Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,075

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
هیچ کی نیست با هم بزنیم ؟ بازی رو میشه از طریق Tuungle هاستی رفت ؟ یکیمون هاست شیم بروبچه های اهل کانتر بریم صفا :D

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
سلام بچه ها
من تازه گیفت این کانتر رو گرفتم ولی جون استیم طبق معمول برای دانلود داره بالا میاد :| کسی لینک بک آپ بازی رو داره بده ؟ :(

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام بچه ها
من تازه گیفت این کانتر رو گرفتم ولی جون استیم طبق معمول برای دانلود داره بالا میاد :| کسی لینک بک آپ بازی رو داره بده ؟ :(

بذار خُرد خُرد دانلود شه ! :D مال من 2 روز طول کشید شبانه روز ! :D

122333

کاربر سایت
Jul 14, 2013
141
اگر کسی داره منو ادد کنه من که اصلا نمیتونم بازی کنم Ping ـم خیلی بالاست . تا میام تکون بخورم میمیرم ... ادد کنید شاید بازیم خوب شه .

Shi_Pm_Vy_Art_Dan_Jo

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
دوستان کسی آپدیت جدید رو گرفته؟ این کالکشن تفنگ ها رو باید خریداری کرد؟ یا کلا اضافه شدن به بازی؟

من گرفتم
یک قسمت اضافه شده به بازی به اسم Inventory که توش آیتم ها (تفنگ ها) یی که بعد از هر بار بازی کردنن به طور شانسی به بازیکنا جایزه میده میرن توی اون
از اول هم 2 تا تفنگ (کلت و M4 تیم CT همراه با Silencer) توشه ... بعدش هم که بازی میکنین آخر بازی که تموم میشه به طور شانسی یک سری تفنگ (تفنگ های خود بازی) که رنگ آمیزی(:D) شدن رو میده که میشه از اونا استفاده کرد
در کل خیلی چیز توپیه

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
من گرفتم
یک قسمت اضافه شده به بازی به اسم Inventory که توش آیتم ها (تفنگ ها) یی که بعد از هر بار بازی کردنن به طور شانسی به بازیکنا جایزه میده میرن توی اون
از اول هم 2 تا تفنگ (کلت و M4 تیم CT همراه با Silencer) توشه ... بعدش هم که بازی میکنین آخر بازی که تموم میشه به طور شانسی یک سری تفنگ (تفنگ های خود بازی) که رنگ آمیزی(:D) شدن رو میده که میشه از اونا استفاده کرد
در کل خیلی چیز توپیه

خوب منم آپدیت رو گرفتم ، چجوری اون تفنگ ها رو انتخاب کنیم؟ تو مد خاصی میده؟ من مثلا دث مچ بازی میکنم ولی وقتی از استور میخوام بگیرم تفنگ جدیدی نیومده که کاستومایز شده باشه تو اینونتوریم هم فقط صدا خفه کن ها هست.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,366
نام
Matthew
سلام دوستان :) عزیزان من تونستم کانتر ( کرک شده Nov ) رو بگیرم ... کاملا مشخص بود که Skidrow از قصد نخواسته بود بازی رو کرک کنه...
حالا سوال داشتم، یکی اینکه چطوری میشه توی بازی Defuse Kit خرید ؟؟؟ من فقط با زدن F1 که خرید کلی پولت رو می کنه میتونم بخرم در غیر اینصورت توی منوش نمی بینم ؟؟!!!
دومی هم اینکه آیا Map های جدیدی عرضه می شند ؟ از کجا میشه تهیه کرد ؟

مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر