Counter Strike 1.6 Online

سلام علیک !
آقا هر کی دوست داره کانتر با سرعت عالی بازی کنه بره به سایت rapgame.ir
طریقه بازی :
باید کانتر 1.6 ( ترجیحا با پچ 1.19 داشته باشین )
روی find server کلیک کنید
به قسمت Favorite برید .
Add Server رو بزنید !
این IP ها رو وارد کنید .
هر کدومشون یه سروره !
80.191.163.10:27015
80.191.163.20:27015
از بازی لذت ببرید !!
منم توی سرور ها با اسم
RapGame] S - A - M]
میام معمولا
البته هر چی به Sam و SamFisher مربوط باشه منم ! :lol:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
همه مطالب در صفحات پیش گفته شده است.
اگر ارسال امید جان را پیدا کنی مشکلی باقی نخواهد ماند مگر اینکه Ping ت زیاد باشد و داخل لگ گیر کنی که در اینصورت باید بروی اینترنت پرسرعت بگیری اگر دلت واقعا" با CS 1.6 است !
کار کردن با XFire هم که مثل آب خوردن است...

--------------------------------------------------------------------------------

با وجود اینکه sXe Injected بروز شده و نسخه 3.8 برای دانلود روی سایت GameZone.ir هست هنوز کسانی هستند که می توانند Cheat بزنند.دیشب من با AK-47 سه-چهار تا گلوله خالی کردم توی سر یه C-T ولی زنده موند و منو یا یه گلوله کشت !!! واقعا" بعضی ها دیگه شورش رو درآوردند با این کارهاشون !

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
منم Jump In کردم :)
بعد از حدود 1 سال میخوام بیام تو بازی ....
الان میشه یکی لطف کنه هر چی که واسه بازی نیاز هست رو بذاره واسه دانلود ؟ ( خود بازی ، پچ و .... )
مرسی ;)

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
شما ابتدا Counter-Strike 1.6 رو نصب میکنین ( دقت داشته باشین ورژن بازی 1.6 باشه و از این ورژن های ایرانی مختلف 1.17 اینا نباشه فقط 1.6) سپس این پچ v21 non-steam رو دانلود میکنین.(حجمش 20mg هست)
دانلود پچ v21 non-steam

بعد از نصب پچ وارد وارد بازی می شوید. درون بازی به قسمت Find Servers میروید و سپس به روی قسمت Favorite رفته در پایین صفحه گزینه ای وجود داره به اسم AddServer رو اون کلیک میکنید در اونجا این IP های سرور هایی رو که در زیر میزارم وارد میکنید تا سرور ها توی Favorite شما سیو بشن.

Pishgaman|CounterStrike 1.6|PUBLIC Server
85.9.68.10:27015
Pishgaman|CounterStrike 1.6|MATCH Server
85.9.68.10:27016
پیشنهاد میکنم توی این دو تا سرور بچرخین بیشتر چون بقیه سرور کلا user ندارن. ولی خوب زمانی هست که هر دوی اینها پر هستند و مجبورین به سرور های دیگه وصل شین یا منتظر بمونین تا جا خالی شه تا بازی کنین.
AsiaTech CS 1.6 Public Server
85.198.20.21:27015
AsiaTech CS 1.6 MATCH Server
85.198.20.21:27016
TGamenet.com|Aim|Aftab|Mashad/IR
217.219.77.249:27015
TGamenet.com|Steam|Azadnet|Tehran/IR(برای وصل شدن به این سرور باید Counter-Strike Original داشته باشین)
80.253.145.242:27025
[MAster_Game] | CS 1.6 PubliC( این سرور چون توی هلند هست پینگش بالاس)
83.98.158.101:27015
اینا تمام سرور هایی بودن که در حال حاضر فعال هستن
بعد از اینکه اینا رو زدین این سرور ها توی Favorite شما سیو میشن و دیگه میمونن و نمیخواد هر دفعه وارد کنین اینارو.
سپس روی هر کدوم از سرور ها که خواستین کلیک میکنین و میرین توی سرور بازی میکنین
فقط قبل از اینکه برین توی بازی ~ (کنسول) رو بازی کرده و اینایی رو که میگم بنویسین:
اینا برای Adsl 128 که میگم:
rate 20000 or 25000
cl_updaterate 20
cl_cmdrate 20
برای dial up هم :
rate 3000 or 3500
cl_updaterate 20
cl_cmdrate 20
اینا برای بهتر شدن PING شما هست.

این راهنمایی مربوط به پست #208 این تاپیک می شودکه امید جان در صفحه 14 زده اند.فقط چند تا مورد را بگویم :
اگر شرح دستورات کاملی که باید در کنسول ( ~ ) بزنید در حالت Dial-Up اینها هستند :
Rate 3000 Or 3500
cl_UpdateRate 20
cl_CmdRate 20
cl_CmdBackup 2
cl_Rate 9999
fps_max 60 Or 72

اگر سروری رو Add کردید و بالا نیومد در کنسول این دستور رو بزنید ( جای IP ، IP اون سرور را بنویسید ) :
Connect To IP
مثلا" Connect To 85.9.68.10:27016

3 تا سرور برای CS 1.6 :
GameZone Match server : 85.9.68.10:27016
RAP Game Server : 85.185.167.212:27015
GameZone Public Server : 85.9.68.10:27015

و آخر از همه دانلود آنتی چیت sXe Injected V 3.8 :
Http://www.GameZone.ir.Downloads

onemohsen

کاربر سایت
Aug 31, 2006
8
سلام به همه دوستان

من مشکل لاگ در کانتر دارم البته آنلاین

adsl 64 شرکت ندا گشتر صبا دارم ( به گفته خودشون 64 با 512 فرقی نمیکنه فقط حجم دانلود فرق میکنه که اینو راست گفتند یعنی من با سرعت 512 وصل میشم برای امتحانش هم سرعت دانلودام از 20 تا 60 متغیر هست )

من وقتی وصل میشم لتنسیم هی متغیره از 30 -60 میپره رو 600 - 500 نمی دونم مشکل از کجاست ویندوز 3 بار عوص کردم درست نشد

در صمن بگم یکی از دوستانم در منطقه مخابراتی متفاوت از همین شرکت مثل من خدمات 64 رو گرفته لتنسی ایشون رو 40- 50 و اصلاً متغیر نیست حالا می خواستم دلیل متغیر بودن لتنسیم رو بپرسم

ممنون از پاسخ های شما

اگر مشکلم حل شد اسمم تو بازی میگم که چی میزارم شاید خیلیهاتون بشناسیدم :cheesygri

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سلام به همه دوستان

من مشکل لاگ در کانتر دارم البته آنلاین

adsl 64 شرکت ندا گشتر صبا دارم ( به گفته خودشون 64 با 512 فرقی نمیکنه فقط حجم دانلود فرق میکنه که اینو راست گفتند یعنی من با سرعت 512 وصل میشم برای امتحانش هم سرعت دانلودام از 20 تا 60 متغیر هست )

من وقتی وصل میشم لتنسیم هی متغیره از 30 -60 میپره رو 600 - 500 نمی دونم مشکل از کجاست ویندوز 3 بار عوص کردم درست نشد

در صمن بگم یکی از دوستانم در منطقه مخابراتی متفاوت از همین شرکت مثل من خدمات 64 رو گرفته لتنسی ایشون رو 40- 50 و اصلاً متغیر نیست حالا می خواستم دلیل متغیر بودن لتنسیم رو بپرسم

ممنون از پاسخ های شما

اگر مشکلم حل شد اسمم تو بازی میگم که چی میزارم شاید خیلیهاتون بشناسیدم :cheesygri

یک. از تو قسمت Network Options گزینه QoS (Quality of Service) رو Uninstall کن. این یهوئی واسه خودش شروع به ÷کت سندینگ میکنه.
دو. تمام برنامه هایی که باهاشون دانلود میکنی رو غیر فعال کن وقتی میری تو بازی.
سه. هر برنامه ای که فکر میکنی ممکنه دتا سند و ریسیو داشته باشه ببند کلاً. (مثل آنتی ویروس، یاهو، ام اس ان، سکایپ، ....)

قبل از همه این آنتی ویروست رو آپدیت کن، سیستمت رو بگزار فول اسکن و البته اسکن برای Spyware و adware هم بگذار.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام
63c7bya.jpg

منم برای اجرای 1.21 این ارور رو گرفتم
بعد 1.23 هم نصب کردم که بازم همین ارور رو داد .
بعد چند صفحه پیش دیدم یکی این فایل gfx رو گذاشته . اونو دانلود کردم .
حالا اون فایل مال کجاست ؟ من توی هرچی فولدر gfx بود کپی کردم .
اما بازم نشد

ویرایش : درست شد .
الان دارم آنتی چیت دانلود میکنم .
با همین اسم Persian Sneaky میام .
سرور راپ چرا Down ؟

آخرین ویرایش:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
من چرا پینگم اینجوریه ؟؟!!!
همه ی اون دستورهای بالا رو هم زدم . QOS رو هم Uninstall کردم .
اما پینگم دور و برای 700 میچرخه .
ADSL 128 از شبدیز ( نماینده داتک تو کرج ) دارم .
در حالیه که توی Xbox Live خیلی راحت بازی میکنم !
:(

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
با وجود اینکه sXe Injected بروز شده و نسخه 3.8 برای دانلود روی سایت GameZone.ir هست هنوز کسانی هستند که می توانند Cheat بزنند.دیشب من با AK-47 سه-چهار تا گلوله خالی کردم توی سر یه C-T ولی زنده موند و منو یا یه گلوله کشت !!! واقعا" بعضی ها دیگه شورش رو درآوردند با این کارهاشون !
خوب اینکه دلیل بر Cheat نیست. ممکنه اون لحظه پینگت رفته بوده بالا و تیرت نخورده یارو هم پینگش خوب بوده با یه تیر کشته. البته خوب اینو میدونم که هنوز هم با وجود sXe میشه Cheat زد.
حامد جان راستی من تاحالا شما رو ندیدم توی سروری :biggrin1:. بگو با چه ID بازی میکنی و کی ها معمولا میای. من خودم که اگه بیکار باشم (یعنی درس و اینا نباشه) 90% وقتم توی CS میگذره.

دوستان پیشنهاد میشه Patch های جدید رو که توی سایت GameZone.ir هست رو برن دانلود کنن و از اونا استفاده کنن. مثلا 28 یا 30 اینا. ولی خوب اگه 21 یا 23 هم باشه مشکلی نیست. فقط انگار سرور Cyb3r-Gam3r با پچ های جدید مشکل داره. نمیدونم شاید درست کرده باشه جدیدا.

سرور راپ چرا Down ؟
سرور RapGame مشکلی نداره. 3 تا سرور هم الان داره. ولی خوب دیگه این Rap ، Rap قدیم نیست. اولا که پینگ رفته بالاتر (با یکی از Adminash که صحبت میکردم اینگار یکی از دیش های اصلی اینترنت کرمان رو برداشتن اینا هم اینترنت سرورشون از اون بوده واسه همین پینگ بدتر شده) آدمای خارجی با پینگ بالا زیاد اونجا دیده میشه. الان بهترین سرور همون GameZone هست حداقل برای تهرانیا GameZone بهتره. از نظر پینگ هم بهترین پینگ رو با تهران سرور های TGame داره که الان یه TGame هست و Cyb3r-Gam3r که جزو TGame هست.
لیست IP ها سرورهایی که در حال حاضر Run هستن رو میزارم اینجا:
GameZone.ir|CS1.6|Public Server
85.9.68.10:27015
GameZone.ir|CS1.6|MATCH Server
85.9.68.10:27016
TGame.Com|CS1.6|PublicServer|Azadnet
80.253.145.242:27015
Cyb3r-Gam3r | CS 1.6 | TGame
85.253.145.242:27016
Team XG | CS 1.6 | Match Server
85.9.68.10:27010
RapGame.IR Counter-Strike 1.6 Server
85.185.167.212:27015
RapGame.IR Counter-Strike 1.6 Match Server
85.185.167.212:27016
RapGame.IR |CS DeathMatch
85.185.167.212:27017

یه خبر خوب هم برای کسایی که SHATEL دارن. پینگ شاتل یه دو هفته ای میشه با سرور های خارجی اومده پایین. توی سرور های Turkey که خودم هم بازی میکنم در حال حاضر پینگ 100 هست. حتی با سرور های اروپایی مثل هلند و آلمان و بعضی از سرور های انگلیس پینگ 150-160 هم میرسه.

من چرا پینگم اینجوریه ؟؟!!!
همه ی اون دستورهای بالا رو هم زدم . QOS رو هم Uninstall کردم .
اما پینگم دور و برای 700 میچرخه .
ADSL 128 از شبدیز ( نماینده داتک تو کرج ) دارم .
در حالیه که توی Xbox Live خیلی راحت بازی میکنم !
امید جان اول اینکه این command هارو توی کنسول بزن.
rate 25000
cl_updaterate 15
cl_cmdrate 15
cl_rate 9999 or 25000
اگه دیدی درست شد با cl_updaterate 30 و cl_cmdrate 30 هم تست کن ببین خوبه یا نه !
یه مسئله ی دیگه هم هست. وقتی داری توی Live بازی میکنی PC خاموشه ؟! من فکر میکنم یه چیزی توی PC ت اجرا هست که اینترنت مصرف میکنه (مثلا داره update میکنه ) که پینگت میره روی 700 اینا.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
امید جان اول اینکه این command هارو توی کنسول بزن.
rate 25000
cl_updaterate 15
cl_cmdrate 15
cl_rate 9999 or 25000
اگه دیدی درست شد با cl_updaterate 30 و cl_cmdrate 30 هم تست کن ببین خوبه یا نه !
یه مسئله ی دیگه هم هست. وقتی داری توی Live بازی میکنی PC خاموشه ؟! من فکر میکنم یه چیزی توی PC ت اجرا هست که اینترنت مصرف میکنه (مثلا داره update میکنه ) که پینگت میره روی 700 اینا.

من اینارو زدم :

rate 20000 or 25000
cl_updaterate 20
cl_cmdrate 20

آره وقتی تو لایوم PC خاموشه ... فکر نمیکنم چیزی در حال اجرا باشه اما بازم چک میکنم ، خبر میدم .
راستی چرا تو نمیای Live ؟ :)

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
آره وقتی تو لایوم PC خاموشه ... فکر نمیکنم چیزی در حال اجرا باشه اما بازم چک میکنم ، خبر میدم .

ولی فکر کن چون 99% همینه.
راستی چرا تو نمیای Live ؟
خود XBOX رو بزور بازی میکنم چه برسه بخوام بیام Live.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
خوب اینکه دلیل بر Cheat نیست. ممکنه اون لحظه پینگت رفته بوده بالا و تیرت نخورده یارو هم پینگش خوب بوده با یه تیر کشته. البته خوب اینو میدونم که هنوز هم با وجود sXe میشه Cheat زد.
حامد جان راستی من تاحالا شما رو ندیدم توی سروری . بگو با چه ID بازی میکنی و کی ها معمولا میای. من خودم که اگه بیکار باشم (یعنی درس و اینا نباشه) 90% وقتم توی CS میگذره.
نه مطمئنم Cheat میزد.پینگ من 200 است حدودا" ! هر وقت میرم پینگهای تک رقمی رو می بینم سرم سوت می کشد و افسوس می خورم.:) من که خیلی ریسکی هستم در مورد تیر زدن ! شکم طرف را نشانه می گیرم و به مقیاس یک متر بالا بهش تیر میزنم و هی می پرم بالا و اینور اونور ولی اون موقع ثابت بودم و توی لگ هم نبودم.تازه یک نفر هم از اون طرف تیر بهش میزد نمی مرد ! رای گیری برای Map گذاشتند و بلافاصله که نقشه عوض شد Kick ش کردند بیرون :biggrin1: ولی انسانهای با مروتی هم داخل سرورهای GZ , RAP هستند که من و گروهم مجبور میشیم به روشهای غیر جوانمردانه برای کشتن اونها دست بزنیم ! مثلا" من و همدسته Terrorist م تنها بودیم و یک CT مونده بود.رفیقم رو فرستادم دورش بزند و از جلو بزنتش و خودم آروم افتادم دنبالش ! هیچی این رفیقمون از کنار بهش حمله کرد و من هم فرصت رو مناسب دیدم یک خشاب AK 47 از پشت بستم به طرف ! :-" چند بار هم تک تنها گروهم رو پیروز کردم ولی ضد حال هم خوردم ! مثلا" یکبار توی CT بودم یه تروریست از پشت منو با چاقو زد ! :(( البته ابتدای کارم اوضاع بدتر بود و همه دادشون رفته بود بالا که تو که مپ روبلد نیستی چرا اومدی اینجا !از بدترین خاطراتم هم اینست که چند بار One Shot-One Kill شدم !:biggrin1: این اواخر به بهونه انتخاب رشته پول کش می رفتم از پدرم و شبها داخل سرورهای CS 1.6 ولو بودم.معمولا" ساعت 4-1 نصفه شب به امید دیدن بچه های سایت می رفتم داخل سرورها ولی کسی آشنا نبود.ID م هم Hamed است.البته این اواخر بازیم خوب شده بود تا اونجا که وقتی یک یارو رو با کلت معمولی زدم بهم گفت شما حامد ذوقاقی نیستید ؟ ولی اینها همه ش خاطره هستند برام و خیلی باهاشون حال می کنم وقتی به یادشون میارم !
امید جان ! فکر می کردم شما هم مانند HamidoOs , DarkFie1d کلاس کارتان عوض شده است و با نسخه اصلی Condition Zero , Source می روید سرورهای خارج...خودم هم دنبال این دو تا هستم اورجینالشون رو گیر بیارم.ولی حالا که می بینم پایه هستید هنوز پس انجا رو رونق بدهید مثل سابق و قرار بگذارید و کل کل و ...:cheesygri

بابت IP سرورها و Command ها هم ممنون.خودم تا حالا اون Command های قدیمی رو می زدم.تست می کنم ببینم پینگم چقدر است.

من هم کم X360 بازی می کنم ، منهای این دو روز که Call of Duty 3 گرفتم و عزمم رو جزم کردم که تمومش کنم و دق دلی این یک سال نبودنم رو سر این بازی دربیارم ؛ خیلی کم باهاش کار می کنم صبح 3-4 ساعت اگر حوصله داشته باشم و عصر هم فوقش 3 ساعت...البته چونروی TV بازی می کنم حوصله م سر می رود ولی تا یک هفته دیگر که کار کابل VGA درست بشود و نصبش کنم روی مانیتور ، یحتمل روزی 10-9 ساعت بازی کنم.Live هم که نه I Xtreme نصب کردم نه ADSL دارم.مشخص نیست بتوانم تا دو هفته دیگه بگیرم یا نه...:( چون قیمت های اهواز چندین برابر قیمت های تهران هستند در زمینه ADSL !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر