Counter Strike 1.6 Online

سلام علیک !
آقا هر کی دوست داره کانتر با سرعت عالی بازی کنه بره به سایت rapgame.ir
طریقه بازی :
باید کانتر 1.6 ( ترجیحا با پچ 1.19 داشته باشین )
روی find server کلیک کنید
به قسمت Favorite برید .
Add Server رو بزنید !
این IP ها رو وارد کنید .
هر کدومشون یه سروره !
80.191.163.10:27015
80.191.163.20:27015
از بازی لذت ببرید !!
منم توی سرور ها با اسم
RapGame] S - A - M]
میام معمولا
البته هر چی به Sam و SamFisher مربوط باشه منم ! :lol:

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
ما اونجا حق آب و گل داريم ! همين ديشب حدود 3 ساعت از 1 تا 4 صبح بازي ميكردم.اكثر بچه هايي كه شب ها بازي مي كنند رو ميشناسم اما تو رو تاحالا نديدم...

من جديدا با اي دي Manifest بازي ميكنم ...

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام میشه یه کم توضیح بدید که چه جوری؟
اول به اینترنت وصل میشیم بعد وارد سایت میشیم و بعد بازی رو اجرا میکنیمدیگه.نه؟

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
مثل اینکه منم باید خودمو معرفی کنم دیگه.
من با ای دی SNAKES] - Viper] بازی میکنم فکر میکنم دیگه باید منو بشناسید.امید که منو 100% میشناسه.سامان جان تو هم چرا به من نگفته بودی که میای اونجا.
یه توضیحی هم درباره ی چه جوری وصل شدن به سرور بدم.
خوب اول باید از سایت www.rapgame.ir یه ایپدیت اپدیت رو دانلود کنید.اپدیت 21.این پچ رو دانلود می کنید.پچ رو نصب میکنید و برای شما یک shortcut جدید درست میشه.شما برای بازی باید از این shortcut جدیدی که درست شده استفاده کنید و بازی رو اجرا کنید.بعد درون بازی به قسمت findsever رفته در اونجا favorit رو انتخاب میکنید و در پایین صفحه یک گزینه وحود دارد که درون ان نوشته addserver اون ip هایی که امید عزیز زحمت کشیدند و گزاشتند رو وارد میکنید و بازی رو شروع می کنید.
در ضمن این اطلاعات تماما در سایت www.rapgame.ir وجود دارد.میتوانید به انجا رجوع کنید.

یه 2 سرور خوب دیگه هم هست که من در اینجا ip اون ها رو برای شما میگم.

سرور armaghan (این سرور هم از سرور های خوب هست حتی latency شما در این سرور پیایینتر از سرور rapgame می باشد)

ip: 81.12.74.2:27015

سرور kavir

ip: 85.9.67.67:27015

اقایان من یه سوال داشتم اون اینه که کسی سرور برای Counter-Strike:Source سراغ نداره؟؟
من خودم با cs:source بیشتر حال میکنم.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
ببین علیرضا جان فکر کنم با هر دوش بتونی بازی کنی ولی نمیدونم فرقشون دقیق در چی هست.من خودم پچ 2.1 رو گرفتم.خیلی راحتم باهاش بازی میکنم.

یه مساله ی دیگه هم به دوستان عزیز بگم در مورد سرور armaghan
این سرور مثل اینکه این یکی دو روزه از کار افتاده علتش رو نمیدونم چرا؟؟!!!
پس اگه این ip رو زدید و دیدی چیزی نمیاد تعجب نکنید.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
منم که با همین اسم Darkfie1d بازی میکنم. بابروبچزم کم و بیش آشنائی دارم مثل LinD و SNAKES] - Viper] و سایرین ..

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
اره اميد جان خودمم

من نگفتم كه رپ گيم بد هست.گفتم اين دو سرور هم هست كه يه ذره سرعتش بهتره.البته كه رپ هنوز حرف اول رو ميزنه.هر وقت ميري تو فقط مي بيني كه همه تو سرور رپ جمع شدن.

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
کمک

آقا میشه یه نفر آموزش بازی آنلاین کانتر رو بنویسه . یعنی اصلا چطور میشه با این سرعت آنلاین بازی کرد ؟

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
نوشته شده توسط alprh:
آقا میشه یه نفر آموزش بازی آنلاین کانتر رو بنویسه . یعنی اصلا چطور میشه با این سرعت آنلاین بازی کرد ؟
ببين دوست عزيز براي اينكه مشل نداشته باشي من يه بار ديگه برات مي نويسم.
ابتدا بايد به سايت www.rapgame.ir بري و در اونجا يك پچ هست به نام ايپديت 21 (update21) اين پچ رو دانلود مي كني.بعد از دانلود پچ رو نصب مي كني.يه shortcut جديد از بازي درست ميشه كه نوشته
counter-strike 1.6 non steam.بعد وارد بازي ميشي.به قسمت FIND SERVER ميري در قسمت پايين يه قسمت مي بيني كه نوشته addserver بر روي اين گزينه كليك مي كني و ip هاي زير رو وارد ميكني.

80.191.163.10:27015
80.191.163.20:27015

مشاهده ميكني كه سرور پيدا شده و اسمش درون ليست قرار داره.بر روي اون كليك مي كني و وارد بازي ميشي.

در ضمن به سايت www.rapgame.ir مراجعه كني تمام اين قسمت ها رو توضضيح داده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر