Counter Strike 1.6 Online

سلام علیک !
آقا هر کی دوست داره کانتر با سرعت عالی بازی کنه بره به سایت rapgame.ir
طریقه بازی :
باید کانتر 1.6 ( ترجیحا با پچ 1.19 داشته باشین )
روی find server کلیک کنید
به قسمت Favorite برید .
Add Server رو بزنید !
این IP ها رو وارد کنید .
هر کدومشون یه سروره !
80.191.163.10:27015
80.191.163.20:27015
از بازی لذت ببرید !!
منم توی سرور ها با اسم
RapGame] S - A - M]
میام معمولا
البته هر چی به Sam و SamFisher مربوط باشه منم ! :lol:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
آریا رو ویستا کار نمی کنه.....
نمیدونم والا !! آخه من تو Xp بازی میکنم. یعنی کجای کار مشکل داری ؟ وقتی Dl میکنی و روش کلیک میکنی , میره اون پایین ؟

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
وقتی اجرا می کنم می نویسه این نسخه روی ویستا کار نمی کنه منتظر نسخه های بعدی باشین !!!!
من که دیگه بیخیال سرور ایرانی شدم !!!!

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
ابتدا از کاوه جان یک تشکر خاص داشته باشم که به یاری ایشون توانستم امروز برای اولین بارم کانتر آنلاین بازی کنم.:) و چیزی هم که باعث میشه این تجربه در یادم بمونه اینه که در سرور Public GZ دو بار هدشات شدم !:cheesygri فعلا" که سرور ها GZ پاسخ نمی دهند و نمی دونم Shattle رو چرا Add نمی کند ولی من تا صبح پایه هستم بازی کردن رو...
دوستان اهل کانتر ! اگر ممکن است بیایید روزهای خاصی از هفته رو مشخص کنیم تا دسته جمعی بریم سرورها رو قرق کنیم.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
بزار امید ، DarkField ، کاوه ، آریا و سپهر که حق پیشکسوتی دارند معین کننداون روزها رو....
جای دارد امشب یادی بکنیم از Mr_Tommy مرحوم ( حسین ) که عمرش رو پای CS 1.6 فدا کرد.الان شب چهارشنبه است.برای غافلگیری روحش ، به استقبالش برویم.:)

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
خب...سرور های GameZone که از دیشب تا حالا Latency 2000 می دادند !
دیشب سرور RAP Game هم دائم Kick م می کرد.اخطار هم برای amxmod , HL_Booster می داد.الان دیگه اخطار نمی دهد ولی به محض اینکه بروی توی سرور می پری بیرون با اولین شلیک اسلحه ات !

bad_sectore

کاربر سایت
Jan 27, 2007
304
نام
Shahnam
آقا این مشکل از کجاست ؟ از دیشب تاحالا نتونستم بازی کنم! :((

4yq5d1d.jpg

bad_sectore

کاربر سایت
Jan 27, 2007
304
نام
Shahnam
این برا چیه ؟ تو هر سروری که میخوام کانکت بشم این مشکل رو داره...! :(( تا من نصب کردم اینطوری شد... دریام میرم باید با خودم یه آفتابه ببرم.

4rcv22w.jpg

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
ویرایش : ازتون معذرت می خواهم.اصلا" حواسم به Re-Trying ها نبود.گویا حالا راپ گیم Down شده است.
همین الان رفتم چک کردم GameZone Match Server درست شده بود ولی روی هوا 12 نفرش پر شد !

آخرین ویرایش:

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
يه مشكلي پيش اومده دوستان يه لطفي كنن كمكمون كنند
قبلا ما اين بازي رو بدون آنتي چيت بازي ميكرديم البته آنلاين اما يه چند روزي است كه بايد به اجبار از آنتي چيت استفاده كنيم كه البته بازم كار ميكرد تا اينكه امروز ظاهرا آنتي چيت جديد اومده و ما جديده رو گرفتيم اما هروقت بازي رو اجرا ميكنيم پيغام خطا مياد و وقتي بازي بالا مياد يه چند لحظه بعد ميپره بيرون هم بازي بسته ميشه هم آنتي چيت
چيكار كنيم ؟ چند بار هم حذف و نصب كرديم نشد كه نشد دوستان به اين مشكل برخورده اند؟

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
مشکل شما همونطوری که در اون کامنت بهتون گفتند در سایت از ورژن پچ Non Steam تون است.بروید یکبار دیگر دانلودش کنید v.21 رو اگر برایتان مقدور است.بعدش این آنتی چیت رو رویش بریزین.البته احتمال چیز دیگری هم می دهم و اینکه sXe رو روی ورژن 3.5 نصب کرده باشید.اول ورژن 3.5 رو UnInstall کنید بعدش ورژن 3.8 رو Install کنید.

از اینجا هم آنتی چیت رو دانلود کنید ( میدونم میدونید ولی برای عام میزارم )
Http://www.GameZone.ir/DownLoads

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
ما خودمونو کشتیم کانتر انلاین بازی کنیم نشد میشه یکنفر یک کمکی بکنه از کجا پچ دانلود کنم و با چه ip وصل بشم !؟
بعدش دوستان میشه یک اموزش اینکه با xfire چجوری بازی کرد و بزارن ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر