Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,076

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
سلام دو تا سوال داشتم :
اول اینکه تراست فکتور رو از کجا می شه دید ؟
دوم اینکه می شه مثل بازی های دیگه انتخاب کنی چه سروری بازی کنی مثلا سرورای شرق اروپا یا غرب اروپا کلا بازی کنی ؟
از هم تیمی های هندی و پاکستانی رو مخ تر و آزار دهنده تر ندیدم تو زندگیم. اگر همینطور پیش بره باید تو چت چیزایی بهشون بگم که اکانتم بن می شه :D :D :D :D
تراست فکتور نمیشه دید.

سرور هم بر اساس پینگ و IPت هست.
اصولا همینطوری کانکت بشی میندازه خاور میانه با هندی/پاکستانی یا عرب که ایرانیها همه اونجان.

بهترین کار اینه که Vpn بزنی و بعد از اینکه لابی پیدا شد قطع کنی و دوباره جوین بشی که بیفتی با اروپایی ها.
اگه هم با دوستهات بازی میکنی اونی که queue میکنه فقط باید vpn بزنه و بعد قطع کنه.

• Like
Reactions: amir hosein 14

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,705
نام
Moein
دیشب بعد از نزدیک 4 5 سال دوباره با اون رفیقم که با هم بن شدیم بازی کردیم و damn، یاد روزای خوب قدیم افتادیم :D
یه مچ یه بچه 12 ساله لیدر تیم شد واسمون، 4 تا راند دادیم بعد 2 تاشون لفت دادن ما هم اینو کیک کردیم، گفتیم بذار 2 تایی یکم بازی کنیم دستمون واسه مچ های بعدی گرم شه منتهی زیادی فکر کنم گرم شدیم 16-14 وین کردیم مچ رو :))
20230516233803_1.jpg
یکیشون بعد راند 10 لفت داد، یکیشونم afk کرد (جدی اینایی که 2 راند میبازن afk میکنن یا لفت میدن رو درک نمیکنم، خب چلمنگ بازیتو کن احتمال بردنت خیلی بیشتره تا کلا لفت بدی :| )
---
رفیقم پرایم نیست و منم بخاطرش پرایمم غیرفعال میشه، ولی خیلی جالب بود چیتر ننداخت 2 3 تا مچی که رفتیم. قدیم یادمه بدون پرایم میرفتی کل مچ چیتر مینداخت بدون استثنا
خلاصه که گیب یو فاکین دید ایت :D بالاخره cs مثل قدیم بهم حال داد

amir hosein 14

کاربر سایت
Feb 4, 2014
215
نام
امیر حسین
تراست فکتور نمیشه دید.

سرور هم بر اساس پینگ و IPت هست.
اصولا همینطوری کانکت بشی میندازه خاور میانه با هندی/پاکستانی یا عرب که ایرانیها همه اونجان.

بهترین کار اینه که Vpn بزنی و بعد از اینکه لابی پیدا شد قطع کنی و دوباره جوین بشی که بیفتی با اروپایی ها.
اگه هم با دوستهات بازی میکنی اونی که queue میکنه فقط باید vpn بزنه و بعد قطع کنه.
ممنون از جوابت فقط قسمت دوم رو درست متوجه نشدم . منظورت اینه که با Vpn مچ مکینگ رو شروع کنم و وقتی ده نفر پیدا شدن و بازی شروع شد رفت رو وارم آپ قطع کنم دوباره وصل بشم به مچ ؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,660
نام
مــاکــان
ممنون از جوابت فقط قسمت دوم رو درست متوجه نشدم . منظورت اینه که با Vpn مچ مکینگ رو شروع کنم و وقتی ده نفر پیدا شدن و بازی شروع شد رفت رو وارم آپ قطع کنم دوباره وصل بشم به مچ ؟
دقیقا.
فقط وصل میشی به اروپا که خب پینگت میره بالاتر ولی خب دیگه اعصابت نوسان نمیکنه.

• Like
Reactions: amir hosein 14

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,686
کسی هست اینجا با اکانت قدیمی بدون رنک بازی کرده باشه و بعد از رنگ گرفتن بتای CS2 رو بگیره؟ خیلی وقته بازی نکردم رنکم مخفی شده میخواستم بدونم الان برم دوباره رنک بگیرم بتا رو میده یا نه

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,176
نام
alishp
کسی هست اینجا با اکانت قدیمی بدون رنک بازی کرده باشه و بعد از رنگ گرفتن بتای CS2 رو بگیره؟ خیلی وقته بازی نکردم رنکم مخفی شده میخواستم بدونم الان برم دوباره رنک بگیرم بتا رو میده یا نه
سلام بر شما

بله من همون روزی که خبر زد بتا سری جدید رفتم رنکو باز کردم فرداش داد بتا رو این بتا تا جایی که میدونم عمومی هست دیگه تعداد محدود نباید باشه برای همین تا جایی که من دیدم به همه داده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر