Counter Strike 2

درود.
کانتر استریک جدید اینبار با عنوان Global Offensive وارد عرصه جهان بازی های اکشن آنلاین شده.
کانتر استریک یکی از قدیمیترین بازیهای اکشن آنلاین است که از سال 2000 یعنی قریب به 12 سال پیش جای خود را در بین گیمرهای جهان به خوبی باز کرد.
در این تاپیک به بحث در مورد این بازی مهیج و قدیمی خواهیم پرداخت، بازی که به زودی رلیز خواهد شد.

attachment.php

در این سری ما شاهده مپ های قدیمی و پرطرفدار که بار دیگر باز سازی شدن به علاوه مپ های جدیدی خواهیم بود.
هم اکنون نسخه بتای این بازی آماده برای تست است.

Attachments

• 277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    277326_counter-strike-global-offensive.jpg
    47.5 KB · مشاهده: 2,076

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
[ CSGO ]
- Added three purchasable gift options:
-- Gift Package - gives a random item to a random player in your match.
-- Pallet of Presents - gives random items to up to nine people in your match.
-- Audience Participation Parcel - gives random items to up to 25 viewers watching your match.
- Added the Winter Offensive Case, the first-ever community-made case.
- Replaced the eSports case with the new eSports Winter Case.

[ MAPS ]
- Added Cobblestone and Overpass maps, which are available to community servers and offline play. Official matchmaking is limited to Operation Bravo in order to collect additional map balancing data prior to a wider release.
- Fixed an exploit in Assault
- Minor bugfixes in Bank, St.Marc and Sugarcane

[ GAMEPLAY ]
- Walking into shallow water no longer makes an audible splash.

[ MISC ]
- Added a link to share downloaded matches. To access this link, download one of your recent matches, view the scoreboard from that match, and click on 'Copy Link.'
- Added say_team support for coaches.
- Added holiday cheer.

[ CS:GO SDK ]
- Fixed a Steam authentication problem when running individual CS:GO SDK tools not from Steam Library, but directly from command line.
- Fixed a bug causing workshop uploader tools to retrieve only the first 50 of a user's items.

همینا 2 گیگ ؟ یکم زیاد نیست برا اینا ؟ :D

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
سلام
من وسط بازی هی دیسکانکت میشم بعد ریکانکت هم نمیشه بعد بن میشم 2تا از دوستام هم همین مشکل رو دارن
مشکل از کجاست کسی میدونه؟

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
سلام
من وسط بازی هی دیسکانکت میشم بعد ریکانکت هم نمیشه بعد بن میشم 2تا از دوستام هم همین مشکل رو دارن
مشکل از کجاست کسی میدونه؟

2 تا از رفیقای منم بهم گفتن همچین مشکلی دارن
آقا کلی از آپدیت رو گرفته بودم امشب که خواستم بزارم ادامش بره از 0 شروع کرد :(( کسی بک آپ اش رو سراغ نداره ؟ :(

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
من که تو این چند روز توی بخش کامپتتیو 2 تا وینتر کیس،1 ای اسپورت کیس و چند تا گان مجموعا به ارزش تقریبی 5 دلار بردم :D

کامپتتیو بشدت توصیه میشه مخصوصا اینکه بهتون رنک هم میده :D

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238
^ ^ ^ داداش اینقدر پینگ بالاست با سرورهای اصلی که نمیشه بازی کنی . با پینگ بالای 200 عملاََ غیر قابل بازیه

نه بابا ملت اکثرا توی Competetive نوب تر از این حرفا ان :D
من با پینگ حدودا 250-300 توی بازی های Competetive رنک 1 میشم :D

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
^ ^ ^ داداش اینقدر پینگ بالاست با سرورهای اصلی که نمیشه بازی کنی . با پینگ بالای 200 عملاََ غیر قابل بازیه

الان همین مخابرات به شرطی که مسیر ترکیه باشه ( مثلا مخابرات خراسان ) پینگ تو کامپتتیو حدودای 120 هم داده به من ... ولی یه چیزی خوب این هست که این ایتم های که بعد بازی میده ارتباطی به عملکرد توی بازی نداره و شانسی هست ... دیدم کسی بدترین عملکرد رو داشته بهش وینتر کیس داده ( وینتر کیس رو خودم شخصا تا 2.5 دلار تو مارکت فروختم ) و همچنین بقیه ایتم ها ...

بعد هم اینکه این دوست دیگمون راس میگه ... نوب زیاده توی کامپتتیو :D

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,472
نام
نیما
آهای ملت کجایین منم اد کنید الان خریدمش :D :D میگم چرا خلوته اینجا؟:| تاپیکشم که مهم نیس:|
یه چیز دیگه. حجم بازی که دارم دانلود میکنم 3.5 گیگه چرا؟ مگه نباید 6گیگ باشه؟:|

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
آهای ملت کجایین منم اد کنید الان خریدمش :D :D میگم چرا خلوته اینجا؟:| تاپیکشم که مهم نیس:|

حجمش همین 3.5 هست .. اون حجمی که قبل نصب استیم میگه بیشتر وقت ها درست نیست ...

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,483
نام
Nimo
حجمش همین 3.5 هست .. اون حجمی که قبل نصب استیم میگه بیشتر وقت ها درست نیست ...

اون حجم درست هست فضایی هست که بازی نیا زداره اما حخم بازی نباید حتما 6 گیگ باشه payday 2 حدودا 7 گیگ هست اما به 20 گیگ فضای خالی نیاز داره برای مثال.

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,238

از این به بعد در کنار دوتا میشه کانتر هم با تو زد... خوبه :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر