Counter Strike 1.6 Online

سلام علیک !
آقا هر کی دوست داره کانتر با سرعت عالی بازی کنه بره به سایت rapgame.ir
طریقه بازی :
باید کانتر 1.6 ( ترجیحا با پچ 1.19 داشته باشین )
روی find server کلیک کنید
به قسمت Favorite برید .
Add Server رو بزنید !
این IP ها رو وارد کنید .
هر کدومشون یه سروره !
80.191.163.10:27015
80.191.163.20:27015
از بازی لذت ببرید !!
منم توی سرور ها با اسم
RapGame] S - A - M]
میام معمولا
البته هر چی به Sam و SamFisher مربوط باشه منم ! :lol:

onemohsen

کاربر سایت
Aug 31, 2006
8
یک. از تو قسمت Network Options گزینه QoS (Quality of Service) رو Uninstall کن. این یهوئی واسه خودش شروع به ÷کت سندینگ میکنه.
دو. تمام برنامه هایی که باهاشون دانلود میکنی رو غیر فعال کن وقتی میری تو بازی.
سه. هر برنامه ای که فکر میکنی ممکنه دتا سند و ریسیو داشته باشه ببند کلاً. (مثل آنتی ویروس، یاهو، ام اس ان، سکایپ، ....)

قبل از همه این آنتی ویروست رو آپدیت کن، سیستمت رو بگزار فول اسکن و البته اسکن برای Spyware و adware هم بگذار.

کارهای گفته شده انجام شد تاثیری نداشت

ممکنه راه های دیگه ای پیشنهاد کنید ؟

اگر عوض کردم شرکت Adsl رو کدوم شرکت را در اصفهان پیشنهاد می کنید ؟

داتیک - پارس - شاتل و ... ؟

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
من نمی دونم مشکل شما چیست !؟
هم با IE ، هم با OPERA این سایت رو باز کردم و الان هم دارم Patch V30 رو دانلود میکنم که7 مگ از 31 مگ رو دریافت کردم تا حالا...مشکل از سرعت اینترنت شماست احتمالا".

lave_101

کاربر سایت
Feb 3, 2007
287
ببخشید ip که دوستان دادن کانکت میشویم اما بعد چند ثانیه صفحه تاریک میشود وبعد هم kick میشویم اگر میشود ما را رهنمایی کنید:((

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
پینگ من 200 است حدودا"
خودت داری میگی پینگ 200 پست تیرات نمیخوره ! من خودم 1 سال و نیم با Dial بازی میکردم. پا به پای کسایی که ADSL داشتن می تونستم بازی کنم ولی این اواخر که یهو میشد همه پینگ ها پایین بود فقط من Dial up بودم. اون موقع کار سخت بود. واقعا هم پینگ اولین نکته توی آنلاین هست. مثلا فرض کن شما پینگت 30 باشه یه نفر که 10 برابر تو توی CS قدرت داره با پینگ 200 باید ،تو میتونی اونو بزنی.
ولی انسانهای با مروتی هم داخل سرورهای GZ , RAP هستند که من و گروهم مجبور میشیم به روشهای غیر جوانمردانه برای کشتن اونها دست بزنیم ! مثلا" من و همدسته Terrorist م تنها بودیم و یک CT مونده بود.رفیقم رو فرستادم دورش بزند و از جلو بزنتش و خودم آروم افتادم دنبالش ! هیچی این رفیقمون از کنار بهش حمله کرد و من هم فرصت رو مناسب دیدم یک خشاب AK 47 از پشت بستم به طرف !
یادت باشه یه بار باهم داشتیم بازی میکردیم یه همچین حرکتی بیای تا ببینی چی میشه :biggrin1:
امید جان ! فکر می کردم شما هم مانند HamidoOs , DarkFie1d کلاس کارتان عوض شده است و با نسخه اصلی Condition Zero , Source می روید سرورهای خارج...خودم هم دنبال این دو تا هستم اورجینالشون رو گیر بیارم.ولی حالا که می بینم پایه هستید هنوز پس انجا رو رونق بدهید مثل سابق و قرار بگذارید و کل کل و ...
این که ربطی به کلاس کار نداره :) الان بیا GN های تهران بگو CS:Source میگن اه اه CSS چیه بابا آشغاله مضخرفه. البته من خودم نظرم با اونا مخالفه. Condition Zero هم که چیزه خاصی نداره CS 1.6 به اون ترجیح داده میشه. من خودم Pack HL2 دارم که HL هم توشه. از بازی های Valve CS:CZ و HL:Source رو فقط ندارم. بقیه رو همرو Original دارم. ولی خوب فایده ای نداره چون با این پینگ ها نمیشه به جایی رسید توی سرور های خارجی.
بابت IP سرورها و Command ها هم ممنون.خودم تا حالا اون Command های قدیمی رو می زدم.تست می کنم ببینم پینگم چقدر است.
اون Command هارو بیخیال اونا برای ADSL بود. همونایی که برای Dial UP گفتم رو استفاده کن.

ولی حالا که می بینم پایه هستید هنوز پس انجا رو رونق بدهید مثل سابق و قرار بگذارید و کل کل و ...
من همیشه هستم فقط اینکه نه ساعت 2-3 نصف شب. ولی تا قبلش هر ساعتی بخوای میام. مثلا تا قبل 1.
چون قیمت های اهواز چندین برابر قیمت های تهران هستند در زمینه ADSL !
اونجا Wireless هم خیلی گرونه ؟! چون من چند نفرو میشناختم توی اهواز بودن و Wireless داشتن با پینگ 60 بازی میکردن.

---------------------------------------
دوستان در ضمن AntiCheat ه GameZone آپدیت شده و ورژن 3.9 هست و برای بازی در Server GameZone باید sXe 3.9 داشته باشین. اگه برنامه رو دارین بزنین روی Update خودش Update میکنه اگرم نه که آخرین ورژن توی سایت GameZone.ir موجوده.

lave_101

کاربر سایت
Feb 3, 2007
287
اقا هر چه من میرم توی سرور باز هم kick میشوم جریان ان فایل 20mb
چون من دانلوداش نکردم اگه یه نفر زحمت بکشه ولینک مستقیم اش را بگذارد:((

Dark Light

کاربر سایت
Oct 10, 2005
177
نام
�* THE LAST WITH PAGAN BLOOD �*
دروذ

من هم این مشکل رو دارم
این انتی چیت رو هم دانلود کردم ولی بعد این که صفحه سیاه میشه کیک میشم
ممنون میشم راهنمایی کنید

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
1. ورژن شما باید 3.9 باشه
2. قبل اینکه بازی رو اجرا کنین باید sXe رو Run کنین.
شاید یکی از فایلهای CS تو به عنوان Cheat میشناسه. یعنی Cheat نیستا ولی اون به عنوان CHeat میشناسه. اگه بازی رو یه بار Uninstall کنی دوباره نصب کنی بعد نیست ضرر نداره.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
این که ربطی به کلاس کار نداره الان بیا GN های تهران بگو CS:Source میگن اه اه CSS چیه بابا آشغاله مضخرفه. البته من خودم نظرم با اونا مخالفه. Condition Zero هم که چیزه خاصی نداره CS 1.6 به اون ترجیح داده میشه. من خودم Pack HL2 دارم که HL هم توشه. از بازی های Valve CS:CZ و HL:Source رو فقط ندارم. بقیه رو همرو Original دارم. ولی خوب فایده ای نداره چون با این پینگ ها نمیشه به جایی رسید توی سرور های خارجی.
من تا اون موقع که به شما PM زدم که سرور برای FIFA 07 سراغ دارید یک دست هم CS 1.6 آنلاین بازی نکرده بودم.البته 3 سال پیش چند تا از رفقا خواستند یادم بدهند ولی اون موقع زیادی خنگ بودم و چیزی نمی فهمیدم.:) تا همین2 هفته پیش که این اتفاقات پیش اومد و من کلا" رفتم سوی جبهه CS 1.6 ! واقعا" خواندن تمام صفحات این تاپیک تجربه لذت بخشی بود برام...خب پس اون بازی ها را باید نگه دارید برای آینده !

من همیشه هستم فقط اینکه نه ساعت 2-3 نصف شب. ولی تا قبلش هر ساعتی بخوای میام. مثلا تا قبل 1.
هستم امشب ! :)

یادت باشه یه بار باهم داشتیم بازی میکردیم یه همچین حرکتی بیای تا ببینی چی میشه
عجب کاری کردم من :biggrin1: شگردم رو لو دادم ! البته می دانم که شما همیشه حواستون به 4 طرف جمع است.اون رفیقمون هم حواسش به پشتش بود یه لحظه ولی من قایم شدم و ندیدم تا اینکه به دو-سه متری اش رسیدم و ....:gunner: از این کارها هم روی هر کسی انجام می دهم فرقی نمی کند.شما هم بیایید در خدمتتون هستیم امید جان !:biggrin1:

اونجا Wireless هم خیلی گرونه ؟! چون من چند نفرو میشناختم توی اهواز بودن و Wireless داشتن با پینگ 60 بازی میکردن.
فقط 150 تومن هزینه نصبش است.اشتراکهایش هم از 32 هزار تومن شروع میشه تا 2 میلیون !
اینجا یک نقل قول معروف داریمکه می گویند به درد بچه کیان پارسی های سوسول می خورد ! :biggrin1:
من در جهد و تلاشم ADSL 256Kb بگیرم برای یک ماه 70 تومن...به قول یکی از دوستانم جهاد بزرگی انجام می دهم ! :biggrin1:

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
خب پس اون بازی ها را باید نگه دارید برای آینده !
ربطی نداره اصلا ! شما همین الانشم CS:Source میتونی بازی کنی و ادامه بدی ! این دلیل بر این نمیشه که چون این بازی جدید تر پس حرفه ای تره ! الان خیلی از اونایی که 1.6 بازی CSS رو یه بازی مسخره تلقی می کنن و اتفاقا الان یه جنگی بین اروپایی ها و آمریکایی ها توی CS به وجود اومده. چون مسابقاتی که برای CSS برگذار میشه از نظر جایزه پول بیشتر به برندگان تعلق میگیره برای همین اکثر بازی کنان CS 1.6 توی آمریکا روی آوردن به CSS . تیم هایی همچون Team 3D , coL و ... . Valve هم حمایت شو بخاطر همین از CSS بیشتر کرده توی مسابقات و اروپایی ها صداشون در اومده که CSS اصلا بدرد نمیخوره و باید 1.6 هنوز پا برجا باشه و ... .

عجب کاری کردم من شگردم رو لو دادم ! البته می دانم که شما همیشه حواستون به 4 طرف جمع است.اون رفیقمون هم حواسش به پشتش بود یه لحظه ولی من قایم شدم و ندیدم تا اینکه به دو-سه متری اش رسیدم و .... از این کارها هم روی هر کسی انجام می دهم فرقی نمی کند.شما هم بیایید در خدمتتون هستیم امید جان !
اگه بخوای اینو شگرد حساب کنی که 5000 نو شگرد داریم. البته خوبه چون می تونم بگم حتی مهمتر از Shooting توی بازی فکر توی بازی ! فکر آدم توی CS کار کنه خیلی کارا میتونه بکنه.

راستی دیشب ما که چیزی ندیدیم. راستی اینم بگم که من سرور Rap اصلا نمیرم . اگه میری اوجا میبینی من نمیام به خاطر همینه. اگه دوست داشتی بیا
GameZone.

کارهای گفته شده انجام شد تاثیری نداشت

ممکنه راه های دیگه ای پیشنهاد کنید ؟

اگر عوض کردم شرکت Adsl رو کدوم شرکت را در اصفهان پیشنهاد می کنید ؟

داتیک - پارس - شاتل و ... ؟
اول اینکه داتک توی اصفهان سرویس اینترنت نمیده. پارس فکر میکنم خیلی شلوغ باشه توی اصفهان. Shatel هم خوبه. همین Saba هم خوبه مشکلی نداره.
من باز هم میگم شما توی PC خودتون یه چک بکنین ببینین چیزی اینترنت مصرف نمیکنه ؟! و احتمال دیگه اینکه منطقه ی مخابراتی شما مشکل داره از نظر پهنای باند. اگه باشه که متاسفانه فعلا نمیشه کاریش کرد.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
امید جان ! دیشب من تا ساعت 1 درگیر دانلود این Patch V30 بودم.بعدش نصبش کردم دیدم زبانش اسپانیولی است ! با وجود sXe Injected 3.9 هم از سرورها Kick میشم اتوماتیک...روی همان V21 بازی می کنم فعلا".دیشب هم سر زدم سرورهای GameZone خلوت بودند و کسی به اون صورت نبود.از این به بعد سعی می کنم ظهرها هم از ساعت 3 تا 5 باشم و شب ها 11 تا 2 .
دیگه دیشب اجبارا" رفتیم سرور RAP وگرنه همش توی GZ Match , Public پلاس هستم.داخل سرور راپ خیلی ها Cheat می زنند آسون ولی من اینکاره نیستم.
منظورم هم آز نگه داشتن برای آینده چیز دیگری بود.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر