسین دیگه ؟
39.gif

S - A - M سرور رپ بیدم .
این کانتر من پاک شد و پچ هم رفت . الان جدیدا رپ گیم چه پچی میخواد ؟ واسم بذارین لطفا که دوباره به آغوش گرم سرور آق محمد و آقا علی برگردم !
39.gif
39.gif

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط SamFisher:
سلام به امید و DarkField
منو که میشناسین دیگه ؟
39.gif

S - A - M سرور رپ بیدم .
این کانتر من پاک شد و پچ هم رفت . الان جدیدا رپ گیم چه پچی میخواد ؟ واسم بذارین لطفا که دوباره به آغوش گرم سرور آق محمد و آقا علی برگردم !
39.gif
39.gif

پچ 21 به بالا هرچي داري...

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
ای بابا.یه روز نبودیم این تاپیک رونق گرفت!!!!
برای سورس معمولا پچ به کار نمیاد.چون کسی باهاش آنلاین بازی نمیکنه.
مگه اینکه بخوای با برادرای خارج از کشور!!!بازی کنی که قاعدتا با اینترنت های ما ممکن نیست.حالا شاید شما ماهواره ای داشته باشی.
در کل...."من هیچ اطلاعی ندارم!!!"
خوب اگه این پچی که شما داری یک فایل معمولی هستش محتویات اون رو در فایل اصلی بازی خالی کن.
اگه به صورت فایل قابل اجرا .exe هست روش دبل کلیک کن و اجراش بکن.خودش بقیه رو میره.
....
....
....
منظور من از پرشها جاهای خاص و عجیبی توی نقشه های مثل بعضی لبه هاست که میشه روشون پرید و پوزیشن گرفت یا به قول بچه ها "خف"کرد!!!!
اون پرشهایی که شما میگی من روششون رو توی سایتی پیدا کردم و براتون میذارم.راههای بس عجیبی داره.توی انگلیسی بهشون میگن Bunny Hop
مثلا یکی میگه به سمت چپ برو و بپر و 35 درجه بچرخ و دقیقا وقتی میرسی به زمین زاست و پزش رو فشار بده!!!!!
من هرچی زور زدم نشد که نشد.
امروز میذارم.
لینک بدم یا ترجمه یا Copy/Paste کنم؟؟؟
با تشکر.....

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام به همه دوستان

من زیاد احل کانتر نیستم ولی چند تا از دوستانم خیلی به این بازی علاقه دارند

به من گفتند که یه سری رمز برامون بیار من از توی گیم اسپات و ای جی ان براشون آوردم

ولی گفتند که نشد

اگه میشه چند تا چیت کد خوب بدید که برای بازی کردن خوب باشه

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Police _ 110:
سلام به همه دوستان

من زیاد احل کانتر نیستم ولی چند تا از دوستانم خیلی به این بازی علاقه دارند

به من گفتند که یه سری رمز برامون بیار من از توی گیم اسپات و ای جی ان براشون آوردم

ولی گفتند که نشد

اگه میشه چند تا چیت کد خوب بدید که برای بازی کردن خوب باشه
به نظرم اگه چیت نذاری خیلی بهتره . دارکفیلد راست میگه حق بقیه ضایع میشه .

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942

ولی گفتند که نشد
خوب معلومه که نمیشه!!!چیتهایی که در گیم اسپات هست برای بازی Condition Zero هست و بازی که در دست ما هستش 1.6 که کلا یک ورژن دیگه محسوب میشه.
با تشکر....

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام بچه ها
دیروز داشتم سی دی های خاک خوردم رو نگاه می کردم با هزار و یک نا امیدی سی دی Counter Strike 1.5 رو پیدا کردم و با هزار و دو تا نا امیدی اینستال کردم اما در کمال ناباوری دیدم بازی اجرا شد :eek: (سیستمم که می دونین چیه پناهندگیه و شرمندگی :p)
نمی دونین چقدر خوشحالم هرچند دوباری Ps2 دار شدم......
حالا 2 تا چیز
اولیش اینکه اینجا ترک ها که کانتر بازی می کنن اونم 1.5 یک فایل از اینترنت دانلود می کنن بعدش اجراش که می کنن نمی دونم چجوری هست اما فکر کنم قدرت تیر هارو می بره بالا !!!
آخه خودم دیدم تیر زد توی پای یارو هدشات شد !!!
کسی چیزی می دونه ؟؟؟ هرچی گفتم نگفت فایل رو از کجا دانلود کرده
سوال 2 آیا هنوز می شه آنلاین 1.5 بازی کرد ؟؟؟
(مسخره نکنین بابا الان 1.5 برای من مثل Mgs 4 و Assassin's Creed برای شما می مونه !!! )

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
راستی مشکلم حل شد فقط لطفا چند تا سرور 1.5 بدین + بگین جریان چیه هی من می افتم بیرون میگه چون پینگم زیاده نمی فهمم :confused:
سرعتمم dsl 256 هست

arash_nekooee

کاربر سایت
Oct 18, 2007
23
salam
omidvaram hale hame khoob bashe
baraye in ke btoonin khoob bazi konin bayad aval az hame tmrin ziadi dashte bashin braye in kar 5 ta boot expert add konin va khodetoon tanhaee bahashoon bazi konin
bad az ye modat tamrin kardan khodetoon moshahed mikonin ke bazitoon behtar shode
agar bekhahid tir khoob bezaniin
behtare ke ba desert tamrin konin chon age betoonin ba desert khoob tir bezanin ba hameye weapons ha mitoonin khoob tir bezanin

baraye inke betoonin khoob hed bezaniin aval bayad tooye consool cl_daynamiccrossher 1 ro bezanin

hamishe say konid ba tamarkoze bala bazi konid va hich vaght ajale nakonid hata zamani ke bomb dare mire roo hava !!!
in tikeye akhar mezah bood

hich vaght jeloye harif vay nastin

az rahe door say konid 2 ta 3 ta tir dar har bar tir andazi nazid vali zamani ke nazdik hastin spray konid yani rgbar bezanid va neshoonatoono kami chap va rast bekonin

va nokteye dige in ke camp zadan o yad begirin kheili mofide

age doostan soali daran be id arash_nekooee@yahoo.com pm bedan
khosh hal misham javabetoono betoonam bedam

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر